21/07/2017 admin

Bodrum Burun Estetiği

Bodrum Burun Estetiği

İnsanın yüzde en göze çarpan bölgesi burundur bu yüzden de burun çok önemlidir. Kadınlar çok daha önem veriyor gibi görünse de erkekler de son zamanlarda burunlarından rahatsızlık duyup estetik ameliyatlara sıkça başvurmaktadırlar. Burun estetikleri bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir. İstanbul ’ da 10 insandan 8 i burun estetiği yaptırıyorsa, Manisa‘nın ufak bir köyünde 10 insandan 1 i belki yaptırabilmektedir. Bu yüzden de estetik bir görünümü çekinmeden rahatça uygulatmak istiyorsanız büyük ve açık görüşlü bir şehirde yaşıyor olmalısınız, eğer ki değilseniz, gerçekten duyacağınız birden fazla söz canınızı acıtabilir. Bodrum burun estetiği geçmişten beri çok sıkça tercih edilmektedir. Gerek turistik bir  şehir olması gerekse ileri görüşlü insanları ile rahat bir şekilde istediğiniz gibi ameliyat olabilirsiniz. Her yaştan birçok insan burun estetiği olabilmektedir. Kadınlar da 17 yaşından itibaren erkeklerde ise daha ileri bir yaşta ameliyat olabiliyorsunuz. Küçük yaşlar dahi olsa çok tercih edilen burun estetiği ile yüz bölgesinde yüzde yüze yakın estetik bir güzelliği sağlayabilirsiniz.

Burun Estetiği Aşamaları

Estetik burun ameliyatlarında burnun şeklini değiştirerek, kişinin yüzü ile uyumlu yeni ve doğal bir burun elde etmek amacı ile yapılmaktadır. Bodrum burun estetiği sıklıkla estetik ameliyatlarla adını duyurmaktadır. Bu yapılan ameliyatlar ile burun küçültülebilir, eğri burunu düzleştirilebilir, geniş burun daraltılabilir, uzun burun da kısaltılabilir. Bu ameliyatlar sırasında nefes alıp verme problemleri de giderilebilmektedir. Burun estetiklerinde ülkemizde en sık yapılmakta olan estetik yöntemdir. Burnun estetik görüntüsünden rahatsızlık olan yüzün diğer hattına da uyumsuz olduğunu düşünen ve kaza ve de geçirilen operasyonlarda burunda oluşan estetik bozukluğu düzeltmek istenilen kişiye uygulanmaktadır. Burun ise yüzün tam ortasında yer aldığı için büyük ve de asimetrik olması bütün gözleri bu bölgeye odaklar. Yüzdeki diğer güzel hatların da ön plana çıkabilmesini engeller. Operasyon bitiminde kişilerin sert bakışlarının ve duruşlarının ortadan kalktığı, güzel ama bu güzellik arda kalmış bölgelerin de öne çıkarak yüzün daha da güzelleştiğini gösterir. Merkezimizde her yaşa burun ameliyatı uygulanmakta ve operasyonlar Avrupa standartlarında yapılamaktadır.

Burun Estetiğinde Uygulanabilen Yaşlar

  • Burun estetiğinde yüzün ve kemiklerin gelişimi tamamlanır,
  • Ardından ergenlik çağında 17 yaş ve civarında uygulanır
  • Estetik sadece güzel görüntü amaçlı değil rahat nefes alma ve de hastalık amaçlı da olabilir.

Merkezimizde en son teknoloji kullanılarak burun ameliyatları yapılmaktadır. Sizde uzmanlarımızdan bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Operasyondan önce yapılabilen görüşmeler sırasında bilgisayar ile kişinin nasıl görüntüye sahip olabildiği gösterilir. Bodrum burun estetiği her şahsa özgürlüğü çerçevesinde uygulanabilir. Her hastada farklı uygulamalar yapılması gerekmektedir. Aynı tipte ve standart bir burun yapılamamaktadır.

Uzmanlarımıza nasıl bir burna sahip olmak istediğini söyleyin ve kendinizi alanında uzman olan doktorlarıma bırakın. Bir resim getirerek ben bu burna sahip olmak istiyorum diyemezsiniz. Bu hem yanlıştır. Hem de belki 3 belki daha fazla ameliyata girerek bu burna sahip olma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında da kendinizi tamamen doktorunuza bırakabilir ve o resimden çok daha mükemmel bir burna sahip olabilirsiniz. Gelişmiş teknolojiler ile burundaki estetik korunabilir ve burun ucu düşmesi ya da daha farklı ve daha büyük sorunlar ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Profil görünümünde alın, elmacık kemiği, burun, dudak ve de çenenin birlikteliği ile ortaya çıktığını unutmamanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Aydın Burun Estetiği başlıklı makalemizde aydın burun estetiği, aydın burun estetiği yapan doktorlar ve aydın kbb hakkında bilgiler verilmektedir.