24/06/2017 admin

Kuşadası Burun Estetiği

Kuşadası Burun Estetiği 

Estetik cerrahi uygulamalar yoluyla günümüzde kişiler rahatsız olduğu bölgelerde değişiklik yapabilmekte, bu sayede yaşam standartlarını yükseltebilmekte, daha mutlu bir şekilde yaşamlarını sürebilmektedirler. Bu kişilerin tercih ettiği estetik cerrahi operasyonları arasında estetik burun cerrahi operasyonları önemli bir yer edinmektedir. Kişiler bu yolla burunlarında yer alan burun deformasyonlarından kurtulabilmekte, daha doğal ve görünümleriyle uyumlu burunlara sahip olabilmektedirler. Bu operasyonları çeşitli şekillerde gerçekleştirmek mümkündür. Fakat en revaçta olan ve en çok tercih edilen operasyon yöntemi ameliyat olmadan gerçekleşen operasyonlardır. Kişiler eğer kurtulmak istedikleri problem ameliyatsız estetik operasyon müdahalesi ile çözümlenebiliyorsa bu yöntemi tercih etmektedirler.

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyat korkusu olan hastalar için ameliyatsız burun estetiği müdahalesi biçilmiş bir kaftandır. Bu yöntemin uygulanabildiği vakalarda uygulama yaklaşık 20 dakika kadar sürmektedir ve estetik müdahale sonrası kesinlikle hiçbir şekilde kesi oluşumu veya herhangi bir yara izi oluşumu gözlenmez. Kişi estetik müdahale sonrası zaman kaybetmeden sosyal hayatına tüm hızıyla geri dönebilir, hiçbir ağrı ve yara iziyle uğraşmaz. Bu estetik müdahale ile burun ucu bölgesindeki görünümlere müdahale edilebilmektedir. Aynı şekilde bu yöntemle burun derisinde de değişime neden olunabilmektedir. Bunlara artı olarak da bu yöntemde burun sırtı müdahaleleri de mümkündür. Kuşadası Burun Estetiği ameliyatsız burun estetiği müdahalesi uygulamaları ile alanında birçok örneğe imza atmıştır.

Ameliyatsız Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız burun estetiği burun ucu bölgesinde burun ucu ile üst dudak arasında bulunan bölüme enjeksiyon yapılması yöntemiyle gerçekleştirilir. Diğer operasyonlara oranla süresi oldukça kısadır. Birkaç dakika içinde gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Burun ucu bölgesinde kullanılan bir diğer yöntem ise dolgu malzemeleri yoluyla burun ucunun geçici olarak belirginleştirilmesi işlemidir. Kullanılan dolgu malzemesinin türüne ve kişinin sahip olduğu fizyolojik yapıya bağlı olmakla birlikte genel olarak estetik müdahale sonrası elde edilen görünüm yaklaşık bir yıl geçerliliğini sürdürmektedir. Burun sırtında bulunan çukurlar ve deformal görünüm bozuklukları yine dolgu maddesi kullanımı yoluyla düzeltilebilir. Böylece burun sırtı törpülenmesi işlemine gerek kalmadan kişinin sahip olduğu anatomik bozukluk giderilmiş olur. Bu yöntemler yoluyla kişinin sahip olduğu burun yüzüne daha uygun bir hale getirilir. Kuşadası Burun Estetiği olarak bu tür uygulamalarımızla sağlık sektöründe ön plana çıkmaktayız. Bu durum hastalarımızın memnuniyetinin bizim için en önemli konu olmasından kaynaklanmaktadır. Ameliyatsız burun estetiğinin diğer estetik operasyonlara göre avantajlarını sıralayacak olursak:

  • İşlemin hemen sonrasında hiçbir iz oluşumuna rastlanmaması
  • Uygulama esnasında herhangi bir türde anestezi kullanımına gerek olmaması.
  • Estetik operasyonun 15-20dk gibi kısa bir süreçte gerçekleşmesi.
  • Operasyon sonrası kişinin geçirmesi gereken herhangi bir iyileşme süreci gerekmemesi olarak sıralayabiliriz.

 

En Çok Tercih Edilen Estetik Cerrahi Merkeziyiz

Günümüzde toplumda burnundaki anatomik bozukluklardan şikâyetçi olan birçok kişi bulunmaktadır. Bu kişilerde de burundaki şekil bozukluklarına bağlı olarak çeşitli psikolojik problemler ve özgüven eksiklikleri görülebilmektedir. Bu anatomik bozuklukların nedenlerini sıralayacak olursak doğuştan gelen anatomik rahatsızlıklar, gelişim süreci içinde geçirilen çeşitli çarpma-düşme olayları, kişinin geçirdiği kazalar olarak ifade edilebilir. Bu rahatsızlıklar kişilerde çeşitli solunum yolu problemlerine de yol açabilmektedir. Bu nedenle bu gibi kişilerde burun estetik cerrahi müdahaleleri uygulanması kişilerin yaşam standardının düzeltilmesinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Kuşadası Burun Estetiği olarak  alanında uzman cerrah kadromuz ve imkanlarımız ile siz değerli hastalarımıza bu süreçte ihtiyaç duyacağınız en iyi hizmeti vermeyi kendimize amaç edindik.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.