11/05/2017 admin

Başarılı Burun Estetiği

Doğal ve iyi oranlanmış her şey güzeldir. Bu tanımlama burun estetiğine de yansımıştır. Bu bağlamda başarılı burun estetiğinin yapıldığı belli olmayan, yüzünüzde estetikli gibi yapay durmayan, doğal görünen ve yüz hatlarıyla uyumlu olması gerekliliği artık günümüzde vazgeçilmez bir gerçektir.

Yüz hatlarına uygun, kendi içinde orantılı, doğallıktan uzaklaşmadan yapılmış bir burun asla estetikli gibi durmaz. Sonuç güzel ve doğal olduğu için kişi asla yeni halini yadırgamaz. Hatta çoğu insan burnunun eski şeklini dahi unutur. Sizi tanımayan biri burun estetiği olduğunuzu fark edemez,. Tanıyanlar ise ameliyat sonrası sizdeki pozitif değişimi hemen fark eder fakat bu değişimin burundan kaynaklandığını anlayamazlar.

Burnunuzdaki şekil bozukluğunun yüzünüzde yarattığı negatif etki ya da mutsuz ifade burun estetiği ameliyatı sonrası kaybolacağından, çevrenizdeki kişiler sizdeki olumlu havayı hissedecektir. Çevremizdeki kişilerden gelen olumlu tepkiler de özgüveninizin artmasını sağlayacaktır. Burun estetiği ameliyatının en büyük başarısı da bu olsa gerek.

Bir önceki yazımız olan Sinüzit Tedavisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.