04/05/2017 admin

Söke Burun Ameliyatı

Söke Burun Ameliyatı

Koku almamıza yarayan burun, oldukça önemli bir organımızdır. Ancak bazen burnumuzun görüntüsünden pek hoşlanmayız. Özellikle kemerli ve uzun buruna sahip olan kişiler bu durumdan oldukça rahatsızlık duyarlar. Kimi zaman alay konusu bile olabilir. Bu nedenle kişiler kendilerini dış dünyaya kapatarak, depresyona dahi girebilmelerine neden olmaktadır. Bu nedenle estetik ameliyatlar rağbet görmeye başlamıştır. Özellikle ülkemizde estetik ameliyatların başında burun estetiği gelmektedir. Uzman cerrahlar tarafından yapıldığında kişiler olumlu sonuç alabilmektedir. Burunun görünümünü düzeltip hem de estetik görüntüyü sağlamak oldukça zor bir iştir. Estetik ameliyat yaptırmak istiyorsanız iyi bir hastane ve iyi bir doktoru bulmanız oldukça önemlidir. Bu nedenle kapsamlı bir araştırma yapmak gerekmektedir. Sağlık problemleri nedeni ile de burun estetiği ameliyatına girenlerde vardır. Burnumuzun yüz ile orantılı olması oldukça önemlidir. Bu nedenle yapılan burun estetik ameliyatlarının yüzünüze uygun olup, olmayacağını doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz. Burun estetik ameliyatları, on altı yaş ve üstüne uygulanabilmektedir. Alanında iyi olan doktorlar tarafından yapıldığında ise çok kısa sürede toparlayıp, yaşamınıza kaldığınız yerden kısa süre içerisinde devam edersiniz.

Ağrısız Acısız Burun Estetiği

Gelişen teknoloji ile birlikte iç bir ağrı ve acı duymadan on dakika içerisinde burun estetiği ameliyatı olmaktasınız. Son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu estetiği yaptıranlarda herhangi bir kesik ve dikiş izi bulunmamaktadır.  Söke Burun Ameliyatı, hastanesi olarak merkezimizde ameliyatsız burun estetiği yöntemi uygulanmaktadır. Medikal estetik uygulamalarında kullanılan oldukça güvenilir bir dolgu, filler uygulaması ile, cilt dokusuna sıvı enjekte edilerek içerisinde bir çok vitamini barındıran tamamlayıcı bir uygulamadır. Burun estetiğinde olukça prtik bir çözüm sağlamaktadır. Ameliyatsız burun estetiği, zamanla düşen burun veya doğuştan burun ucu düşük olan kişiler için oldukça rahat bir uygulamadır. Dolgu uygulamalar ile düzeltmeler yapılarak mükemmel bir buruna sahip olabilirsiniz. Ameliyatsız burun estetiğini kimler yaptırabilir;

  • Burun ucunda düşüklük yaşayanlar
  • Hafif kalkık burun isteyenler
  • Cerrahi müdahale istemeyenler
  • Rahat nefes almak isteyenler
  • Görüntüsünden rahatsız olanlar

Bu ve buna benzer sorun yaşayan kişiler hastanemizde ameliyatsız burun estetiği yaptırmaktadırlar.

Yüze Uygun Burun Estetiği

Yapılan burun estetiğinin yüzünüze uygun olması oldukça önemli bir konudur. Söke Burun Ameliyatı, hastanesi olarak hastanemizde örnek burun modellerini oluşturabilir veya sizin istediğiniz burunu oluşturmaktayız.  Siz değerli hastalarımızın beklentilerini ve isteklerini karşılamak adına örnek burun modelleri oluşturulmuştur. Ayrıca doktorumuz ile ön bir görüşme yaparak beraber yeni bir burun yaratabilirsiniz. Burun estetik ameliyatlarında genel olarak doktorlarımız kişiye özel burun tasarlamaktadır.

Alanında Son Derece Uzman Doktorlar İle Hizmetinizdeyiz

Burun estetiği alanında başarılı işlere imza atmış doktorlarımız sayesinde her geçen gün estetik alanında biraz daha fazla tercih edilen bir hastane haline gelmekteyiz. Söke Burun Ameliyatı hastanesi olarak amacımız siz değerli hastalarımızı güler yüz ile taburcu etmektedir.  Doktorlarımızın başarısı ile birçok kişinin tercih ettiği hastane olmaktan gurur duyuyoruz. Burun estetiği ameliyatı alanında hizmet vermekte olan hastanemiz haftanın yedi günü hizmet sağlamaktadır. Randevu işlemlerinizi hastanemizin internet adresinden veya telefon ile gerçekleştirebilirsiniz. Siz değerli hastalarımızı tedavi etmek için son teknolojik cihazlar ile en iyi hizmeti sunmaktayız. Kaliteli ve işinde uzman olan cerrahlarımız ile burun estetiği konusunda size birinci sınıf hizmet sunarak beklentinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.