01/05/2017 admin

Yatağan Burun Ameliyatı

Yatağan Burun Ameliyatı

Burun ameliyatı yaptırmak son derece doğal ve sık sık ihtiyaç duyulan bir durumdur. Burun yapısı vücutta bulunan tüm organların yapısına oranla daha hafif ve daha kırılgandır. Bu sebepten ötürü buruna hasar alındığı takdirde sağlam kalması pek mümkün değildir. En kısa sürede burun estetiği yapılması gerekmektedir. Burun estetiği ameliyat süreçleri hem daha sağlıklı ve yapısı düzelmiş bir buruna sahip olmak adına hem de burnun dışarıdan gözüken kısımlarının daha güzel bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır. Sağlam bir burun yaptırmak istediğinizde ve bu estetik ameliyatları en uzman doktorların maharetli elleri sayesinde yaptırmak istediğinizde Yatağan burun ameliyatı sizlere yardımcı olacaktır. Bünyesinde yer alan uzman doktorlar ile en güzel burunların sahipleri olmanıza destek verecektir.

Yatağan Burun Ameliyatına Neden İhtiyaç Duyulmaktadır?

Burun estetik ameliyatları kişilerin daha güzel bir burun yapısına sahip olmak istemesi ile ele alınmaktadır. Doğum esnasında meydana gelen bir hasar sonucunda bebeklikten kalma bir eğrilik ya da tuhaf bir görünüm göze çarpabilir. Doğuştan gelen ve sonradan edinilen burun hasarları doğal yöntemlerle ne yazık ki düzeltilememektedir. Bu nedenle burada devreye Yatağan burun ameliyatı giriş yapmaktadır. Burunda oluşan kırılmalar, çatlaklıklar ve diğer tüm deformasyonlar önce alçıya alınarak iyileştirildikten sonra estetik kısmına geçilmektedir. Estetik ameliyatları seanslar şeklinde yapılmaktadır ve hastanın yorulmasına izin verilmemektedir.

Yatağan Burun Ameliyatı Doktorları En İyi Uzmanlardır

Yatağan burun ameliyatı ekibi olarak bünyemizde en iyi uzmanlara yer vermekteyiz. Burun estetikleri son derece hassas olan ameliyat türlerinden birisidir. Çok dikkatli ve titiz bir şekilde yürütülmesi gereken seans ve operasyonlara bağlıdır. Bu nedenle her zaman uzman ekibimiz ve cerrahlarımız ile birlikte hasta doktor ilişkisi dışına çıkmadan, özen göstererek estetik ameliyatlarımızı tamamlamaktayız. Ameliyata başlamadan bir süre önce hastalarımızla uzun görüşmeler yapmaktayız. Hangi tür bir burun istediklerine dair tüm seçenekleri göz önünde bulundurarak hastalarımızın memnuniyetini göz ardı etmeden çalışmalarımıza özen göstermekteyiz. Estetik olmak isteyen hastalarımızın aklındaki tüm sorulara doğru cevaplar vererek, hastalarımızın kuşku ve güven problemini ortadan kaldırmaktayız. Estetik olmak için dikkat edilmesi gereken ilk ve en önemli husus elbette doktorlara olan güvendir ve doktor seçimidir. Bu nedenle bizler bir ekip olarak doktorlarımızın son derece güvenilir ve çalışkan bireyler olduğunu kanıtlamak adına örnek burun estetikleriyle de hastalarımızı karşılaştırmaktayız. Böylece güvenlerini sağlamakta ve estetik sonucunda elde edecekleri memnuniyeti henüz estetik ameliyatımıza başlamadan önce vermekteyiz.

Yatağan Burun Ameliyatı Olarak Bilgilendirmelerimizi Yapıyoruz

Hastalarımız estetik ameliyat olmadan önce akıllarında pek çok cevap bekleyen soru ile bizlere gelmektedirler. Bu nedenle ameliyat öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler hakkında hastalarımızı bilgilendirdikten sonra, aynı zamanda başlangıçları ve sonuçları da bildirmekteyiz. Estetik ameliyat öncesinde hastalarımıza en az 7 saatlik açlık ile ameliyathaneye gelmelerini önermekteyiz. İlk seans ameliyatımızı bitirdikten sonra 3 saat boyunca bir yiyecek veremeyeceğimizi de bildirmek durumundayız. Beslenmeye dair merak edilen her soruyu cevapladıktan sonra, fiziksel sonuçlar hakkında da hastalarımızı uyarmaktayız. Ameliyat sonrasında göz altlarında morluklar ve burunda şişkinlik meydana gelebilmektedir. İyileşme sürecinde bu oldukça normaldir ve hastalarımıza en kısa iyileşme sürecini vermekteyiz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.