13/05/2017 admin

Karpuzlu Burun Estetiği

Karpuzlu Burun Estetiği

Burnumuz hem sağlık hem görünüm için vücudumuzun en önemli organlarından biridir. Burun solunum sisteminin başlangıcı olan organ olup, burunda bulunan bir sorun nefes almayı engellediğinden solunum sistemi düzgün çalışmayacaktır. Burun, yüzümüzün tam orta kısmında bulunduğundan yüz güzelliği için en önemli organdır. Bu nedenle burunda bulunan bir estetik çirkinlik çok büyük bir sorun olacaktır. Burun estetik ameliyatı sağlık ve güzellik için gerekli olan durumlarda yapılması zorunlu bir ameliyattır. Nefes almayı engelleyen sorunlar solunum olarak sağlığımızı etkilerken, burundaki çirkin görüntü de kişinin ruh sağlığını etkileyen bir durumdur. Burunda kemerli bir görünüm, basık burun, büyük burun, küçük burun, burunda eğrilik gibi çirkin burun görüntüsüne sahip kişiler asosyal ve psikolojisi bozuk insanlar olmaktadır. Bu sebeple burun estetiği kişinin hayatını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için gerekli bir ameliyattır.

Burun Estetiği Nasıl Yapılmalıdır

Burun estetik ameliyatları işinde uzman kulak burun boğaz uzmanları tarafından yapılan hassas bir ameliyattır. Ameliyat öncesi hasta ile birlikte bilgisayar ortamında üç boyutlu simülasyonlar ile burnun hangi şekilde yapılacağı kesin olarak belirlenir. Ameliyat günü ve burun şekli belirlendikten sonra hasta ameliyata alınır. Ameliyat genellikle genel anestezi ile hasta uyutularak yapılır. Bazen çok hafif operasyonlarda lokal anestezi ile yalnızca burun uyuşturularak da yapılabilir. Ameliyat yapılan işleme göre 2 ile 4 saat arası sürmektedir. Ancak bazı durumlarda sadece şekil düzeltilecek operasyonlar 10 dakika gibi kısa işlemlerle de yapılabilmektedir. Estetik ameliyatın süresi burunda yapılacak işleme göre değişebilir. Karpuzlu Burun Estetiği konusunda uzman merkezleri ile en uygun estetik ameliyatı yapmaktadır. Kişinin burnunda yapılacak estetik durumuna göre en iyi burun estetiğini yapıyoruz.

Burun Estetiği Sonrası İyileşme

Burunda gerçekleştirilen estetik ameliyatın durumuna göre iyileşme süreci değişebilir. Ancak ameliyat başarılı bir şekilde yapılmış ve estetik sonrası hasta takibi iyi bir şekilde gerçekleştirilmişse kişi çok daha çabuk iyileşir. Biz Karpuzlu Burun Estetiği merkezlerimizde estetik burun ameliyatlarını teknolojik aletler ile gelişen bilimin ışığında en iyi şekilde yaparız. Ameliyat sonrası hastanın takibini titizlikle gerçekleştirerek çok çabuk iyileşip günlük hayatına dönmesini sağlarız. Estetik sonrası burunda iz kalmaması, renk değişikliği olmaması ve burnun istenilen şekilde, yüze uygun bir formda olması çok önemlidir. Merkezlerimizde güvenli olarak yapılan estetik operasyonlar ile hiçbir sorun yaşamadan sağlıklı bir burun estetiği olabilirsiniz. Eğer burunda yapılan estetik sırasında doktor hatalı bir işlem gerçekleştirirse tekrar ameliyat olmanız gerekebilir. Bu da size çok büyük sıkıntılar yaratabilecek bir durumdur. Tekrar tekrar ameliyat olmak beden ve ruh sağlığınızı olumsuz etkileyecektir. İşinde uzman ve güvenilir doktorlarımızla en iyi örnek burun estetiklerini gerçekleştiriyoruz.

Burun Estetiği Nerede Yaptırılmalıdır

Burun estetik ameliyatı, burun estetiği konusunda uzman doktorların bulunduğu, en yeni teknolojik donanıma sahip, bilimsel gelişmelerin takip edildiği güvenilir bir hastanede yapılmalıdır. Karpuzlu Burun Estetiği merkezlerimiz tüm bu saydığımız özelliklere sahip hastanelerdir. Öncelikle hasta memnuniyeti ve kişilerin sağlığı ön planda tutularak en iyi burun estetiği gerçekleştirilir. Burun estetiği fiyatlarımız her bütçeye uygundur. Sağlıklı ve güzel bir görünüm için bizi arayın. En güvenilir ve iyi burun estetiğini güvendiğiniz bir merkezde yaptırmak size çok şey katacaktır. Detaylı bilgi için sizleri merkezimize bekliyor ve alanında uzman olan cerrahlarımız ile görüşme yaparak kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.