BLOG

Hiçbir güncellemeyi kaçırmayın!

Bodrum Burun Estetiği

Bodrum Burun Estetiği

İnsanın yüzde en göze çarpan bölgesi burundur bu yüzden de burun çok önemlidir. Kadınlar çok daha önem veriyor gibi görünse de erkekler de son zamanlarda burunlarından rahatsızlık duyup estetik ameliyatlara sıkça başvurmaktadırlar. Burun estetikleri bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir. İstanbul ’ da 10 insandan 8 i burun estetiği yaptırıyorsa, Manisa‘nın ufak bir köyünde 10 insandan 1 i belki yaptırabilmektedir. Bu yüzden de estetik bir görünümü çekinmeden rahatça uygulatmak istiyorsanız büyük ve açık görüşlü bir şehirde yaşıyor olmalısınız, eğer ki değilseniz, gerçekten duyacağınız birden fazla söz canınızı acıtabilir. Bodrum burun estetiği geçmişten beri çok sıkça tercih edilmektedir. Gerek turistik bir  şehir olması gerekse ileri görüşlü insanları ile rahat bir şekilde istediğiniz gibi ameliyat olabilirsiniz. Her yaştan birçok insan burun estetiği olabilmektedir. Kadınlar da 17 yaşından itibaren erkeklerde ise daha ileri bir yaşta ameliyat olabiliyorsunuz. Küçük yaşlar dahi olsa çok tercih edilen burun estetiği ile yüz bölgesinde yüzde yüze yakın estetik bir güzelliği sağlayabilirsiniz.

Burun Estetiği Aşamaları

Estetik burun ameliyatlarında burnun şeklini değiştirerek, kişinin yüzü ile uyumlu yeni ve doğal bir burun elde etmek amacı ile yapılmaktadır. Bodrum burun estetiği sıklıkla estetik ameliyatlarla adını duyurmaktadır. Bu yapılan ameliyatlar ile burun küçültülebilir, eğri burunu düzleştirilebilir, geniş burun daraltılabilir, uzun burun da kısaltılabilir. Bu ameliyatlar sırasında nefes alıp verme problemleri de giderilebilmektedir. Burun estetiklerinde ülkemizde en sık yapılmakta olan estetik yöntemdir. Burnun estetik görüntüsünden rahatsızlık olan yüzün diğer hattına da uyumsuz olduğunu düşünen ve kaza ve de geçirilen operasyonlarda burunda oluşan estetik bozukluğu düzeltmek istenilen kişiye uygulanmaktadır. Burun ise yüzün tam ortasında yer aldığı için büyük ve de asimetrik olması bütün gözleri bu bölgeye odaklar. Yüzdeki diğer güzel hatların da ön plana çıkabilmesini engeller. Operasyon bitiminde kişilerin sert bakışlarının ve duruşlarının ortadan kalktığı, güzel ama bu güzellik arda kalmış bölgelerin de öne çıkarak yüzün daha da güzelleştiğini gösterir. Merkezimizde her yaşa burun ameliyatı uygulanmakta ve operasyonlar Avrupa standartlarında yapılamaktadır.

Burun Estetiğinde Uygulanabilen Yaşlar

 • Burun estetiğinde yüzün ve kemiklerin gelişimi tamamlanır,
 • Ardından ergenlik çağında 17 yaş ve civarında uygulanır
 • Estetik sadece güzel görüntü amaçlı değil rahat nefes alma ve de hastalık amaçlı da olabilir.

Merkezimizde en son teknoloji kullanılarak burun ameliyatları yapılmaktadır. Sizde uzmanlarımızdan bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Operasyondan önce yapılabilen görüşmeler sırasında bilgisayar ile kişinin nasıl görüntüye sahip olabildiği gösterilir. Bodrum burun estetiği her şahsa özgürlüğü çerçevesinde uygulanabilir. Her hastada farklı uygulamalar yapılması gerekmektedir. Aynı tipte ve standart bir burun yapılamamaktadır.

Uzmanlarımıza nasıl bir burna sahip olmak istediğini söyleyin ve kendinizi alanında uzman olan doktorlarıma bırakın. Bir resim getirerek ben bu burna sahip olmak istiyorum diyemezsiniz. Bu hem yanlıştır. Hem de belki 3 belki daha fazla ameliyata girerek bu burna sahip olma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında da kendinizi tamamen doktorunuza bırakabilir ve o resimden çok daha mükemmel bir burna sahip olabilirsiniz. Gelişmiş teknolojiler ile burundaki estetik korunabilir ve burun ucu düşmesi ya da daha farklı ve daha büyük sorunlar ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Profil görünümünde alın, elmacık kemiği, burun, dudak ve de çenenin birlikteliği ile ortaya çıktığını unutmamanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Fethiye Burun Estetiği

Fethiye Burun Estetiği

Burun estetiği neden yapılır? Burun estetiği nasıl yapılır? Konularını ayrıntılı olarak açıklayacağız. Burun estetiği sağlık veya güzellik sorunlarını gidermek için yapılan bir ameliyattır. Burunda kemik, burun eti, kemikte eğrilik gibi nefes almayı engelleyen ve hayat kalitenizi düşüren bir sağlık sorununuz varsa burun ameliyatı yaptırmanız gerekir. Artık burun ameliyatları estetik cerrahi olarak yapılıyor ki hem sağlık probleminiz halledilirken hemde burun güzelliğinize önem veriliyor. Birde hiçbir sağlık sorununuz yok fakat burunda sizi rahatsız eden bir şekil bozukluğu varsa burun estetiği yapılabilir. Örneğin burun çok büyükse burun küçültme estetiği, burun çok basıksa burun kaldırma estetiği veya burunda eğrilik gibi şekil bozukluğu varsa düzeltmeler şeklinde burun estetiği yapılabiliyor. Burun tam yüzümüzün orta kısmında bulunduğundan güzelliği de elbette çok önemli oluyor. Yüzü dengeleyen burundaki şekil bozukluğu psikolojik olarak kişiyi olumsuz yönde etkiler. Burnunda şekil bozukluğu olan kişiler genellikle asosyal ve aynalara dargın kişiler oluyor. Kişi kendini sevmediğinde içsel özgüvenini yitirip çeşitli psikolojik sorunlar yaşayabiliyor. Bu nedenle burun estetiği hem beden hem ruh sağlığı için çok önemli bir ameliyattır. Fethiye Burun Estetiği uzman kadrolarla işini profesyonelce yapmaktadır. Burun estetiğinin  yapıldığı merkezler çok önemlidir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılıyor

Burun estetiği ameliyatının en zor tarafı kemiklerin şekillendirilmesidir. Klasik kemik kesme yöntemleri ile çok zor olan bu kemik kesme işlemi günümüzde lazer estetiğinde keski, çekiç kullanmadan ultrasonik kemik kesme şeklinde yapılıyor. Burun estetiği konusunda uzman bir yöntem olan lazerle burun estetiği ile hastalar ameliyat sonrası çok Daha Çabuk İyileşme Sağlanmaktadır.

Burun Estetiği Aşamaları

 • Burun estetiği ameliyatları artık genellikle lazer estetik olarak yapılmaktadır. Genel anestezi ile hasta hiçbir şey duymadan ameliyat olup bitiyor.
 • Ameliyat sonrası burunda şişlik ve morluk olmaması için sürekli buz terapi yapılıyor. Soğuk buz kolay ve çabuk iyileşmeye yardımcı oluyor.
 • Burun estetiği ameliyatı sonrası bir gece hastanede kalmanız öneriliyor. Şişme kanama gibi durumlar çok az rastlansa da önlem olarak hastanede kalmanız tavsiye ediliyor.
 • Bir hafta ev istirahatı sonrası normal hayatınıza dönüyorsunuz.Fethiye Burun Estetiği merkezleri işinde uzman kadrolar ile kısa sürede iyileşmeniz için hizmet veriyor.

Burun Estetiğini Merkezimizde Güvenle Yaptırabilirsiniz

Burun estetiğine karar verdiğinizde nerede ve kimin bu estetik ameliyatı yapacağı oldukça önemli bir konudur. Çünkü burnunuz istediğiniz gibi olmazsa tekrar ameliyat olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum uzun süre normal hayatınıza dönemeyeceğiniz için eziyet haline gelecektir. Uzman ellerde olmak için merkezimize gelmeniz yeterlidir. Uzmanlar tarafından yapılmayan bir ameliyat sonrası uzun süre işinize ve günlük hayatınıza dönemeyeceğinizden maddi ve manevi külfet olacaktır. Bu nedenle burun estetiği yaptırmak istediğiniz de merkezimiz ile iletişime geçerek son teknolojik cihazlar ve uzmanlar sayesinde sorun yaşamdan estetik ameliyatı olabilirsiniz. Fethiye Burun Estetiği konusunda profesyonel doktor kadroları ile size en iyi hizmeti sunuyor. Örnek burun estetiği ameliyatları ile güvenle burun estetiğinizi gerçekleştiriyor. Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası uzman desteği ile hiçbir sıkıntı çekmeden burun estetiğinizi yaptırabilirsiniz. Ameliyat sonrası kısa sürede normal yaşamınıza dönebilirsiniz. Çok büyük paralar ödemeden burun estetiğiniz hesaplı bir şekilde yapılır ve çok memnun kalırsınız. Burun estetiği konusunda uzman kadromuz ile hizmet veren merkezlerimize bekleriz. Detaylı bilgi için dilerseniz bize ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.

 

Muğla Burun Estetiği

Muğla Burun Estetiği İle En Güzel Burunlara Sahip Olun

Burun estetiği kapsamında en uzman doktorlara başvurmak ve onların maharetli elleri alında güzel burunlara sahip olmak oldukça mümkündür. Ancak her zaman bir burun ameliyatı olmayı istemeden önce kapsamlı bir araştırma yapılmalıdır. Yapılan araştırmalar içerisinde hastaneler, doktorlar ve bunların yanı sıra burun şekilleri, yüz hatları ve istenilen burunların nasıl yapılacağı yer almalıdır. Burada devreye girmekte olan Muğla burun estetiği cerrahları sayesinde sizler de en güzel burunlara sahip olabilirsiniz. Burun estetiği yaptırmak oldukça önemlidir ve burun çok fazla hassas bir kemik yapısına sahip olduğundan dolayı, işini en iyi şekilde yapan uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Burun estetiği ameliyatları farklı türlerde ele alınmaktadır. Burun eğriliği için, burun yapısı için, burun kıkırdağı eksikliği ve çökükler için her türlü yöntem farklı olarak ele alınmaktadır.

Muğla Burun Estetiği İle Yüz Hattınıza Uygun Burun Sizin Olsun

Doğuştan gelen bir yamukluk, eğrilik ya da kırılmalar sonucunda burun estetiği olmak şart hale gelmektedir. Kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre de bir takım burun değişikliği yapmak istemeleri oldukça normal bir durumdur. Burada devreye giren Muğla burun estetiği sayesinde gerek doğuştan gelen gerekse sonradan kazanılan hasarlar sonucunda en iyi ameliyatlar yapılmaktadır. Muğla ve çevresinde yer alan uzman cerrahlar kapsamında, tüm burun estetiği operasyonları kolaylıkla ve kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Dilediğiniz her an her yerden ulaşım sağlayarak başvurabileceğiniz rahatlıkta hizmetler devam etmektedir. Burun estetiği olmak için yalnızca burunda bir hasar olmasına gerek yoktur. Aynı zamanda kişiler burunlarını beğenmediği zamanlarda da makul ve muazzam bir buruna sahip olmak isteyebilirler. Bu gibi durumlarda da burun estetiği operasyonları gerçekleştirilmektedir.

Muğla Burun Estetiği Cerrahları Her Zaman En İyisini Sunmaktadır

Muğla burun estetiği kapsamında bünyemizde yer alan uzman cerrahlarımıza sayesinde, her zaman en kaliteli şekilde hizmetimizi vermeye devam ediyoruz. Tüm hastalarımıza dair ilk ele aldığımız durum tamamen memnuniyetten ibarettir. Bütçelere uygun bir şekilde yapmakta olduğumuz estetik operasyonları sayesinde, hastalarımız her zaman ameliyatlardan sonra memnun olarak ayrılmaktadırlar. Öncelikle hastalarımızın istedikleri burun şekillerini gözden geçirmekte, en ince ayrıntısına kadar incelemeleri ele almakta ve yüz hatlarına en uygun olan burunları elde etmeye çaba göstermekteyiz. Alanında en iyi şekilde doktoralarını ve yüksek lisanslarını tamamlamış olan uzman cerrahlarımız ile birlikte, en iyi estetik ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz. Öncesinde hastalarımızı tüm süreçten haberdar ederek, estetik esnasında, öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendiriyoruz.

Muğla Estetik Uzmanları Sizlere En İyi Hizmeti Sunmaya Devam Ediyor

Tüm cerrahlarımızla birlikte hizmete devam ediyor ve tüm burun estetiği olma ihtiyacı duyan ve isteyen hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Başvuru yapan hastalarımızın öncelikle ihtiyaçlarına sonrasında ise isteklerine en uygun olan burunları bahşediyoruz. Ameliyat öncesinde ve sonrasında dikkat edilecek konular hakkında uyarıları ve bilgileri de sunarak, 2 saatlik süren bir ameliyat sonucunda en sevilen burunları hastalarımızda görebiliyoruz. Üstelik tamamen memnun geçen bir operasyon sonucunda hastalarımızın da memnuniyetini görmek çalışma azmimizi de arttırıyor. İhtiyacınız olan burun estetik operasyonu için merkezimizde uzmanlarımız size en iyisini sunmak için çalışmaktadırlar. Bu kapsamda merkezimize gelen tüm hastalarımıza gerekli ilgiyi gösteren uzmanlarımız talebinizi en ideal şekilde karşılamak için çalışmaktadırlar. Detaylı bilgi ve Avrupa standartlarında hizmet için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

Marmaris Burun Estetiği

Görsellik Belirli Bir Yaştan Sonra Çok Önemli Olmaktadır

Görsellik kavramı yaş ilerlediği zaman daha çok ön plana çıkmaktadır. Yani özellikle çocuklarda böyle bir takıntı bulunmamakta olup, en çok gençlik döneminde insanlar görselliği kafalarına çok takmaktadır. Kimi insan gözünden kimi insan kaşından memnun olmamaktadır. Ancak birçok insanın buluştuğu ortak nokta burundaki rahatsızlıkların daha çok olduğu bilinmektedir. Çünkü burun insanın hem bakışını hem de duruşunu çok etkilemektedir. Ufak bir operasyon ile kişinin yüzü farklı bir hâle gelebilmektedir. Yani farklı demek bu daha çok olumlu olarak bahsedilmektedir. Burun büyüklüğü ya da burun ucu gibi sorunlar çok sık karşılaşmaktadır. Marmaris burun estetiği her türlü burun ile ilgili sorunlarınızı gidererek sizin daha mutlu olmanıza destek olunması sağlanmaktadır.

Burun Kişinin Psikolojisini Derinden Etkilemektedir

 • Burun ucu ya da burun kemiğindeki eğrilik kişinin görünüşünü çok fazla etkilediği için operasyon yapılmasına ihtiyaç bulunmaktadır.
 • Günlük hayatta yaşanan kazalarda burunun zarar görmesi durumunda tedavisi uzman hekimler tarafından sağlanmaktadır.
 • Doğuştan bir bebeğin burnunda herhangi bir problem var ise estetik ameliyatı yapılmaktadır.
 • Genellikle estetik ameliyatı 16 yaşından itibaren yapılmaktadır. Bu tamamen kişinin sağlığını etkileyip etkilemediğine göre tedaviye yön verilmektedir.

Estetik kişinin görselliğini ön plana çıkarmaktadır. Burun ucundaki sorunlar bile estetiğe ihtiyaç duyulduğu anlamına gelmektedir. Bu bakımdan doğru şekilde profesyonel destek alınması gerekmektedir. Burundaki bir problem kişiyi sadece mutsuz etmez aynı zamanda psikolojisini bile tamamen bozmaktadır. Doktorlarımız gelen hastaları ilk öncelikle mutlu olmalarını sağlayarak estetiğin kötü bir şey olmadığı düşüncesine geçilmesine destek verilmektedir. Marmaris burun estetiği tüm hastalarına ayrı olarak ilgi ve onlara yakınlık göstererek yardımcı olmaktadır.

Lazer İle Burun Estetiği Yapılmaktadır

İnsanların çoğu sağlığını etkilemeden hiçbir şekilde bıçak altına yatmak istememektedir. Ancak günümüzde teknoloji o kadar çok gelişmiştir ki burun estetiğinde bile lazer yöntemi kullanılmaktadır. Bizde hastalarımıza en kaliteli bir hizmet sağlamak için bıçak altına yatmadan lazer ile ameliyat yapılmasını sağlamaktayız. Ancak lazer ameliyatı normal ameliyata oran ile çok tecrübe istemektedir. Tüm doktorlarımız lazer ameliyatını en iyi ve başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Lazer ameliyatlarında hastanın genellikle burun kanallarından girilerek sorunlu bölge tespit edilerek onarılması sağlanmaktadır. Yani teknoloji tıp alanında çok iyi bir yerlere geldiği için insanlar artık tedirgin olmadan istediği şekilde burun ameliyatı geçirmektedir. Hastamız nasıl ameliyat şekli istiyor ise öncelikle bunu doktorlarımız ile konuşmalıdır. Yani burundaki soruna uygun olup olmadığına göre karar verilmesi sağlanır.

Burun Sorunları Ve Problemleri Ertelenmemelidir

Marmaris burun estetiği ile alanında çok başarılı hekimleri içinde barındırarak hastaların sorunları ile yakından ilgilenmektedir. Özellikle kavgalardan ya da trafik kazalarından dolayı burnun darbe almasından dolayı kırıklıklar yaşanmaktadır. Burunda aşırı kanama ve bozukluk var ise 24 saat içinde hastanemize başvurulması gerekmektedir. Burun ile ilgili tek bir sorun yoktur. Her insanın farklı şekilde sıkıntıları bulunmaktadır. Sağlık ile ilgili bir problem teşkil etmiyor ise insanlar genellikle estetikten uzak durmaya çalışmaktadır. Yani sırf utanıldığı ve korkulduğu için dile bile getirilmemektedir. Oysaki hiç zor bir operasyon olmadığı bilinmelidir. Günümüzde özellikle tüm imkânlar hastanemizde bulunduğu için her türlü sorunlara hızlı bir şekilde cevap verilmektedir.

 

Marmaris Burun Ameliyatı

Marmaris burun ameliyatı

Herkeste olabileceği gibi; sizin de burnunuzla ilgili bir sorununuz olabilir. Gece gündüz demeden, enfeksiyonel herhangi bir rahatsızlığınız olmadan, burnunuzda tıkanıklık hissediyor olabilirsiniz. Geceleri horlamalar canınızı sıkmaya başlamış olabilir. Ve hatta burnunuzdaki sorun sebebiyle sinüzit gibi rahatsızlıklar meydana gelebilir. İşte tüm bunların nedeni burun kemiğinizdeki problemden kaynaklı olabilir.

Burun kemiğiyle ilgili sorunlar hemen hemen herkesin başına gelebilecek sorunlardır. Doğuştan veya daha sonradan geçirilen herhangi bir kaza nedeniyle meydana gelebilir. Burun kemiğindeki özellikle eğrilik sorunu, birçok rahatsızlığı da beraberinde getirecektir. Az önce de bahsedildiği üzere; burundaki tıkanıklık hissi nedeniyle burundan nefes almada güçlük çekilebilir. Geceleri horlama sorununa sebep olabilir. Sinüzit gibi ileri derece rahatsızlıklara kadar sebebiyet verebilir. Bu nedenle eğer böyle bir kemik sorunu varsa eğer; geciktirmeden ameliyat olmak gerekir. Bu ameliyat 18 yaşını doldurmuş kişilere uygulanabilir. Fakat özel bir durum söz konusu ise; 18 yaş altına da uygulanabilir.

Burun Ameliyatı Öncesi Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Her ameliyatta olduğu gibi bu ameliyattan önce de doktor tavsiyeleri göz önünde bulundurulmalı, ona göre hareket edilmelidir. Ve yine her ameliyatta olduğu gibi; kan sulandıran ilaçlar kullanıyorsanız, ameliyattan önce bırakmalısınız. Bu durum, ameliyat anında sorun teşkil edebilir. Ve sigara da ameliyatlarda önemli bir unsurdur. Eğer kullanıyorsanız, sigarayı da ameliyattan bir müddet önce bırakmalısınız.

Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Oldukça hassas bir bölge olan burunda yapılan ameliyatlarda Marmaris burun ameliyatı ekibi olarak, oldukça iddialıyız. Burundaki sorun ne ise; sadece ona yönelik titizlikle çalışarak, burun içerisindeki yapılara zarar vermeyiz. Özellikle burun içerisindeki destek yapılarına zarar vermeden, sadece kıkırdaktaki eğriliği düzeltecek şekilde bu operasyonu gerçekleştiririz.

Korkulacak herhangi bir durum söz konusu değildir. “Yüzümde iz kalır mı, burun ameliyatı olduğum belli olur mu?” diye endişelenmenize gerek yok. Ameliyatınızı kapalı bir şekilde gerçekleştiririz. Özel durumlar söz konusu olursa eğer; o durumlarda burnun altından küçük bir kesi ile ameliyat yaparız. Lakin yine korkulacak bir durum söz konusu değildir. Bu ameliyatınızın süresi yarım saat ile bir saat arasında değişecektir. Yani; herhangi bir sorun olmadığı sürece, bir saat içerisinde operasyonu tamamlarız.

Marmaris burun ameliyatı ekibi olarak bizler, sizin rahatınızı ve sıhhatinizi önemsiyoruz. Bu nedenle de ameliyat bitiminde tampon kullanmaktan kaçınıyoruz. Zira tampon kullanıldığı takdirde rahat bir şekilde nefes almanız güç olacaktır. Ayrıca; o tamponun verdiği ağırlık sebebiyle de ağrı hissedebilirsiniz. Bu nedenle; bizler silikon içeren splint kullanıyoruz. Yani silikonlu tampon kullanıyoruz. Bu sayede rahat bir şekilde nefes almanızı, ağrı duymanızı engellemek istiyoruz. Özel durumlarda; yani gerektiği zamanlarda iki tampon bir arada kullanılabiliyor. Bunu da bilmenizi isteriz.

Ameliyattan Sonra Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ameliyattan sonraki aşamanın zor olduğunu düşünüp endişelenmeyin. Ameliyat olduğunuz gün, hastaneden ayrılabilirsiniz. Herhangi bir sorun olmayacaktır. Ameliyattan 2-3 gün sonra da burnunuza yerleştirilen silikonlu veya silikonsuz tamponlar çıkartılır. Eğer gözetim altında tutulmanızın daha sağlıklı olacağını düşünürsek, tamamen iyileşme sağlanana kadar kontrollerinizi ve burun temizliğinizi yaparız. Bu da en fazla 1 ay sürecektir. Ameliyattan sonra size de biraz iş düşüyor! Ameliyattan önce bıraktığınız sigara kullanımını, biraz daha ertelemeniz gerekiyor. Bir müddet daha kullanmasanız, çabuk toparlanma açısından daha iyi olacaktır.  Marmaris burun ameliyatı ekibi olarak; ameliyattan önce de sonra da yanınızdayız. Herhangi bir sorununuz veya şikâyetiniz olursa; bizlere ulaşmanız yeterli!

 

Pamukkale Burun Ameliyatı

Pamukkale Burun Ameliyatı

Burun yüzün en gözde bölgesinden yer almasından dolayı yüze bakıldığında ilk dikkat çeken yerdir. İşte bu yüzden de burundaki estetik görünüm çok önemlidir. Genetik olarak her insanın burnu eğri, yamuk ya da olması gerektiğinden büyük olabilir veya kaza sonrasında burna darbe alarak burnunuzun eski görünümünü kaybedebilir ve de aynaya baktığınızda rahatsız olabilir, insanların bakışlarından da rahatsız olabilirsiniz. Bu yüzden de estetik burun ameliyatı olarak çok daha estetik ve yüzünüze yakışabilen bir burna sahip olabilirsiniz. Burun estetik ameliyatlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Lazerle burun ameliyatı, ameliyatsız burun ameliyatı, ameliyatlı burun ameliyatı, burun ucu kaldırma ameliyatı ve buna benzer birçok ameliyat bulunmakta. Burun ameliyatları her ilde çok yaygın olmamakla birlikte çok da tercih edilmemektedir. Bu yüzden de çevre etkeninden çekinen ufak kesimlerde insanlar bakışlardan çekindiklerinden dolayı estetik müdahaleye sıcak bakmazlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi illerimiz gelişmiş ve de kalabalık olduğundan dolayı insanlar birbirlerini kınamak yerine birbirlerini bu duruma teşvik ederek burun estetik ameliyatlara oldukça sıcak bakmaktadırlar. Pamukkale burun ameliyatı da son zamanlarda tercih edilmeye başlanmıştır. Son derece işinin ehli uzmanlara sahip ve de son derece güvenli çalışmaktadırlar.

Burun Ameliyatı Neden Yapılır?

Merkezimizde yapılan ve Avrupa standartlarından yapılan estetik operasyonları için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Burun ameliyatının birçok çeşidi bulunmaktadır. Burun küçültme, burun büyültme, burun ucu kaldırma, burundaki kemik alınması gibi birçok işlemi bulunmaktadır. Melezimizde yapılan Pamukkale burun ameliyatı ve estetiği, burundaki bir takım bozuklukların yeniden düzeltilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu ameliyatlarda genel anestezi ya da anestezi kullanılmaktadır. Burun estetik ameliyatlarının süresi anestezi ve de uyandırılma süresi içerisinde 1 ila 2 saat sürmektedir. Burun estetiği ameliyatının ardından, hastalar genel olarak aynı gün ameliyat olur ve eve taburcu olarak gönderilirler. Burun estetik ameliyatının sonrasında hastalar da birkaç günde ayağa kalkarak doktor kontrolü ve de bilgisi ile işe gidebilir ve hayatlarına devam edebilirler. Pamukkale burun estetiği, hastalar ve de estetik cerrahlar arasında kurulan kontrakt ameliyatlarının başarısı da bu seyirde önemli bir rol oynamaktadır.

Burun Estetiği Ameliyatı

 • Ameliyat süresinde anestezi süresi dâhil 1 ila 2 saat arasıdır. Ameliyat esnasında burnun deliklerinin içinden ve yapılan kesiklerle ameliyat başlar.
 • Burun sırtı, burun ucu ve de varsa içi ile ilgili problemler düzeltildikten sonra burun deliklerine tampon konularak burun sırtına alçı atel konur, ameliyat sonlandırılır.
 • Göz kapaklarında ise şişlik ve de morluğu minimum seviyeye indirmek açısından ilk günde göz kapakları flaster ile kapatılır.
 • Doktor kontrolünde de hasta ameliyat sonrasında aynı gün içerisinde eve gönderilebilir.

Pamukkale burun ameliyatı  için merkezimizden Avrupa standartlarında hizmet alabilirsiniz. Ayrıca merkezimizde yapılan burun ameliyatı sonrasında yüzde şişlik, burun ve baş ağrısı, halsizlik hissedilebilir. Doktorumuzun vereceği ilaçlar sayesinde bu etkileri minimum seviyeye indirebilirsiniz. Hastalarda yapılarına göre gözlerin etrafında morluk ve de şişlik nadiren de olsa görülür. İlk günlerde ihtiyaçlar dışında sırta birkaç adet yastık konularak yatılması önerilmektedir. Tampon olduğundan dolayı nefes almak zorluk verse de ağızdan nefes alarak bu zorluğu giderebiliriz. Hapşırma sırasında ağız açık ve de derin nefes alınarak, bu histen kurtarılabilir. Burundaki tamponlar çekilse bile 2 ila 4 ay arasında nadiren de olsa nefes alma problemleri yaşanabilir.  Sizde merkezime gelerek ihtiyacınız olan burun estetiği ya da ameliyatı için uzmanlarımızın tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

 

 

Bozdoğan Burun Estetiği

Bozdoğan Burun Estetiği 

Burun estetiği yada tıptaki adıyla rinoplasti, burnun cerrahi bir girişim yoluyla yeniden biçimlendirilmesi işlemidir. Bu ameliyat sayesinde burnunuz eğer büyükse küçültme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ya da eğer burnunuz haddinden fazla küçükse bu yolla büyültebilirsiniz. Burun delikleriniz rahatsız edici bir görüntüde ise görünümlerini iyileştirebilirsiniz. Yine aynı şekilde burun ucunuzun ya da burun kemerinizin görüntüsünden rahatsızsanız, bunların görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Eğer mevcut bir burun etiniz var ise ve burun estetik operasyonu geçirmek istiyorsanız burun estetik operasyonunuzun yanında burun etinize de müdahale edilebilir, bu yolla hem daha iyileşmiş bir burun görünümüne sahip olabilir, hem de size sağlıkla ilgili problemler yaratan burun etinizden kurtulabilirsiniz. Yine burun tıkanıklığı gibi burun kaynaklı sağlık problemleriniz var ise burun estetik operasyonu yanında bu problemin çözümü için de estetik cerrahınızdan müdahale talep edebilirsiniz.

Kimler Rinoplasti Uygulaması Yaptırabilir?

Kişinin estetik ameliyat olmadan önce ameliyattan neler beklediğine dair soruları net bir şekilde cevaplaması gerekmektedir. Estetik burun ameliyatı yaptırmaya en uygun olan adaylar burun görünümünde mükemmeli arayanlar değil, daha iyileşmiş bir burun görünümüne sahip olmak isteyenlerdir. Bunun yanında cerrahi müdahale kararını kişinin kesinlikle kendisinin vermiş olması gerekmektedir. Yoksa estetik operasyon sonrası yaşanacak çeşitli psikolojik sorunlar kaçınılmazdır. Burun estetik cerrahi operasyonu kişinin belli bir psikolojik ve fiziksel olgunluğa ulaşmış olmasını da gerektirmektedir. Bu yaş erkekler için yaklaşık olarak 18 olurken kadınlar için 16 yaş civarı uygun olmaktadır. Yine bu yaştaki estetik müdahale adaylarının da ameliyatı neden yaptırdığına dair sorulara kendi içlerinde net cevaplar vermiş olmaları gerekmektedir. Bozdoğan Burun Estetiği alanında gerçekleştirdiği çeşitli uygulamalar ile estetik burun cerrahi müdahalesi alanında örnek teşkil etmektedir.

Estetik Operasyon Yaptırmaya Karar Verdik, Peki Ameliyatı Kime Yaptıracağız?

Bazı kişilerin aklında bu evreye geldikten sonra şöyle bir soru oluşuyor: ‘’Yaptıracağım estetik burun operasyonunu kulak burun boğaz uzmanının mı yoksa plastik cerrahın mı gerçekleştirmesi gerekmektedir?’’ Burun estetik ameliyatı yüz estetiği branşına dahil olan bir ameliyattır. Fakat birçok kulak burun boğaz uzmanı aynı zamanda baş boyun cerrahıdır ve temel eğitimlerinde burun cerrahisi olan tek branş kulak burun boğaz uzmanlığıdır. Yüz plastik cerrahisi ile de ilgisi olan bir kulak burun boğaz uzmanı operasyonunuzu en iyi şekilde gerçekleştirecektir. Fakat yine de estetik cerrah seçimi konusunda son söz hastanın kendisine aittir çünkü uygulanacak estetik cerrahi müdahalenin başarı oranı hasta ve uzman cerrah arasındaki doğru kurulmuş bir bağdan direkt olarak etkilenmektedir.

Estetik Operasyon Ne Kadar Sürer?

Uzman cerrahımızla birlikte yaptığınız görüşmeler sonucu sizin burun yapınıza en uyacak cerrahi yöntem belirlenip uygulanır. Ameliyat esnasında kullanılacak olan anestezinin türü de bu cerrahi yönteme göre değişmektedir. Bununla birlikte lokal anestezi genel olarak daha basit olan cerrahi operasyonlarda kullanılır. Fakat gerek hastanın estetik müdahale sırasında sesleri duymaması gerekse uzman cerrahın müdahaleye daha iyi konsantre olabilmesi açısından müdahalenin genel anestezi altında yapılması daha doğru olacaktır. Yine de  cerrahi müdahale esnasında kullanılacak olan anestezi türü uzman cerrahın kararıyla şekillenecek bir meseledir. Bozdoğan Burun Estetiği cerrahlarımız bu süreçte sizin için en iyi uygulama türünü yılların vermiş olduğu deneyimle en iyi şekilde seçecektir.

Ameliyat Sonrası Süreç

Rinoplasti uygulaması sonrası eğer ameliyatta genel anestezi kullanıldıysa 6-8 saat arası bir gözlem süreci sonrası hasta taburcu edilebilir. Bu durumdan sonra hasta için iyileşme dönemi başlar. Bu süreçte hastanın operasyonunu gerçekleştiren uzman cerrahın kendisine yaptığı önerilere harfiyen uyması gerekmektedir. Bozdoğan Burun Estetiği olarak bu süreçte de hastalarımıza ihtiyaç duydukları en iyi hizmeti vermekteyiz. Bu sayede iyileşme süreci oldukça hızlı ilerlemektedir.

 

Datça Burun Estetiği

Datça burun estetiği

Estetik cerrahi uygulamalar arasında burun operasyonları çok büyük bir yer kaplamaktadır. Günümüzde insanlar sahip olmak istedikleri estetik burun görünümüne bir adım uzaklıktalar. Gelişen teknoloji ile estetik uygulamalar çok farklı bir boyuta taşındı. Kişilerin toplumsal yaşamlarını olumsuz yönde etkileyen estetik burun problemi en kolay şekilde çözümlenebiliyor. Burunda var olan şekil bozuklukları giderilebiliyor, burun boyutu küçültülebiliyor, aynı şekilde büyültülebiliyor, burun ucunun veya burun kemerinin şekli değiştirilebiliyor, burun altı ve dudak arasındaki açı değiştirilebiliyor, burun deliklerinin görünümü ve boyutlarında değişmi gerçekleştirilebiliyor.

Burun Estetiğinin Yararları Nelerdir?

Kişilerin burun anatomisinden kaynaklı nefes alma problemleri var olabilir. Bu gibi sağlığa olumsuz yönde etki eden durumlarda burun estetik cerrahi operasyonu olmazsa olmaz görünmektedir. Bunun gibi vakaların dışında bazı vakalarda da burunda deformal bozukluklar var olabiliyor. Bu durum kişinin psikolojik durumunu ve özgüvenini olumsuz yönde etkileyebiliyor. Estetik cerrahi müdahale sonucunda bu problemler ortadan kaldırıldığında kişi daha sağlıklı ve özgüvenli bir şekilde kaliteli yaşamına devam edebilmektedir.

Peki, Hangi Yöntemi Tercih Etmeli?

Burun estetik cerrahi müdahalelerinde estetik operasyon uygulanması gereken burunda yapılması istenen değişimin doğru bir şekilde tesbit edilmesi, bu isteğin gerçekleştirilmesinde kullanılacak uygulamanın da vaka için en uygun ve iyi sonuç verecek yöntem olarak tercih edilmektedir. Uygulama yapılacak kişinin var olan bir sağlık problem varsa bunun da göz önünde bulundurulması gibi detaylar düşünülerek kişiye uygulanacak burun estetik cerrahi yöntemi konusunda karar verilmelidir. Datça burun estetiği olarak alanında uzman deneyimli kadromuzla size en iyi hizmeti vermekteyiz. Genel olarak kullanılacak burun estetik operasyonlarını ise sıralamamız gerekirse:

 • Dolgu yoluyla yapılan estetik müdahaleler,
 • Burun törpüleme yoluyla yapılan estetik müdahaleler,
 • Açık burun ameliyatı yoluyla yapılan operasyonlar
 • Kapalı burun ameliyatı yoluyla yapılan operasyonlar olarak sıralayabiliriz.

Estetik Müdahale Sonrası Dönemi

Merkezimizde burun estetik müdahalesinin her döneminde Datça burun estetiği olarak alanında uzman kadromuz ve örnek burun estetiği uygulamalarımızla her an yanınızdayız. Burun estetik cerrahi uygulamasının türüne göre değişmekle beraber estetik cerrahi müdahale sonrası yaklaşık olarak 24 saat boyunca yüzünüzü şiş olarak hissedeceksiniz. Yine bu süreçte hafif olarak burun ağrıları veya baş ağrıları çekmeniz de mümkündür. Bu süreçte başınızı yüksekte tutmaya özen göstermelisiniz. Çok gerekli olmadıkça burnunuzu silmemeli, kesinlikle sümkürmemeli, hatta burnunuza çok elzem durumlar dışında dokunmamalısınız. Gözler etrafındaki morarmalar ve şişlikler ameliyat sonrası ilk üç gün içinde en belirgin hallerini alacaktır. Rahatsızlık olan bölgeye soğuk kompres uygulamanız şişmeye engel olacak ayrıca kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Var olan şişlik ve morlukların çoğu ilk hafta içinde kaybolacaktır. Çok dikkatli baktığınızda ancak fark edilebilecek olan bazı küçük şişlikler ise yaklaşık bir ay sonunda tamamen iyileşecektir.

Sizde ameliyat sonrası hastaların bir iki gün içinde yataktan kalkıp dolaşmaya başlamak isterseniz bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Ameliyattan yaklaşık olarak bir hafta sonra ise okula veya eğer çok ağır yük içermeyen bir işse işlerine geri dönebilirler. Fakat yine de günlük yaşam tempolarına tam anlamıyla dönmeleri biraz zaman alacaktır. Normal hayata dönmeniz konusunda cerrahlarımız size daha net açıklamalarda bulunacaktır. Genel olarak yüksek efor sarf etmeniz gereken koşma, yüzme, jimlastik gibi hareketlerden en az üç hafta kaçınmanız, yine en az sekiz hafta süre ile burnunuzu çarpmalara veya darbelere karşı korumanız gerekmektedir. Eğer gözlük kullanan bir bireyseniz gözlük kullanımına tam anlamıyla başlamanız da biraz zaman alacaktır. Burun tamamen iyileşmeden gözlük kullanımından uzak durmanız gerekmektedir. Datça burun estetiği kadrosu geçirdiğiniz tüm bu süreçlerde yanınızdayız. Hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Fethiye Burun Ameliyatı

Fethiye Burun Ameliyatı

Burun ameliyatı sağlıklı nefes almak ve güzel bir yüze sahip olmak için yapılır. Burun solunum sisteminin ilk adımıdır. Burundan yeterli nefes alınamaz ise solunum sistemi düzgün çalışamaz. Burunda kemik eğriliği, burun eti, kıkırdak gibi nefes almayı engelleyici bozukluklar varsa hemen bir uzmana başvurarak burun ameliyatı olmak gerekir. Eğer burunda bu bozukluklar var ve rahat nefes alamıyorsanız kısa sürede sağlığınız bozulacaktır. Vücuttaki tüm organlar nefes azlığı nedeniyle düzgün çalışamayacaktır. Birde burunda eğrilik, basık burun, büyük burun gibi şekil bozuklukları varsa yine burun ameliyatı olmanız gerekir. Belki nefes almanıza ve sağlığınıza zararı yoktur fakat ruh sağlığınız için burundaki çirkin görüntü düzeltilmelidir. Burun yüzün tam ortasında yüz güzelliğini dengeleyici bir özelliğe sahiptir. Zira burundaki şekil bozukluğu kişide psikolojik rahatsızlığa sebep olacaktır. Kişi burnunu beğenmediği için kendini beğenmeyecek aynalara dargın bir yaşam sürecektir. Asosyal içine kapanık bir kişilik sergilemeye başlayacaktır. Bu da kişinin yaşam kalitesini düşürecektir. Bu nedenle sağlık için sorun teşkil etmese bile burundaki şekil bozukluğu düzeltilmelidir. Burun ameliyatlarının işinde uzman doktor kadroları tarafından yapılması gerekir. Fethiye Burun Ameliyatı merkezleri profesyonel uzman doktorlar ile size hizmet vermektedir. Güvenilir bir kadro ile kusursuz burun ameliyatları yapan merkezler size mükemmel hizmetler sunar.

Burun Ameliyatı Öncesi Ve Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir

 • Burun ameliyatı öncesi operasyonu yapacak doktora güvenmeniz çok önemlidir. Ameliyat öncesi burnunuzun nasıl olacağı kesin olarak belirlenmelidir. Bilgisayarda robot resminize yeni burun şekli uygulanarak tespit edilebiliyor.
 • Ameliyat sonrasında hemen buz uygulanmaya başlanmalıdır. Aksi takdirde burunda şişlik ve morluk uzun süre iyileşmeyebilir. Yoğun buz terapi çabuk ve zahmetsiz iyileşmenize yardımcı olur.
 • Burun ameliyatı sırasında burna uygulanan tampon ve destekler en az bir hafta süreyle burnunuzda kalacağından uzun süre yürüyüş ve ayakta kalma önerilmez. Ara ara sırt üstü yatıp istirahat etmeniz gerekir.
 • Ameliyattan sonra sıcak ortamlarda kalmamalı ve banyo yapmamalısınız. Çabuk iyileşmek için soğuk ortam daha iyi olacaktır. Fethiye Burun Ameliyatıkadrosu ameliyat sonrası sizi sürekli takip ederek çabuk iyileşmenizi sağlıyor.

Burun ameliyatı önceki yıllarda çok korkulan bir ameliyat iken günümüzde daha modern aletlerle daha kolay yapılmaktadır. Eskiden hasta bayıltılmadan çekiç ve keski kullanılarak yapılan burun ameliyatı şimdi hasta bayıltılarak ultrasonik lazer aletlerle yapılmaktadır.

Merkezimizde Fethiye Burun Ameliyatı merkezleri uzman kadrosu ile örnek ameliyatlar yapılmaktadır. Hasta burun ameliyatı sonrasında sorun yaşamadan kısa sürede normal yaşamına geri dönmektedir. Ameliyat sonrası bakım çabuk iyileşmek için önemlidir. Ameliyat profesyonel uzman doktorlar tarafından yapılır ve ameliyat sonrası takibi kusursuz gerçekleştirilirse burun ameliyatı sorunsuz yapılmış olur. Burun ameliyatı düzgün yapılmadığında ya da hasta ameliyat sonrası takip edilmediğinde uzun süre yüzünde şişlik ve morluklarla gezer iyileşemez. Birde burun ameliyatı sonrası yeni burnundan memnun kalmayıp tekrar tekrar ameliyat olanları düşünürsek burun ameliyatının nerede yapıldığı oldukça önemlidir.

Merkezlerimizde yapılan burun ameliyatlarında asla böyle sorunlar yaşanmaz. Ameliyat teknolojik aletlerle en sağlıklı şekilde yapılır. Ameliyat sonrası hasta sürekli kontrol altında tutularak çabuk iyileşmesi sağlanır. Hastalarımızın memnuniyeti bizim için önemlidir. Burun ameliyatı olmanız gerekiyorsa bizi arayın en kaliteli hizmeti alın. Alanında uzman olan cerrahlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için son teknolojik cihazları kullanmaktayız. Dünyada ki gelişmeleri yakından takip ederek hastalarımıza hep daha iyisini sunmak için özenle çalışmaktayız.

 

Efeler Burun Estetiği

Efeler Burun Estetiği 

Burun estetiği ülkemizde ve dünyada en çok uygulaması gerçekleştirilen estetik operasyondur. Zor bir operasyon olmakla birlikte alanında uzman bir cerrahın müdahalesiyle oldukça kolay atlatılan bir dönem haline gelmektedir. Estetik müdahale esnasında müdahale tipine göre değişmekle beraber genel veya lokal anestezi uygulaması gerçekleştirildiği için müdahale esnasında kesinlikle ağrı, sızı hissedilmesi söz konusu olmaz. Bununla beraber estetik müdahale sonrası yaşayacağınız olası ağrı, sızı durumları ise cerrahınızın önereceği çeşitli uygulamalara özen gösterilmesi karşısında yine oldukça kolay atlatılacak bir süreç haline dönüşecektir.

Estetik Operasyon Sonrası Morluklar Ne Kadar Sürer?

Uygulanmış olan burun estetik operasyon sonrası oluşabilecek olası morluklar, uygulanan estetik operasyonun türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin; açık türde uygulanan estetik cerrahi burun operasyonunda, kapalı türde uygulanan estetik cerrahi burun operasyonuna göre daha fazla oranda morluk oluşma ihtimali vardır. Bununla beraber dolgu yoluyla uygulanan burun operasyonlarında morluk oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Doğru uzman cerrah ile doğru bir şekilde planlanan estetik operasyonda doğru tekniğin uygulanması da morluk ve şişlik gibi oluşumların kişide en az şekilde görülmesinde önemli rol oynamaktadır. Efeler Burun Estetiği bu konuda en iyi hizmeti vermektedir.

Burun Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burun estetik cerrahi müdahalesi sonrası genel olarak buruna yerleştirilen tamponlar yaklaşık bir ila üç gün içerisinde çıkarılmaktadır. Bu süreçte kişi burundan nefes almakta zorluk çekecektir. Bu nedenle dikkatli olunmalıdır. Yine bu süreçte başın olabildiğince yukarıda tutulması gerekmektedir. Kişi fark etmese bile çiğneme hareketinden burun da etkilenmektedir. Bu nedenle bu süreçte yenilen yemekleri olabildiğince yumuşak şekilde çiğnemek gerekmekte ve sert çiğneme hareketlerinden kaçınmak gerekmektedir. Bu süreçte daha çok sıvı veya çok yumuşak gıdaların tüketilmesi yerinde olacaktır. Kişinin burnu çarpma ve diğer dış etkilere karşı koruması da bu süreçte oldukça önemli bir meseledir. Burun uzvu vücutta çıkıntı şeklinde bulunduğu için dış etki ve çarpmalara oldukça açıktır. Bu süreçte korunması büyük önem taşımaktadır.  Eğer hasta aspirin gibi kan sulanmasına ve dolayısıyla kanama artmasına neden olabilecek ilaçlar kullanıyorsa bu süreçte ilaçları kullanmayı bırakması büyük önem taşımaktadır. Yoksa aksi takdirde olası kanama durumlarında bu durumda kişi daha fazla zarar görebilmektedir. Bu süreçte kişinin ağır spor faaliyetlerinden de kaçınması gerekmektedir. Çerçeveli gözlük kullanımı ise kesinlikle en dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Burun tam iyileşme göstermeden çerçeveli gözlük kullanımına başlanmaması gerekmektedir. Efeler Burun Estetiği cerrahlarımız bu süreçte de yanınızda olacak, sık sık gerçekleşen kontroller sayesinde ameliyat sonrası kişide görülebilecek olası komplikasyonlar bu şekilde engellenebilecek, sağlıklı bir iyileşme dönemi geçirilebilinecektir.

İkinci Bir Operasyon Hangi Durumlarda Gereklidir?

Estetik cerrahi burun operasyonu sonrasında eğer amaçlandığı gibi tüm sağlık sorunları giderilemezse ikinci bir estetik cerrahi müdahale gündem konusu haline gelir. Bu yolla kişide tam bir iyileşme sağlanmış olur. Bununla beraber ilk operasyondan memnun kalınmama durumunda veya ilk operasyon yoluyla kişinin burnundaki şekil bozukluklarının tam olarak giderilemediği durumlarda da ikinci bir estetik müdahale planlanması yapılabilir. Revizyon sonucu ilk müdahale sonrası azalmış etkiler tamamen ortadan kalkacak, kişi estetik operasyondan memnun bir şekilde sosyal hayatına geri dönecektir. Efeler Burun Estetiği olarak gerçekleştirdiğimiz örnek burun ameliyatlarıyla ve revizyonlarla sektörde örnek teşkil etmekteyiz. Avrupa ve dünyada ki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Tüm bu hizmetlerimizi alanında uzman olan cerrahlarımız sizlerle iletişim kurarak errahi operasyonları gerçekleştirmektedirler.