24/06/2017 admin

Kavaklıdere Burun Estetiği

Kavaklıdere Burun Estetiği

Kişilerin estetik bir görünüme sahip olması için yüz ve burunlarının birbirlerine göre orantılı olması gerekmektedir. Bu nedenle burun boyutunun değişime uğradığı ameliyatlar çağımızın en sık uygulanan ameliyatları arasında yer almaktadırlar. Günümüzde burun deformasyonları nedeniyle problem yaşayan bireyler azımsanmayacak kadar büyük bir kitledir. Kişilerin sahip olduğu bu deformasyonlar ve orantısız görünümler bu kişilerin psikolojisine olumsuz yönde etki etmekte, ayrıca sosyal hayatlarına gölge düşürmekte, özgüven problemleri yaşamalarına neden olmaktadır. Bu gibi bir durum yaşayan bireyler burun estetik cerrahi operasyonları geçirerek istedikleri orantılı, uyumlu ve doğal burun görünümüne sahip olabilmektedirler. Tabi ki bu durum sosyal yaşamlarında da birçok yönden olumlu etki yaratmaktadır.

Estetik Bir Buruna Hangi Yöntemlerle Sahip Olabilirsiniz?

Kişiler estetik bir buruna birçok yöntemle sahip olabilmektedirler. Örneğin, dolgu uygulaması yoluyla burunda var olan deformasyonlar giderilebilir, kişinin estetik bir burun görünümüne sahip olması sağlanabilir. Yine aynı şekilde burunda bulunan kıkırdak dokuların törpülenmesi yoluyla elde edilebilecek olan doğal görünümler kişinin dilediği gibi bir buruna sahip olmasını sağlayabilmektedir. Kapalı burun ameliyatı yoluyla ise burun içinden müdahale edilerek şekil bozuklukları düzeltilebilir, kişinin dilek ve ihtiyaçları yerine getirilebilir. Açık estetik cerrahi burun müdahalelerindeyse burunda deformal görüntünün ne nedenle oluştuğu tam olarak tespit edilebilir, tespit edilen bu duruma en doğru şekilde müdahale edilebilir, kişinin memnun kalacağı burun görünümü elde edilebilir. Her ameliyat tipi kişiye özeldir ve kişinin problemlerinin en iyi şekilde giderilmesi üzerine kurulu bir senaryodur. Kavaklıdere Burun Estetiği yılların vermiş olduğu deneyimle size özel olan, problemlerinizi en iyi şekilde çözebilecek burun estetik cerrahi yöntemini uzman cerrahları yoluyla belirleyecektir.

Estetik Operasyon Ücreti Ne Kadar Sorusu

Kişilerin istek ve ihtiyaçları uygulamayı gerçekleştirecek cerrah tarafından göz önünde bulundurularak kişide en iyi sonucu verecek uygulama tipi belirlenir. Bu belirlenen uygulama tipi bir ameliyatsız burun estetiği yöntemi olan dolgu yoluyla estetik müdahale olabileceği gibi açık veya kapalı burun estetiği yöntemi de olabilmektedir. Estetik cerrahi müdahalenin kişiye ne kadara mal olacağı sorusu bazı etmenlere bağlı olarak şekillenmektedir. Bu etmenlere göz atacak olursak:

Ameliyatın nerede yapılacağı.(Eğer uygulama cerrahi müdahale gerektirmeyen bir uygulamaysa hastane yerine bir dispanserde bile uygulanabilir ve bu durum da fiyat baremine etki eden bir konudur.)

  • Burun estetik operasyonunda uygulanacak olan yöntemin lokal anestezi mi genel anestezi mi içerdiği konusu.
  • Ameliyatın hangi estetik cerrahi burun ameliyatı yöntemiyle gerçekleştirileceği.
  • Ameliyatı gerçekleştiren uzman hekim ve kadrosunun uzmanlık ve deneyimlilik derecesi

Ameliyatın gerçekleşeceği hastanenin nerde olduğu gibi etmenler çerçevesinde şekillenmektedir. Bu evrede de Kavaklıdere Burun Estetiği olarak sizin için en kaliteli hizmeti en doğru şekilde vermeyi kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.

Burun Cerrahi Ameliyatı Hakkındaki Detaylar

Kavaklıdere Burun Estetiği olarak şimdiye kadar birçok örnek niteliğinde burun estetik cerrahi uygulamalarına imza atmış bulunmaktayız. Elbette ki bizce böyle hassas bir cerrahi operasyonu alanında uzman kişiler geçekleştirmelidir. Bu nedenle kadromuzu kariyerini deneyimleri ve örnek olmuş uygulamalarıyla yoğurmuş uzman cerrahlar ve elemanlardan seçmekteyiz. Burun estetik cerrahi gibi özel bir konuda her türlü sorunuzu cevaplamak, sorununuzu çözmek için sizleri beklemekteyiz. Çünkü bizce kaliteli bir ameliyat süreci geçirip ameliyat sonrası estetik ve doğal bir buruna en sağlıklı şekilde ulaşmak herkesin hakkıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.