13/05/2017 admin

Karacasu Burun Ameliyatı

Karacasu Burun Ameliyatı

 

Ülkemizde en çok estetik alanda burun ameliyatları ön plana çıkıyor. Birçok kişi gerek sağlık gerekçesi ile gerekse de görsel sorunlardan ötürü burunları ile ilgili estetik cerrahisine başvuruyor.  Ayrıca belirtmek isteriz ki estetik cerrahi alanında ülkemiz birçok ülkeden daha başarılı olmakta ve uzmanlarız bu konuda oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Hatta yurtdışından da estetik cerrahisi için ülkemize gelen binlerce kişi ve turist bulunuyor. Ülke geneli olarak en çok kemerli burundan dolayı ameliyatlar yaygın olsa da başka nedenlerden ötürüde bu ameliyat yapılabiliniyor. Başka nedenlerden bir kaçı ise; genizde sorun olması, kemikte kırık gibi birçok şekilde de bu talep mümkün olmaktadır. Ayrıca bu ameliyat oldukça basit ve en az risk içeren ameliyatlardan olmaktadır. Sizde Karacasu Burun Ameliyatı için merkezimize gelebilir ve uzmanlarımız ile görüşme yapabilirsiniz.

Burun Ameliyatı Sonrası Yaşananlar

Yapılan operasyon sonrası genellikle bir gün hastane yatışı yapılmaktadır. Tabi bu tamamen uzmanın kontrolüne ve rızasına bağlı olara değişiklik gösterebilir. En belirgin gözle görülür sonuç ise; ameliyat sonrası göz altlarında morluk ve burun bölgesinde ağrı olmasıdır. Zaten uzman doktor ağrı ve önlemler için size bir takım ilaçlar verecektir. Burun hemen sargıdan çıkmaz. En az 1 hafta sargılı kalacak bu tamamen önlem amaçlı bir durumdur. Ameliyat sonrası burun bölgesinde herhangi bir iz ya da dikiş lekesi olmaz. Fakat tam olarak burunun şişlik ve şekli 6 ay içinde belirginleşecektir.

Kaliteli Hizmet Almak Ve Başarılı Uzmanlar Önemli

Evet estetik cerrahisi hakkında bilinen bir şey var buda tüm operasyonların az risk arz etmesidir. Fakat alanında başarılı ve bu konuda deneyimli kinlik ve doktor olmadığı zaman her daim tehlikeli olacaktır. Karacasu burun ameliyatı bu alanda en kaliteli hizmeti vermektedir. Alanında en başarılı uzman doktorlarımız ve en son teknoloji ile geliştirdiğimiz ameliyathanelerimiz ile size hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar ünlü veya halk olarak binlerce kişinin burun ameliyatını yaparak öne çıkan hastanemiz alanında en başarılısıdır. Ameliyat ve estetik için tüm yeni ve donanımlı son teknoloji malzemelerimiz ile sizin için en doğru yöntemleri belirleyerek estetik ameliyatı yapıyoruz. Bugüne kadar yaptıkları çalışmalarımız ve başarılarımız ile övünmek yerine daha iyisini yapmak için çabalıyoruz. Burun ameliyatının önemini ve ne gerekli olacağınız çok iyi bilen estetik uzmanlarımız size bu konuda en doğru olanı sizinle birlikte karar alarak yapacaktır.

Estetik Cerrahisinde Bir Numara Karacasu Burun Ameliyatı Merkezi

Birçok başarılı ameliyat ve hasta memnuniyetini yaşayan merkezimiz size bu alanda en kaliteli hizmeti verecektir. Bu konuda asla tavizi olmayan uzmanlarımız ve merkezimiz ameliyat uygun olmadığı zamanda ameliyat yapmamaktadırlar. Ayrıca 18 yaşını doldurmamış ve sağlık sorunu oluşturmayan hiçbir hasta ameliyat edilmez. Karacasu burun ameliyat sizin ve sevdikleriniz için en iyi merkez olmaktadır. eğer sizde bu konuda en uzman kadro ve alanında en başarılı bir ekip ile burun ameliyatı yaptırmak isterseniz size de hizmet vermekten onur duyacağız. Karacasu burun ameliyatı merkezimize girdiğiniz andan itibaren kendinizi aile ortamında hissedecek ve güler yüzlü ekibimiz ile ağırlanacaksınız. Sizlere aile güveni sağlayacak tek yer olmak ve bir aile sıcaklığı içinde ağırlanmak istiyorsanız sizi de hastanemizden ağırlamaktan onur duyarız. Bize ulaşarak randevu alabilir ya da merkezimiz hakkında merak ettiklerinizi sorarak öğrenebilirsiniz. Sizlere profesyonel hizmet sunarak estetik operasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.