27/06/2017 admin

Karacasu Burun Estetiği

Karacasu Burun Estetiği

Estetik burun ameliyatı(tıp dilindeki adıyla rinoplasti uygulaması) kişilerin sahip oldukları burnu yeniden en doğru şekilde şekillendirme uygulamasıdır. Estetik burun operasyonu uygulaması yoluyla burnunuzun görünümünü küçültebilirsiniz. Sizi rahatsız edecek kadar küçük bir burnunuz varsa görüntüsünü büyültebilmeniz de mümkün. Eğer kemerli bir buruna sahipseniz burun törpülenmesi yoluyla bu görünümden kurtulmanız da mümkün. Burun ucu görünümünüz problemli ise bu problemli görüntüden de rinoplasti yoluyla kurtulabilirsiniz. Yine bu yöntemle burun deliklerinizin görünümünü değiştirmeniz de mümkündür. Eğer doğuştan sahip olduğunuz anatomik bir bozukluk nefes almanızı zorlaştırıyorsa yada çeşitli sağlık problemlerine neden oluyorsa yine estetik burun operasyonu yoluyla bu sağlık probleminden kurtulabilirsiniz. Bazı vakalarda ise kişiler geçirdikleri çeşitli kazalar sonucu burun operasyonu geçirmelerine gerek olacak deformasyonlara sahip oluyorlar. Tüm bu ve bunun gibi sorunlardan doğru şekilde uygulanacak burun esteyik cerrahi operasyonları yoluyla kurtulabilmek mümkündür.

Estetik Burun Ameliyatı İçin En Uygun Kişiler Kimlerdir?

Burunda yer alan deformasyonlar kişilerin toplumsal yaşama karşı duruşlarını olumsuz yönde etkilemekte, kişide çeşitli özgüven kayıplarına neden olmaktadır. Bu gibi durumlara burun estetik cerrahi operasyonu yoluyla müdahale edilebilir, kişinin burun görünümünde iyileşme gerçekleştirilebilir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kişinin tam hayalindeki buruna sahip olma gibi bir beklentisi olmaması gerektiğidir. Çünkü bu durum kişinin sahip olduğu anatomik yapıya bağlı bir değişkendir. Kişi estetik operasyondan ne beklediğini operasyon uygulamasına karar vermeden önce net olarak kendine sormalıdır. Eğer mükemmel bir burun istiyorsa bu yanlış bir tutum olacaktır. Kişinin bu evrede beklentisinin görünümünde iyileşme gerçekleşmiş ve daha iyiye doğru gitmiş bir burun olması en sağlıklı tutum olacaktır. Karacasu burun estetiği gelişmiş uzman kadrosuyla estetik operasyon karar süreci ve sonrasında size en iyi danışmanlık hizmetini vermeyi kendine bir borç bilmektedir. Kişinin anatomik yapısına en uygun ve kişi için en iyi sonuç verecek estetik cerrahi uygulaması hasta cerrah arası gerçekleşen görüşmeler sonucu belirlenecektir. Bu uygulanabilecek olası esteti cerrahi operasyon tiplerini sıralamamız gerekirse:

  • Kapalı tipte estetik cerrahi burun operasyonu,
  • Açık tipte estetik cerrahi burun operasyonu,
  • Dolgu uygulaması yoluyla gerçekleşen estetik operasyonlar,
  • Törpüleme yoluyla gerçekleşen estetik cerrahi burun operasyonları olarak ifade edilebilir.

Estetik Burun Operasyonu Bir Risk Taşır Mı?

Estetik cerrahi burun uygulaması deneyimli ve alanında uzman bir cerrah tarafından gerçekleştirildiği takdirde istenmeyen sonuçların oluşumu çok seyrek ve genellikle önemsenmeyecek kadar az görünür. Fakat bu durumlara rağmen her zaman bir komplikasyon oluşma ihtimali vardır. Bunlara örnek vermemiz gerekirse: enfeksiyon gerçekleşmesi ihtimali ve kişinin aldığı anesteziye karşı reaksiyon gösterme ihtimalini sayabiliriz. Alanında uzman cerrahlarımız Karacasu burun estetiği olarak tüm bu burun estetik cerrahi operasyon uygulamaları süreçlerinde siz hastalarının yanında olacaktır ve onlara en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Estetik Burun Operasyonu Süreci

Merkezimizde sunmuş olduğumuz ameliyat ve estetiklerin planlanması sürecinde kişinin anatomik yapısına, ameliyat geçmişine, yaşına, düzelmesini dilediği problemine en uygun uygulama yöntemi belirlenir. Ameliyat esnasında alacağı narkoz türünden ameliyat sonrası dinlenme sürecine kadar tüm detaylar en ince titizlikle planlanır. Daha sonra uygulama gerçekleştirilir.Estetik burun operasyonu sonrası da uzman cerrahlarımızla görüşmeleriniz devam edecektir. İyileşme süreci hastayla birlikte izlenecek, bu süreçte oluşabilecek komplikasyonlar hasta cerrah ilişkisi sayesinde en iyi şekilde engellenecek, en kolay ve çabuk şekilde iyileşme elde edilecektir. Karacasu burun estetiği kadrosu estetik cerrahi operasyon sonrasında sosyal yaşamınıza en kısa zamanda geri dönebilmeniz için size her ilgi ve ayrıcalığı sunmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.