12/07/2017 admin

Marmaris Burun Estetiği

Görsellik Belirli Bir Yaştan Sonra Çok Önemli Olmaktadır

Görsellik kavramı yaş ilerlediği zaman daha çok ön plana çıkmaktadır. Yani özellikle çocuklarda böyle bir takıntı bulunmamakta olup, en çok gençlik döneminde insanlar görselliği kafalarına çok takmaktadır. Kimi insan gözünden kimi insan kaşından memnun olmamaktadır. Ancak birçok insanın buluştuğu ortak nokta burundaki rahatsızlıkların daha çok olduğu bilinmektedir. Çünkü burun insanın hem bakışını hem de duruşunu çok etkilemektedir. Ufak bir operasyon ile kişinin yüzü farklı bir hâle gelebilmektedir. Yani farklı demek bu daha çok olumlu olarak bahsedilmektedir. Burun büyüklüğü ya da burun ucu gibi sorunlar çok sık karşılaşmaktadır. Marmaris burun estetiği her türlü burun ile ilgili sorunlarınızı gidererek sizin daha mutlu olmanıza destek olunması sağlanmaktadır.

Burun Kişinin Psikolojisini Derinden Etkilemektedir

  • Burun ucu ya da burun kemiğindeki eğrilik kişinin görünüşünü çok fazla etkilediği için operasyon yapılmasına ihtiyaç bulunmaktadır.
  • Günlük hayatta yaşanan kazalarda burunun zarar görmesi durumunda tedavisi uzman hekimler tarafından sağlanmaktadır.
  • Doğuştan bir bebeğin burnunda herhangi bir problem var ise estetik ameliyatı yapılmaktadır.
  • Genellikle estetik ameliyatı 16 yaşından itibaren yapılmaktadır. Bu tamamen kişinin sağlığını etkileyip etkilemediğine göre tedaviye yön verilmektedir.

Estetik kişinin görselliğini ön plana çıkarmaktadır. Burun ucundaki sorunlar bile estetiğe ihtiyaç duyulduğu anlamına gelmektedir. Bu bakımdan doğru şekilde profesyonel destek alınması gerekmektedir. Burundaki bir problem kişiyi sadece mutsuz etmez aynı zamanda psikolojisini bile tamamen bozmaktadır. Doktorlarımız gelen hastaları ilk öncelikle mutlu olmalarını sağlayarak estetiğin kötü bir şey olmadığı düşüncesine geçilmesine destek verilmektedir. Marmaris burun estetiği tüm hastalarına ayrı olarak ilgi ve onlara yakınlık göstererek yardımcı olmaktadır.

Lazer İle Burun Estetiği Yapılmaktadır

İnsanların çoğu sağlığını etkilemeden hiçbir şekilde bıçak altına yatmak istememektedir. Ancak günümüzde teknoloji o kadar çok gelişmiştir ki burun estetiğinde bile lazer yöntemi kullanılmaktadır. Bizde hastalarımıza en kaliteli bir hizmet sağlamak için bıçak altına yatmadan lazer ile ameliyat yapılmasını sağlamaktayız. Ancak lazer ameliyatı normal ameliyata oran ile çok tecrübe istemektedir. Tüm doktorlarımız lazer ameliyatını en iyi ve başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Lazer ameliyatlarında hastanın genellikle burun kanallarından girilerek sorunlu bölge tespit edilerek onarılması sağlanmaktadır. Yani teknoloji tıp alanında çok iyi bir yerlere geldiği için insanlar artık tedirgin olmadan istediği şekilde burun ameliyatı geçirmektedir. Hastamız nasıl ameliyat şekli istiyor ise öncelikle bunu doktorlarımız ile konuşmalıdır. Yani burundaki soruna uygun olup olmadığına göre karar verilmesi sağlanır.

Burun Sorunları Ve Problemleri Ertelenmemelidir

Marmaris burun estetiği ile alanında çok başarılı hekimleri içinde barındırarak hastaların sorunları ile yakından ilgilenmektedir. Özellikle kavgalardan ya da trafik kazalarından dolayı burnun darbe almasından dolayı kırıklıklar yaşanmaktadır. Burunda aşırı kanama ve bozukluk var ise 24 saat içinde hastanemize başvurulması gerekmektedir. Burun ile ilgili tek bir sorun yoktur. Her insanın farklı şekilde sıkıntıları bulunmaktadır. Sağlık ile ilgili bir problem teşkil etmiyor ise insanlar genellikle estetikten uzak durmaya çalışmaktadır. Yani sırf utanıldığı ve korkulduğu için dile bile getirilmemektedir. Oysaki hiç zor bir operasyon olmadığı bilinmelidir. Günümüzde özellikle tüm imkânlar hastanemizde bulunduğu için her türlü sorunlara hızlı bir şekilde cevap verilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.