07/05/2017 admin

Merkezefendi Burun Ameliyatı

Merkezefendi burun ameliyatı

Merkezefendi 2012 den önce köy iken 2012 de çıkarılan bir kanun ile ilçe olmuştur. 290.000 civarı nüfusu ile Denizli’nin ikinci en kalabalık ilçesi vasfındadır. Merkezefendi küçük bir ilçe olduğundan dolayı her ne kadar belediyelik de olsa her insan birbirini tanımaktadır. Denizli de geçim kaynağının büyük bir kısmını tekstil ve hayvancılık oluştururken insanlar maddi açıdan çok büyük sıkıntılar yaşamamaktadırlar. Denizli küçük ve sıcacık bir il olduğu gibi birçok mevsimsel etkinlikleriyle de ünlüdür. Denizli insanı dış görünüşe son dönemlerde çok daha fazla önem vermeye başlamışlardır. Bu yüzden de sarkık bir boyun, estetik görünmeyen bir burun, ince dudak, bakımsız saçlara karşı oldukça isteksizdirler. Bu yüzden kendilerine bakmak üzere güzellik merkezleri, estetik yapan uzmanlara sıkça yönelmişlerdir. Neredeyse 10 insandan 6 sı estetik ameliyat olmaktadır. Gerek Denizli de gerekse Diğer illerde ( İzmir, İstanbul, Ankara, Konya ) bu yüzden de estetik ameliyat yapan doktorlara çokça ihtiyaç duyulur. Bilindiği üzere yaşları 16 17 olan gençlerimiz de burun yapıları ve de şekillerinden memnun kalmazken, onlar da tıpkı büyükler gibi estetik ameliyat olmaktadırlar. Bu durum her geçtiğimiz gün daha da normalleşmektedir. Bundan 3 sene önce denizli de estetik yaptırmak çok absürt karşılanabilirken şuan da herkes bu durumu normal karşılamaktadır. Merkezefendi burun ameliyatı her geçen gün daha da fazla tercih edilmeye devam etmektedir.

Estetik yapılmadan burun küçültülür mü?

Estetik her yaştan insan tarafından tercih edilmektedir ve de kesinlikle yaptırması gereken birden fazla insan bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse büyük yamuk, kemerli burunlu insanlar hem aynaya bakarken hem de sohbet ettiği yolda gördükleri herhangi bir insanlar sohbet anında oldukça rahatsızlık vermektedir. Merkezefendi burun ameliyatı uygulanması oldukça önemlidir. Bu yüzden uzman doktorunuza  giderek danışın ve uygun gördüğü takdirde size önerdiği takdirde masajla burun küçültme ya da burun yamukluğu düzelme veya bunlara benzer birçok yöntemi uygulayabilirsiniz. Eğer bu yöntemler de işe yaramaz ise hemen estetik ameliyat uygulama aşamasına geçilmektedir. Uygulama aşamasından sonra ise istediğiniz sonucu alamazsanız ikinci estetik ameliyat ya da doktorunuzun yönlendirmesi ile farklı bir tedavi ile kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Burun estetiği nasıl yapılmaktadır?

En güzel estetik ameliyatı sonucunu alabilmemiz açısından izlememiz gereken bazı yollar vardır ve bunlardan bazıları kişinin burnunu yüzüne göre orantılamaktır. Ameliyat sonrasında estetik olduğunuz çok belli olmamaktadır, burnumuzda nefes yolları açıktır, herkesin yüz ölçülerine uygun en güzel burun seçilmelidir. İlk estetik ameliyattan istenilen sonuç alınmazsa ikinci burun ameliyatı tercih yapılmalıdır. Estetik ameliyatta insanın yüzünde beğenmediği ve de mutsuz olduğu bölgesini değiştirmelidirler. Bu değişiklik anında da doğallık çok önemlidir. Merkezefendi burun ameliyatı son dönemlerde oldukça tercih edilmektedir. Burun ameliyatlarında doktor seçimi de oldukça önemlidir. Burun ameliyatları diğer estetik ameliyatlardan oldukça farklıdır. Çünkü yüzde olup herkes tarafından odak noktası olmasından dolayı ilgiyi oraya çekerek direkt bakılmasını sağlamaktadır. Burun estetiği öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakarak içinizi rahatlatabilir ve de nasıl bir değişime sahip olacağınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Alanında uzman olan cerrahlarımız ile sizlere profesyonel burun estetiği hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi almak isterseniz, bize iletişim numaramızdan ulaşabilir ve randevu alarak cerrahlarımız ile görüşme yapabilirsiniz. Yapacağınız görüşme sonrasında alanında uzman olan cerrahlarımıza güvenerek burun estetiğini güven için yaptırabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.