12/06/2017 admin

Sultanhisar Burun Estetiği

Sultanhisar Burun Estetiği

 

Burun estetiği, çok fazla tercih edilen bir cerrahi uygulamadır. Kişiler yaşadıkları sağlık problemleri nedeni ile tercih ettikleri gibi estetik amaçlı da tercih edebilmektedirler. Çünkü bazen doğuştan bazen de sonradan oluşan şekil bozuklukları, burnun görüntüsünü olumsuz yönde etkiler. Bu durum da kişilerde özgüven kaybına ve mutsuzluğa enden olmaktadır. Sağlık problemleri de bu olumsuz duruma eklendiğinde, çok daha kötü hissetmektedirler. Uyku apnesi, horlama veya rahat nefes alamama gibi sorunlar yaşam kalitesini düşürmektedir. Tüm bu olumsuzluklardan burun estetiği ile kurtulmak mümkündür. Kişiler bu sayede hem diledikleri görünüme kavuşurlar hem de var olan sağlık sorularına veda ederler.

Kişiler burunları ile ilgili çok farklı sıkıntılar yaşayabilirler. Temel olarak sağlık sorunu veya kötü görüntü diye tanımlansa da içerik olarak farklı uygulamalar gerekebilir. Kimi insanda çok az olan şekil bozukluğu kimi insan da çok daha üst boyutlarda olabilmektedir. Bu nedenle basit ve ameliyatsız operasyonlar olabildiği gibi daha geniş kapsamlı cerrahi işlemler de uygulanabilir. Sultanhisar burun estetiği bu alanda gerek basit operasyonlarda gerekse daha kapsamlı cerrahi işlemlerde her daim güvenilir ve başarılı bir hizmet sunmaktadır. Hastalarının taleplerine ve beklentilerine kulak vererek, psikolojik ve fiziksel şartları tam anlamıyla sağlayarak uzmanlığını her süreçte hissettirmektedir.

 

Kişiye Göre Burun Tasarımı Yapılmalıdır

 

Herkesin yüz yapısı, yüzündeki oranlar veya beklentileri çok farklıdır. Bu nedenle tek tip bir uygulama herkese uygulanamaz. Herkese tek tip işlem yapıldığında, burun tek başına güzel bir hale bürünse de genel anlamda istenilen güzelliğe kavuşmak mümkün olmaz. Bu nedenle herkese uygulanacak işlem farklıdır. Kişilerin göz çevresi, dudak yapısı, çeneleri veya elmacık kemikleri gibi pek çok faktör dikkate alınmalıdır. Kişilere özel olarak çalışmalar hazırlanmalı ve en doğru yöntemle, yüze tam olarak uyumlu bir burun yapılmalıdır. Bu nedenle estetiğin gerçekleştirileceği merkez ve operasyonu yapan uzman profesyonel olmalıdır. İşinde eğitimli ve başarılı olması gerekmektedir.

Burun estetiğinin başarılı olması hem istenilen görüntüye kavuşulması anlamında önem taşır hem de operasyon sonrasında başka sorunlar oluşmasına izin vermez. Uygulamayı yapacak olan uzman estetik isteyen kişinin beklentilerini, anatomik yapısını, fiziksel özelliklerini ve varsa sağlık sorunlarını dikkatlice dinlemeli ve bu kıstaslara göre bir plan hazırlamalıdır. Ancak bu sayede hem iyi bir görüntüye kavuşulur hem de sağlık açısından olumlu sonuçlar elde edilir.

 

Güvenilirlik Burun Estetiğinde Çok Önemlidir

 

Yaptığımız operasyonlarda kişilerin beklentileri ön plandadır. Aynı zamanda Sultanhisar burun estetiği alanında sağladığımız hizmette, kendi uzmanlığımızı bu beklentilerle harmanlarız. Sağlam bir alt yapımız ve tam donanımlı kimliğimiz ile hastalarımıza en iyi sonuçlar için hizmet sunarız. Yüzün tamamını inceler, beklentileri ve varsa sağlık sorunlarını iyi bir şekilde analiz eder ve en uygun yöntemi sunarız. Sektör bilgimiz, teknolojik yapımız ve müşteri odaklı çalışma şeklimiz ile başarılı işlere imza atarız. Bu sayede hastalarımız hem sağlıklı hem de güzel görünümlü burunlara kavuşurlar. Burun estetiğinin çok farklı nedenleri olabilmektedir. Bizler bu nedenleri anlar ve en uygun çözümleri sunarız. Genel anlamda bu nedenler;

 

  • Nefes almada zorluk yaşanması,
  • Horlama, uyku apnesi gibi sağlık problemleri,
  • Kötü görüntü,
  • Kişide özgüven kaybı yaşanmasına neden olacak şekil bozuklukları şeklindedir. Bu ve buna benzer başka nedenleri en doğru şekilde anlar ve doğru adımlarla hastalarımıza üstün kalitede hizmet sağlarız.

 

Hastalarımız güvenli bir şekilde istedikleri görünüme kavuşurlar.

 

Operasyon Sonrası Görünümü Önceden Görmek Mümkün

 

Burun estetiklerinde en çok merak uyandıran durumlardan biri de kişilerin operasyon sonrasında nasıl görüneceklerini merak etmeleridir. Bizler Sultanhisar burun estetiği alanında sunduğumuz  hizmet ile bu merakı ortadan kaldırır ve kötü sürprizlere son veririz. Kişiler 3D dijital ortam sayesinde bilgisayar yardımı ile nasıl bir görüntüye sahip olacaklarını görebilirler. Olası sonuçları hastalara sunarak, meraklarının giderilmesinde etkili bir rol oynarız. Bizler her süreçte en iyi hizmeti sunarak, hastalarımızın daha rahat hissetmelerini ve en memnun şekilde sosyal hayatlarına dönmelerini sağlamak için çalışırız. Sağlığınızı ve güzelliğinizi uzman elerle emanet edin. Dilediğiniz görünüme kolayca kavuşurken varsa sağlık sorunlarınızdan da hızlıca kurtulun.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.