15/06/2017 admin

Nazilli Burun Ameliyatı

Nazilli Burun Ameliyatı

Burun ameliyatı hangi durumlarda, neden yapılır? Burun ameliyatları öncelikle nefes problemi yaşayan kişilerde sağlık için yapılır. Birde burunda estetik olarak çirkin bir görüntü olduğunda kişinin ruh sağlığı için yapılır. Nefes almak bize hayat veren başlıca yaşam kaynağımızdır. Sağlıklı nefes almadığımızda pek çok hastalığa sebep olur. Burunda kemik eğriliği, burun eti, kıkırdakta bozukluk gibi sebeplerle nefes almak zorlaşır. Burun rahatsızlığında kişi gün içerisinde yürümekte, işlerini yapmakta hatta uyumakta zorlanacağından yaşam kalitesi düşer. Üstelik bir süre sonra hastalıklar baş göstermeye başlar. Bu nedenle burun ameliyatı olması gerekir. Birde burunda eğrilik, basık burun, büyük burun gibi estetiği bozan ve kişinin psikolojisini kötü yönde etkileyen durumlar vardır. Burunda ki çirkin görüntü kişinin özgüvenini yitirmesine, asosyal içine kapanık bir yaşam sürmesine neden olur. Buda kişinin ruh sağlığının bozulması ve mutsuz bir yaşam sürmesine neden olur. Bu nedenle estetiği bozan burun hemen ameliyat edilmelidir. İster sağlık için ister güzellik için olsun burun ameliyatı gerekli ise kişinin hiç beklemeden bir uzmana başvurması gerekir. Nazilli Burun Ameliyatı konusunda uzman doktorları ile güvenerek gidebileceğiniz  merkezlerdir. Burun ameliyatlarının kulak burun boğaz uzmanı bir doktor ile estetik cerrahi uzmanı bir doktorun birlikte yapması gereken ameliyatlardır. Zira günümüzde burun ameliyatları artık lazer ile estetik olarak yapılmaktadır.

Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır

  • Ameliyat öncesi kişinin şikâyetleri doğrultusunda burunda yapılması gereken operasyonun nasıl olacağı ve burnun yeni şekli tam olarak belirlenir.
  • Burun ameliyatında hasta genel anestezi ile bayıltılır ve 2 ile 4 saat arası süren ameliyat uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilir.
  • Eskiden keski ve çekiç gibi aletler kullanılırken günümüzde ultrasonik aletlerle lazerle ameliyat yapılmaktadır.
  • Burun ameliyatı sonrası hasta serum, ilaç ve buz tedavileri ile iyileşme tedavisine alınır. Genellikle bir gece hastanede misafir edilir.Nazilli Burun Ameliyatı merkezlerinde yapılan ameliyatlarda kısa sürede iyileşme için gerekli işlemler özenle yapılmaktadır.

Burun Ameliyatı Merkezimizde Özenle Sunulmaktadır

Burun ameliyatı için işinde uzman profesör doktor kadrosu ile çalışan merkezler tercih edilmelidir. Bu konuda estetik merkezimiz dünya ve Avrupa standartlarında hizmet sunmaya devam etmektedir. Burun ameliyatı örneklerini görmeniz oldukça önemlidir. Bu örnekler doktora ve hastaneye güveninizi artıracaktır. Burun ameliyatı sonrası takibiniz de oldukça mühimdir. Ameliyat sonrası burunda şişlik ve morluk gibi durumlar olabilir. Şiddetli baş ağrıları hayatınızı felç edebilir. Burun ameliyatı yapan merkez ameliyat sonrası tüm şikâyetlerinizle ilgilenmelidir. Burun ameliyatı sonrası görüntüden memnun olmayıp tekrar tekrar ameliyat olan çok fazla insan vardır. Bu nedenle ameliyat öncesi burun şekli iyi belirlenmelidir.

Nazilli Burun Ameliyatı merkezimiz ameliyat öncesi ve sonrası hastayı destekleyici profesyonel hizmet vermektedir. Burun ameliyatı öncesi yüzünüz robot resmi ile yeni burun şekliniz uygulanır ve ameliyat sonrası burun şekliniz ve yüz ifadeniz nasıl olacak net olarak görürsünüz. Ameliyat sonrası takipleriniz kusursuz yapılır. Kısa sürede iyileşerek günlük yaşamınıza geri dönebilirsiniz.  Ameliyattan sonra dikkat etmeniz gereken konular size açıklanır ve aksi bir durumda derhal hastaneye başvurmanız istenir. Ameliyat sonrası en iyi gelen şey buz terapidir. Buruna bol bol buz koymak şişmeyi ve morluğu engeller. Sıcak ortamlarda bulunmamak gerekir. Çabuk iyileşmek için dikkat etmeli uzmanların uyarılarına uymalıyız. Güvenilir ve işinde uzman kadromuz ile merkezimize gelerek güven için burun estetiği ile ilgili dilediğiniz operasyonu güvenle merkezimizde yaptırabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Tagged: , , , ,