04/05/2017 admin

Tavas Burun Ameliyatı

Tavas Burun Ameliyatı

 

İnsanların doğuştan ya da sonradan meydana gelen kazalar ile burunlarında oluşan herhangi bir eğriliği ya da bozulmayı veya büyük gelen burnunu küçültmeyi istemektedirler.   Bu durumda yapmaları gereken elbette ki iyi bir estetik uzmanı bularak daha iyi bir estetik ameliyat geçirmeyi planlamaktadır. Yapılan estetiklerde sağlık açısından alınacak bütün önlemler  hasta sağlığı için en iyi şekilde yapılarak estetik cerrahlarının ameliyat sırasında herhangi bir şekilde ters durumla karşılaşmadan ya da bu tür sorunlarda yapılabilecek müdahaleyi önceden belirlemek için  gerekli olmaktadır. Estetik başlı başına bir güzelleşme ve düzgün bir görünüm için değil çoğu zamanda sağlık için gerekli olan durumlarda yapılmaktadır. Hasta burun kemiği kırılmış bir şekilde geldiğinde ya da burunda oluşan et bezesi gibi oluşumları tedavi amaçlı geldiklerinde daha düzgün bir burun ameliyatı gerçekleştirerek hem sağlık sorunlarını çözecek hem de daha iyi bir buruna sahip olabileceklerdir.  Tavas burun ameliyatı sitesinde yapılan kayıtlar sonucu estetik cerrahlarının en iyi şekilde mesleğini icra ettiğini ve hastalarının en iyi şekilde tedavi olduklarını gösteren başarıları bulunmaktadır. Kolaylıkla yapılan burun estetik ya da burun ameliyatları hem hanımlar hem de erkekler için oldukça uygun fiyatlar ile en sağlıklı şekilde gerçekleşmektedir.

Burun ameliyatlarında risk %99 olsa da orada kalan %1 lik oran bile bazen bu tür ameliyatlarda yaşanabilmektedir. Hastanın daha önceden tansiyon, şeker, kolestrol, gizli kalp hastalığı böbrek hastalıları ve daha birçok hastalığın araştırın ve tahlili yapılarak ameliyata girebilmektedir.  Herhangi bir kalp-damar, şeker, tansiyon hastaları bu tür ameliyatları olmak için daha dengeli bir kalp ve dengeli bir şeker- tansiyon derecesine gelmiş olması gerekmektedir.

Daha Hoş Bir Görünüm Mü İstiyorsunuz?

Dünyada oldukça gelişmiş olan estetik tedavi yöntemleri burunda lazer  yöntemi ile de yapılmaya başlanmaktadır. Tavas burun ameliyatı firması olarak bizler lazer burun ameliyatlarında oldukça iyi bir hizmet kalitesi sunarak en gelişmiş teknolojiler ile eğitilen ve bu teknolojiyi en iyi şekilde kullanan estetik cerrahlar ile iş yapmaktayız. Firmamız siz değerli müşterilerine ellerinden geldiğince en iyi ve en sağlıklı burun ameliyatı hizmetini sunarak daha hoş bir görünüme ulaşmanızı sağlamaktadır. Burun ameliyatlarında önemli olan meydana gelebilecek komplikasyonlara önceden yapılan tahliller ve hastalık testleri aşamasında doktorlarımız gelişebilecek aksilikler üzerinde bir değerlendirme yaparak ameliyata hazırlıklı bir şekilde girmektedir. Doktorlarımız müşterilerimiz için en uzman kadro ve en iyi teknolojiyi kullanarak sizlere hizmet vermektedir. Verdiğimiz sağlık ve güzellik hizmetleri estetik ameliyatı olan diğer müşterilerimizce oldukça beğenilmiş ve tavsiyeler üzerine de oldukça fazla estetik ameliyat gerçekleştirmişlerdir. Lazer ile kapalı şekilde yapılan estetik ameliyatları hastalar için atlatması daha kolay ve kısa sürede biten bir ameliyat olmaktadır. Lazer ile yapılan ameliyatlarda hastaların burun yapılarında incelme sivri istenilen burun veya daha dolgun bir burun istiyor ise oldukça kolay işlemler ile çok kısa bir vakitte gerçekleşmektedir.

Doktorlarımız Sayesinde Hastalarımız Daha İyi Bir Görünümde

Müşterilerimizin çoğu için aslında pahalı olarak bilinen estetik ameliyatlarını tavas burun ameliyatı olarak oldukça uygun ve kişiye göre makul fiyatlar ile en iyi şekilde  gerçekleştirmekteyiz. Doktorlarımız ameliyatlarında aldıkları eğitimin hakkını ve emeğinin karşılığını vererek hizmet vermektedir. Uzman doktorlarımız ile en güzel burunlara kavuşabilir sizlerde oldukça hoş bir görünme sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için merkezimizi arayabilir ya da yerinde bilgi almak isterseniz, sizleri estetik cerrahlarımız ile görüşmeye bekliyoruz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.