13/05/2017 admin

Koçarlı Burun Ameliyatı

Koçarlı Burun Ameliyatı

Estetik ülkemizde  oldukça fazla ve en iyi şekilde yapılan bir cerrahi tedavi olmaktadır. estetiğin temel amacı istenilen bölgenin daha hoş ve iyi bir görünüme ulaşmasını sağlamaktır. Cerrahlar bu konuda oldukça kapsamlı bir eğitim alarak ameliyatlarda başarı kat edebilmektedirler. Estetik cerrahisi diğer sağlık açısından önem arz eden cerrahiler üzerine elbette ki daha kolay olmaktadır. bu kolaylık estetik yapılırken oluşabilecek herhangi bir komplikasyon gerçekleşmez anlamına gelmemektedir. Estetik yapılmadan önce  kişinin genel bir sağlık kontrolünden geçmesi gerekmektedir. Sağlık kontrolü sırasında karşılaşılan herhangi bir pürüz olduğunda doktorlar öncelik olarak bunun nedenini ve estetik ameliyatı sırasında ne denli bir sorun teşkil edeceğini bilmelidirler. Çoğu zaman estetik cerrahlarının oldukça basit gördüğü ve ameliyat sırasında sorun teşkil edeceğine ihtimal vermediği nedenlerde olabilmektedir. Bu nedenlerin öncelik olarak hastalar için ameliyat sırasında karşılaşılacak sorunlar olmadan gerçekleştirilmesi önerilen bir cerrahi operasyon olmaktadır.  Koçarlı burun estetiği  hastalarında gördükleri herhangi bir risk durumunda ameliyat öncesi dengeli bir vücut sistemini gözlemlemek zorundadırlar. Her ne kadar risk durumu yüksek olmasa da doktorların sorun yaşamadan ameliyat yapması daha iyi ve sağlıklı olmaktadır.

Burun Estetiğinde Merak Ettikleriniz

Doktorlarımız burun estetiği yapmadan önce oldukça iyi bir sunum yapmaktadırlar.  Sunum içerinde ameliyat öncesinin ve sonrasının nasıl olacağına dair bilgiler verili ve hasta tam anlamıyla bilinçli ve ameliyat sonrası için hazırlıklı bir hal almaktadırlar. Koçarlı burun estetiği olarak siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyi ve daha hoş bir görünüme ulaşmanın bir yandan da sağlıklı olacak bir yöntem ile bu koşullar altında estetik yaptırmanın yollarını tanıtmaktayız. Yapılan cerrahi operasyonlarda burun estetiği eğer gerçek anlamda bir cerrahi operasyon gerektiriyor ise anestezi uygulanarak yapılmaktadır. Bünyemizde bulunan uzman estetik cerrahlarımız ilk önce doğal yöntemler ile bir burun estetiği gerçekleştirmek ve lazer tedavi ile daha kolay bir süreç izlemektedirler.

Burun Estetiği İzleri Ne Zaman Geçer

Burun estetiği sonrası yaşanan  burunda ve göz çevrelerinde morluklar oluşmaktadır. Bu morluklar ameliyat sırasında alın bölgesine toplanan kandan kaynaklanan bir görünüm olmaktadır. Doktorlarımız bu görünümü en az şekilde olması için gelişmiş teknolojiler kullanarak bu kan toplanmasını en aza indirgemektedirler. Hastalar en az bir gece kliniğimizde müşahede altında kalarak gereken ameliyat sonrası gözlem altında olmaktadırlar. Yapılan cerrahi üzerine bazı nefes darlıkları ve ağrılar olabilmektedir. Fakat bu hastalar için risk teşkil etmeyen ve oldukça doğal bir estetik sonrası olmaktadır. Doktorlarımız taburcu işlemleri olana kadar hastalarını takip eder ve her an oluşabilecek sorunlara karşı tedbirli olmaktadırlar.

Avrupa Standartlarında Hizmet Sunuyoruz

Doktorlarımız alanında uzmanlık yapmış eğitim aldıkları kurumlar üst düzeyde ve yaptıkları estetikler ile oldukça tanınmış kişiler olmaktadır. Gece gündüz fark etmeden hastalarını takip eden ve ameliyat öncesi hastanın istediği burun şekline göre bir ameliyat hazırlığı yapan ve hastasına önceden bir deneme ve örnek ameliyat sunumu gerçekleştirmektedir. Koçarlı burun estetiği doktorlarının hastalarına sundukları bu kalite ve özverili çalışma ile en iyi estetik ameliyatını gerçekleştirmektedirler. Yapılan ameliyatların en iyi estetik cerrahlarının elinden çıkan daha hoş ve güzel bir görünüme sahip oldukları hastaların memnuniyet oralarının fazlalığı ile bilinmektedir. Adından sıkça bahsettiren estetik doktorlarının  sunduğu bu sağlık ve güzellik hizmeti bütün bir hizmet kalitesi ile en uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Sizler için en iyi estetik kalitesini sunarak daha iyi bir görünüme kavuşmanızı sağlamaktayız.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.