07/04/2017 admin

Pamukkale Burun Estetiği

Pamukkale Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatlarının yapılmasının birçok nedeni vardır. Ancak genel olarak daha güzel görünmek adına estetik için yapıldığı için diğer sebepler insanlar tarafından pek bilinmez. Fakat bilinenin aksine genel olarak burun estetiği ameliyatları oluşan sağlık problemleri sonucunda yapılmaktadır. İnsan sağlığı için çok önem taşıyan mekanizmalardan biri de nefes alma ve verme mekanizmasıdır. Dolayısıyla solunum ve nefes alıp vermede yaşanan sıkıntılar insanı çok fazla rahatsız etmektedir. Nefes alıp verme de yani solunum da yaşanan problemler insanın yaşamını olumsuz etkilemekte ve yaşam kalitesini düşürmekte ve birçok problemi de beraberinde getirmektedir. Düzgün nefes alamayan ve solunum ile ilgili rahatsızlığı olan hastalar burun estetiği ameliyatı ile bu sorunlarından kurtulabilmektedir. Pamukkale estetik ameliyatı kliğinde yaptırılan diğer ameliyat nedenleri ise daha güzel bir görüntüye sahip olmaktır. Türk burun yapısı kemerli ve kalın bir yapıya sahiptir. Bu durum özellikle genç kızları rahatsız etmektedir. Bu yüzden belirli bir yaşa gelen kişiler burun şekillerini düzeltmek için burun estetiği ameliyatı olmaktadırlar. Diğer bir neden ise belirli bir kaza veya travma sonucu burunda oluşan kırık, çıkık ve çatlamaların düzeltilmesidir. Bu da burun estetiği ameliyatı ile ilgilidir.

Uzmanlarımız Ameliyat Öncesi Ve Sonrası Yakından İlgileniyor

Pamukkale estetik ameliyatı olarak, bu konuda çok önemli noktalar üzerinde durulması gerektiğini biliyor ve bu konuda sizler için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Öncelikle olarak burun ameliyatı sıradan ve basit bir operasyon değildir. Burun estetiği yaptıracak kişinin öncelikle bunu bilmesi gerekir. Burun estetiği ameliyatının belirli aşamaları vardır ve hastaların mutlaka ameliyat olmadan önce bu aşamaları bilmesi gerekir. Burun estetiği ameliyatında ameliyat olma yaşı, ameliyattan sonra yapılması gerekenler gibi bilinmesi gereken önemli bazı bilgiler vardır. Biz hastanemiz olarak ilk önce sizi bu konu hakkında bilgilendiriyor ve bu konu hakkında aklınızda şüphe oluşumunu engellemeye çalışıyoruz. Öncelikli olarak burun estetiği ameliyatı yaptırmak isteyen kişi erkek veya kadın olsun ergenlik çağına gelmiş olması gerekir yani ortalama 17-18 yaşına doldurmuş olması gerekir. Çünkü burun kıkırdak dokusu bu yaşa gelinceye kadar tamamlanmaz. Burun kıkırdak dokusu tamamlanmadan da burun estetiği ameliyatı kesinlikle yapılmaz.

Kısa Sürede Normal Hayatınıza Dönersiniz

Burun estetiği ameliyatında en önemli husus ise ameliyat sonrası dönemdir. Biz Pamukkale estetik ameliyatı olarak bu zorlu aşamada hastamızı yalnız bırakmıyor ve her konuda onun yanında yer alıyoruz. Burun estetiği ameliyatı sonrası çok önemlidir. Çünkü burun ameliyatından sonra eğer gereken özen gösterilmezse burunda yeni yaralar oluşabilir ve istenmeyen bazı hastalıklar ortaya çıkabilir. Bunun gibi sorunlarla karşılaşmamak için burun estetiği ameliyatından sonra burunun sürekli temiz tutulması gerekir. Burun ameliyatı sonrası herhangi bir enfeksiyon riski oluşmaması için burun doktorun verdiği ilaçlarla her gün düzenli saatlerde düzenli aralıklarla temizlenmeli ve kurulanmalıdır. Daha sonra burun ameliyatından sonra kişi en az 2 ay güneşe fazla çıkmamalı ve burnunu güneşten korumalıdır. Herhangi bir incinme, kırılma ya da çatlama oluşumu olmaması için kişi çok dikkat etmeli ve asla burnuna darbe almamalıdır. Düzenli olarak ilaçlar alınır ve burun temizliğine dikkat edilirse herhangi bir sorun yaşanmaz. Hastanemiz olarak bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermek için uzman doktorlar ile çalışmaktayız. Kullandığımız yöntemler ve alanında uzman kadromuz ile siz değerli hastalarımızın bu zorlu sürecinde her zaman yanınızdayız. Detaylı bilgi ve Pamukkale Burun Estetiği hizmetini alacağınız güvenilir estetik merkezi arıyorsanız, sizleri merkezimize bekliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.