19/05/2017 admin

Güney Burun Estetiği

Güney Burun Estetiği

Burun, önemli organlarımızdan biridir. Nefes ve koku almamıza neden olan organımızdır. Ancak bazılarımız ya burnunun görüntüsünden hoşlanmaz ya da nefes almada zorluk çekmeye başlar. Bu tip sağlık problemlerinde bazılarımız burun estetik ameliyatlarına yöneliriz. Yapılan estetik ameliyatların en başında burun estetiği ameliyatı gelmektedir. Ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki çeşit burun estetik ameliyatı bulunmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği daha kolay geçmekte ve herhangi bir çizik, kesik vb. durum bulunmamaktadır. Bu nedenle de iyileşme süreci daha kısadır. Ameliyatlı burun estetiği, ameliyatsız burun estetiğine göre daha uzun süren burun estetik ameliyatlarıdır. İyileşme süreci uzun ve kendini toparlama süreci birkaç ayı bulmaktadır. Burun estetik ameliyatı yaptırırken  iyi bir doktora görünmemizde fayda bulunmaktadır. Estetik ameliyat yaptırırken kötü bir sonuçla karşılaşmak istemiyorsak doktor konusunda seçici olmalıyız. Mümkünse daha önce burun estetiği yaptığı hastalarla iletişime geçmeli varsa fotoğraflarından burun düzenine bakılmalıdır. Ameliyat olunacak hastanenin ilgili ve hijenik olması da oldukça önemlidir. Kısacası doktorunuzu ve hastanenizi çok iyi araştırmalısınız. Ameliyat sonrası beklentilerinizin karışılabilinirliğini doktorunuz ile konuşarak en muhtemel sonuca ulaşmış olursunuz. Hayal kırıklığına uğramamak için burnunuz ile ilgili  tüm problemleri doktorunuz ile görüşmelisiniz.

Burun Estetiğinin Aşamaları

Güney Burun Estetiği, hastanesi olarak önceliğimiz sizin sağlığınızdır. Burun estetiği ameliyatına karar verdikten sonra yüzünüze uygun burun modelini oluşturmak gerekmektedir. Yüzünüze uygun olmadığı taktirde estetik ameliyat yaptırmanızın da bir manası kalmayacaktır. Her kişin kendine özgü bir burun yapısı vardır ve bu nedenle yüze uygun burun modeli oluştururken kişisel olarak burun modeli oluşturmuş oluyoruz. Alanında başarılı hekimlerimiz ile sorunsuz burun estetiği ameliyatları gerçekleştirmekteyiz. Yeni burnunuzun nasıl olacağını üç boyutlu örnekler ile görebilmektesiniz. Burun estetiğini hastane olarak on altı yaş ve üstü grubuna uygulamaktayız.

Hastanemizde Yapılan Burun Estetik Ameliyatları;

  • Burun Küçültme Ameliyatı
  • Burun Ucu Kaldırma Ameliyatı
  • Burun Kemiği Ameliyatı
  • Burun Eti Ameliyatı

Son olarak ameliyat günü ve saatine doktorunuz ile birlikte karar vermektesiniz. Lokal veya genel anestezi ile ameliyat işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası

Ameliyat sonrasında burnunuza tampon yerleştirildiği için nefes almakta biraz zorluk çekebilirsiniz. Gözaltlarınızda ve yüzünüzde geçici süreliğine morluk ve şişlikler oluşmaktadır. Hasta bakıcılarımız tarafından uygulanan buz kompleksi ile birazda olsa şişliğin önüne geçilebilmektedir. Sigara içiyorsanız sigaradan uzak durmalısınız. Yeterli sıvı almanız oldukça önemlidir. En önemlisi de doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz ve verdiği ilaçları zamanında almaya özen göstermelisiniz. Güney Burun Estetiği, hastanesi olarak burun estetiği ameliyatınızdan sonra da kendinize gelene kadar sizin yanınızdayız. Ameliyat işleminiz gerçekleştikten sonra bir süreliğine daha doktorlarımızın gözetimi altında ameliyat sonrası sürecinizi en iyi şekilde atlatmanıza yardımcı olacaktır.

Bir Çok Hastanın Tercihi

Uzman kadromuz,  son teknoloji ekipmanlarımız,  alanında başarılı işlere imza atmış estetik cerrahlarımız ile bir çok kişinin gözdesi haline gelmiştir. Güney Burun Estetiği, olarak hastalarımızın güler yüz ile hastanemizden ayrılması bizim için oldukça önemlidir. Hastanemizde birçok estetik ameliyat gerçekleşmektedir.  Burun estetiği alanında faaliyet göstermekte olan hastanemiz haftanın yedi günü hizmetinize açıktır.  Ulaşım yönünden her yere yakın olan hastanemiz ulaşımı kolay, doktor konusunda oldukça seçkin bir hastanedir.  Kafanızdaki sorunların yanıtını hastanemizin internet sitesinden giderebilir veya doktorlarımızla iletişime geçerek sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Randevulu veya randevusuz hastanemize müracaat edebilirsiniz. Daha önce yapılmış, burun estetik ameliyatları ve sonuçlarına hastanemizin internet sitesinden örnek burun modelleri linkinden bakabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.