15/07/2017 admin

Fethiye Burun Estetiği

Fethiye Burun Estetiği

Burun estetiği neden yapılır? Burun estetiği nasıl yapılır? Konularını ayrıntılı olarak açıklayacağız. Burun estetiği sağlık veya güzellik sorunlarını gidermek için yapılan bir ameliyattır. Burunda kemik, burun eti, kemikte eğrilik gibi nefes almayı engelleyen ve hayat kalitenizi düşüren bir sağlık sorununuz varsa burun ameliyatı yaptırmanız gerekir. Artık burun ameliyatları estetik cerrahi olarak yapılıyor ki hem sağlık probleminiz halledilirken hemde burun güzelliğinize önem veriliyor. Birde hiçbir sağlık sorununuz yok fakat burunda sizi rahatsız eden bir şekil bozukluğu varsa burun estetiği yapılabilir. Örneğin burun çok büyükse burun küçültme estetiği, burun çok basıksa burun kaldırma estetiği veya burunda eğrilik gibi şekil bozukluğu varsa düzeltmeler şeklinde burun estetiği yapılabiliyor. Burun tam yüzümüzün orta kısmında bulunduğundan güzelliği de elbette çok önemli oluyor. Yüzü dengeleyen burundaki şekil bozukluğu psikolojik olarak kişiyi olumsuz yönde etkiler. Burnunda şekil bozukluğu olan kişiler genellikle asosyal ve aynalara dargın kişiler oluyor. Kişi kendini sevmediğinde içsel özgüvenini yitirip çeşitli psikolojik sorunlar yaşayabiliyor. Bu nedenle burun estetiği hem beden hem ruh sağlığı için çok önemli bir ameliyattır. Fethiye Burun Estetiği uzman kadrolarla işini profesyonelce yapmaktadır. Burun estetiğinin  yapıldığı merkezler çok önemlidir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılıyor

Burun estetiği ameliyatının en zor tarafı kemiklerin şekillendirilmesidir. Klasik kemik kesme yöntemleri ile çok zor olan bu kemik kesme işlemi günümüzde lazer estetiğinde keski, çekiç kullanmadan ultrasonik kemik kesme şeklinde yapılıyor. Burun estetiği konusunda uzman bir yöntem olan lazerle burun estetiği ile hastalar ameliyat sonrası çok Daha Çabuk İyileşme Sağlanmaktadır.

Burun Estetiği Aşamaları

  • Burun estetiği ameliyatları artık genellikle lazer estetik olarak yapılmaktadır. Genel anestezi ile hasta hiçbir şey duymadan ameliyat olup bitiyor.
  • Ameliyat sonrası burunda şişlik ve morluk olmaması için sürekli buz terapi yapılıyor. Soğuk buz kolay ve çabuk iyileşmeye yardımcı oluyor.
  • Burun estetiği ameliyatı sonrası bir gece hastanede kalmanız öneriliyor. Şişme kanama gibi durumlar çok az rastlansa da önlem olarak hastanede kalmanız tavsiye ediliyor.
  • Bir hafta ev istirahatı sonrası normal hayatınıza dönüyorsunuz.Fethiye Burun Estetiği merkezleri işinde uzman kadrolar ile kısa sürede iyileşmeniz için hizmet veriyor.

Burun Estetiğini Merkezimizde Güvenle Yaptırabilirsiniz

Burun estetiğine karar verdiğinizde nerede ve kimin bu estetik ameliyatı yapacağı oldukça önemli bir konudur. Çünkü burnunuz istediğiniz gibi olmazsa tekrar ameliyat olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum uzun süre normal hayatınıza dönemeyeceğiniz için eziyet haline gelecektir. Uzman ellerde olmak için merkezimize gelmeniz yeterlidir. Uzmanlar tarafından yapılmayan bir ameliyat sonrası uzun süre işinize ve günlük hayatınıza dönemeyeceğinizden maddi ve manevi külfet olacaktır. Bu nedenle burun estetiği yaptırmak istediğiniz de merkezimiz ile iletişime geçerek son teknolojik cihazlar ve uzmanlar sayesinde sorun yaşamdan estetik ameliyatı olabilirsiniz. Fethiye Burun Estetiği konusunda profesyonel doktor kadroları ile size en iyi hizmeti sunuyor. Örnek burun estetiği ameliyatları ile güvenle burun estetiğinizi gerçekleştiriyor. Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası uzman desteği ile hiçbir sıkıntı çekmeden burun estetiğinizi yaptırabilirsiniz. Ameliyat sonrası kısa sürede normal yaşamınıza dönebilirsiniz. Çok büyük paralar ödemeden burun estetiğiniz hesaplı bir şekilde yapılır ve çok memnun kalırsınız. Burun estetiği konusunda uzman kadromuz ile hizmet veren merkezlerimize bekleriz. Detaylı bilgi için dilerseniz bize ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.