18/06/2017 admin

Muğla Burun Ameliyatı

Muğla burun ameliyatı

Burun şekli ve yapısı hem bizi psikolojik anlamda hem de genel görünüş itibari ile çok etkilemektedir. Yüz şekli ile uyumlu burunlarda genellikle hiçbir sorun ve sıkıntı yaşatmamaktadır. Ancak kişinin yüz şekli küçük ve burun yapısı büyük ise o zaman kişide büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Bu sıkıntıların başında sosyal çevrede kendine güvensizlik hissetme gelmektedir. Bu his bile insanlara yaşam boyunca birçok sorunlar yaratmaktadır. Kişi her zaman kendini daha geri planda tutarak eğitim ya da iş hayatında başarısızlıklara yol açmaktadır. Bir insanın kendine güveni çok ise o insanın bir konuda bilgisi az olsa bile sürekli atik olarak, başarı sağlamaktadır. Bu bakımdan Muğla burun ameliyatı kişinin kendine olan özgüvenini tekrar kazandırarak yaşama daha sıkı tutunmasını sağlamaktadır. Yani yaşamda bende varım diyebilecek düzeye gelmektedir.

Burun Her Anlamda Çok Önemlidir

  • Uzun burun kişide özgüven kaybı yaşatmaktadır.
  • Sosyal çevre her anlamda etkilenerek olumlu ya da olumsuz sonuçlar yaşanmaktadır.
  • Burun kişinin eğitim ve iş hayatını çok fazla derecede etkilemektedir.
  • İlk öncelikle bir insan kendini iyi hissetmelidir ki toplumda o şekilde bilinmelidir.

Burun sorunu görüldüğü gibi öyle basit bir sorun değildir. Hatta bazı uzun buruna sahip kişilerde doğuştan kaynaklı sorunlarda bulunmaktadır. Mesela eğrilik problemi bu tür kişilerde çok sık yaşanarak estetik operasyona ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda hiçbir zaman çekimser kalınmamalıdır ki bir an önce uzman doktorlarımız tarafından tedavi sağlanmalıdır.

Yeni Bir Burun Oluşturulmadan Olacak Şekli Hastalara Gösterilmektedir

Muğla burun ameliyatı ile yeniden bir buruna kavuşarak kendinizi daha iyi ve daha pozitif hissedebilirsiniz. Bu şekilde tüm kaybettiğiniz değerleri ve duyguları çok kısa zaman içinde geri kazanılmaktadır. Uzmanlarımız estetik konusunda çok profesyonel olduğu için istediğinizden daha fazla iyi bir burun yapılmaktadır. Burun ameliyatı yapılmadan önce hastalarımız ile tüm konulara yer verilerek fikir ve düşünceleri alınması sağlanmaktadır. Bu şekilde sağlıklı burunlar elde edilme yüzdesi de arttırılmış olmaktadır. Doktorlarımız tarafından ilk öncelik ile yapılan işlem eski burun çizilir ve daha sonra olması gereken burun hastamız ile birlikte karşılıklı görüşülerek anlatılmaktadır. Nasıl bir burun yapılacağı ve oluşturulacağına bu şekilde karar verilmiş oluruz.

Ne Zaman Burun Estetik Ameliyatı Yapılmalıdır?

Burun ameliyatları küçük yaşlardan itibaren yapılmaktadır. Ancak ergenlik dönemi tamamlanması yani kişinin burun yapısı tam gelişmiş olması önemli olmaktadır. Bu şekilde görünüş daha net algılanarak daha iyi sonuçlar alırız. Ancak bazı özel durumların söz konusu olduğu da bilinmelidir ki o da doğuştan bir bebeğin burnundaki sorun ile nefes sıkıntısı çekmesidir. Muğla burun ameliyatı bu gibi özel durumlarda erken şekilde ameliyat yapılmasını tavsiye etmektedir. Çünkü nefes alamayan ya da düzensiz nefes şekli insana hem huzursuzluk verir hem de başka hastalıklara neden olduğu da görülmektedir. Her yaştan gelen hastalarımız ile bire bir ilgilenerek onlara çözümler üretmekteyiz. Bu şekilde daha sağlıklı ve daha güzel burun yapısı elde edilmiş olmaktadır. Elbette sadece görünüş itibari ile değil sağlıktan dolayı da yani burunda hiçbir değişiklik olmadan da uzmanlarımız cerrahi operasyonlar yapmaktadır. Merkezimize gelen hastalarımıza önem gösteriyor ve onların isteklerini önemsiyoruz. Bu kapsamda merkezimizde uygulamış olduğumu burun estetik operasyonlarını hastalarımı ile yaptığımız görüşmeler sonrasında hayata geçiriyoruz. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve sağlıklı bir burna kısa sürede kavuşmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçin.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.