28/04/2017 admin

Yenipazar Burun Estetiği

Yenipazar Burun Estetiği

Ülkemizde gün geçtikçe estetik alanında gelişmeler meydana gelmiş. Önceki yıllarda bu durum pek hoş karşılanmasa da artık birçok kişi estetik ameliyatlara yönelmektedir. Ülkemizde en çok gerçekleştirilen estetik ameliyat, burun estetiği ameliyatıdır. Burun estetik ameliyatları ameliyatsız ve ameliyatlı olmak üzere iki çeşit yapılmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği tamamen dolgu içerikli olup, herhangi bir kesik dikiş içerisinde barındırmaz on, on beş dakika süren kısa süreli bir estetik ameliyattır. Ameliyatlı burun estetiği, yaklaşık olarak bir buçuk, iki saat kadar süren ameliyatlardır. Kesik ve dikiş bulunur ancak estetik olduğu için belli olmaz. Kişi kendisinde radikal bir değişiklik istemiyor ise ameliyatsız burun estetiğini tercih etmektedir.  Kişi yaşadığı burun problemlerinden dolayı estetik ameliyat yaptırmak istemektedir. Bu devrede estetik ameliyatı hangi doktor yapacak? Hangi hastanede burun ameliyat olunacak? Bunlar oldukça önemli sorulardır. Doktor seçimine ve hastane seçimine oldukça detaylı özen göstermeliyiz.

Ameliyatlı Burun Estetiği

Yenipazar Burun Estetiği, hastanesi olarak izler alanında uzaman doktorlarımız sayesinde hizmet vermekteyiz. Ameliyatlı burun estetiği,  yaklaşık olarak bir veya bir buçuk saat süren estetik ameliyatlardır. Ameliyat günü ve saatine doktorunuz ile karar vermektesiniz. Ameliyat öncesi, hastanemizde 3D uygulaması ile örnek burun modelleri oluşturabilirsiniz. Doktorunuz ile oluşturduğunuz burnun yüzünüze gidip gitmeyeceği konusunda konuşmalar yapmaktasınız. Çünkü estetik yapılan burnun yüzünüze uyum sağlayıp sağlamaması oldukça önemlidir. Hastenemizde yapılan burun estetik ameliyatı çeşitleri;

  • Burun kemiği ameliyatı
  • Burun Ucu Ameliyatı
  • Burun Kemik Eğriliği Ameliyatı
  • Kapalı Rinoplasti
  • Açık Rinoplasti gibi hastanemizde bir çok çeşit burun estetik ameliyatı uygulanmaktadır.

Ameliyat bitiminde burnunuza tampon yerleştirilir ve iyileşme süreciniz kısa olması açısından oldukça önemlidir.  Ameliyat sonrasında gözaltı morlukları ve şişlikler oluşabilir. Tamamen iyileşme süresi kişiye göre değişse de 6ila 12 ay arasında tamamen geçmektedir. Doktorlarımız tarafından iyileşme süreciniz tamamlanana kadar belirli aralıklarla kontrollere çağrılmaktasınız. Aklınızda kalan tüm sorularınız için doktorunuza danışabilirsiniz. Örnek burun modellerimiz ile bir çok kişinin tercih ettiği hastane olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Son Derece Kolay Ameliyatsız Olarak Yapılan Burun Estetiği

Hastanemiz tarafından en çok tercih edilen estetik ameliyat yöntemidir. Yaklaşık on ila otuz dakika kadar süren işlemlerdir. Burnunda radikal değişiklikler istemeyen hastalar için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Dolgu olarak uygulanan estetik yöntemidir. Burun içerisine enjekte edilir. İçerisinde herhangi bir zararlı madde bulunmamaktadır. İki veya üç gün içerisinde hiçbir şey olmamış gibi yaşamınıza devam edebilmektesiniz. Hemen hemen burun ile ilgili tüm sorunları ameliyatsız olarak gidermekteyiz. Bu da değeli hastalarımızın bizi tercih etme sebeplerinden biridir. Siz değerli hastalarımızın sağlığı bizler için oldukça önemlidir. Yenipazar burun estetiği, alanında uzman kadrosu ile bir çok kişinin tercihi haline gelmekteyiz.

Burun Estetiği Alanında En Çok Tercih Edilen Hastane

Burun estetiği alanında birçok başarılı işlere imza atmış olan hastanemiz siz değerli hastalarımız için haftanın yedi günü hizmet sağlamaktadır. Ulaşım yönünden de oldukça kolay olan hastanemiz sizler için hizmet sağlamaya devam etmektedir.  Hastanemizde randevulu veya randevusuz işlem yapabilirsiniz. Doktorunuzu kendiniz seçebilirsiniz.. Ameliyat günü ve saatine birlikte karar vermektesiniz.  Burun estetiği için kararsız iseniz, doktorlarımız ile ön görüşme yaparak ameliyatın gerekli olup, olmadığını, yaptırmak isteme nedenlerinizi vb. gibi birçok sorulara yanıt bulabilirsiniz. Siz değerli hastalarımızın sağlığı Yenipazar burun estetiği merkezi olarak bizim için oldukça önemlidir. Son teknoloji ekipmanlarımız, alnında uzman doktorlarımız, ilgili personellerimiz ile hizmet sunmaktayız.  Yedi yirmi dört hizmet vermekte olan hastanemize siz değeli hastalarımızı her zaman bekleriz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.