10/05/2017 admin

Köşk Burun Ameliyatı

Köşk Burun Ameliyatı

Burun, önemli duyu organlarımızdan biridir. Nefes ve koku almamıza yarar. Ancak bazılarımız ya burnunun görüntüsünden hoşlanmaz ya da nefes almada zorluk çekmeye başlar. Burun görüntüsü kötü olanlar ile dalga geçilmeye başlanır ve kişinin zaman içerinde psikolojisi bozulabilir. Bu nedenle estetik ameliyatları geliştirilmiştir. Ülkemizde en çok uygulanan estetik ameliyatların başında burun estetiği gelmektedir. Ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki çeşit burun estetik ameliyatı bulunmaktadır. Ameliyatsız burun estetiğinde herhangi bir çizik, kesik işlemi yapılmaz. Ameliyatlı burun estetiğinde kesim ve dikiş olur ancak doktor iyi bir estetik cerrah ise kesik ve çizik belli olmaz. Hatta kimse sizin burun estetiği ameliyatı olduğunuzu anlamaz. Bu nedenle burun estetiği ameliyatı yaptırırken alanında uzaman bir doktorda yaptırmanız daha iyi olacaktır. Aksi takdirde beklemediğiniz bir sonuç ile karşılaşabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz burundan bambaşka bir burun ile karşılaşabilirsiniz. Seçtiğiniz doktorun daha önce yaptığı estetik ameliyatlardan yola çıkarak ne kadar iyi olduğu konusunda fikir edinebilirsiniz. Ameliyat öncesi ve sonrası oldukça önemlidir. İyileşme sürecinize kadar doktor kontrolünde olmanız gerekmektedir. Burun estetiği ameliyatlarında hemen aynı gün hastaneden taburcu olmaktasınız. Burun estetiği ameliyatı olma yaşı on altı yaş ve üstü olarak kabul edilmektedir. Burun ameliyatı olmaya karar verdikten sonra iyi bir doktor, iyi bir hastane araştırmaya özen göstermelisiniz. Hastanenin ne kadar temiz olduğu, personelinin ne kadar ilgili olduğu oldukça önemlidir. Ameliyat sonrası beklediğinizden daha iyi bir sonuca ulaşmak için doktorunuz ile iletişimde bulunun.

Yapılan Burun Estetik Ameliyatları İle Yeni Bir Görünüme Kavuşun

Köşk Burun Estetiği, hastanesi olarak burnunuz bizim için değerlidir. Estetik görünümü ameliyattan sonraki işlevi hepsi doktor kontrolü ile gerçekleşmektedir. Hastanemizde tüm burun estetik ameliyatları gerçekleşmektedir. Ayrıca gelişen teknolojiye ayak uydurmuş bir kurum olarak 3D sistemi ile doktorunuz ile birlikte ameliyat öncesi örnek bir burun oluşturabilirsiniz. Bu da ameliyat sonrasındaki burnunuzun şeklini belirlenmenize yardımcı olmaktadır. Görünümünden veya herhangi bir rahatsızlık sebebi ile kişiler estetik ameliyat yaptırmaya gereksinim duyar. Bu nedenle hastanemizde birçok burun estetik ameliyatı yapılmaktadır. Hastanemizde Yapılan Burun Estetik Ameliyatları;

  • Burun Küçültme Ameliyatı
  • Burun Ucu Kaldırma Ameliyatı
  • Burun Kemiği Ameliyatı

Gibi uzman doktorlarımız tarafından birçok estetik ameliyat gerçekleşmektedir. Ameliyat öncesi ve sonrası doktorlarımız her zaman size destek olmaktadır. Ameliyat sonrası en iyi sonucu almak için tüm olanakları sağlamaktayız.

Ameliyatsız On Dakikada Burun Estetiği

Hastanemiz tarafından yeni bir uygulama olan ameliyatsız burun estetiği kısa süren bir tedavi sürecidir. Herhangi bir kesik, çizik, dikiş izi bulunmaz. Burun deliklerinden içeri doğru yapılan bir tedavi yöntemidir. Burun içine enjekte edilen sıvı ile ameliyatsız estetik gerçekleştirilir. Genellikle burun ucu kaldırma işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu nedenle iyileşme süreci ameliyatlı burun estetiğine göre daha kısadır. Hasta kendini iki veya üç güne toparlamaktadır. Köşk Burun Estetiği, olarak yeniliklere açık bir hastane olmamızdan kaynaklı bir çok hastanın tercih ettiği bir hastaneyiz.

Burun Estetiği Alanında Lider

Burun estetiği alanında kendini sürekli geliştirmekte olan hastanemiz birçok kişinin ilgi odağı haline gelmiştir. Köşk Burun Estetiği, uzman kadrosu, gelişmiş teknolojisi, en yeni tedavi yöntemleri, gerekli ilgi ve alaka ile aranılan bir hastane haline gelmiştir. Birçok estetik alanında hizmet vermekteyiz. Burun estetiği ile ilgili tüm işlemler hastanemizde gerçekleşmektedir. Sizde hastanemize gelmek isterseniz Randevulu veya randevusuz işlem yapabilir, merak ettiklerinize internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.