27/06/2017 admin

İncirliova Burun Estetiği

İncirliova burun estetiği

Vücudumuzun en önemli organlarından biridir burun. Yüz bölgemizde yer aldığı için haliyle iyi bir yapıya ihtiyaç duymaktadır. Bazılarımızda burun kemiğinden dolayı göze hoş görünmeyen burun yapıları bulunmaktadır. Bu tip burun yapıları insanın kendine olan öz güvenini kaybetmesine neden olmaktadır. Çevrede alay konusu haline gelmektedir. Bu nedenle burun estetiklerine ihtiyaç duyulmaktadır. Burun estetikleri yaptıranlar sadece burnunu beğenmeyenlerden oluşmamaktadır. Nefes almada zorluk çekenler veya burun görüntüsünde sorun yaşayanlar burun estetiği ameliyatına ihtiyaç duymaktadır.  Uzman ekipler tarafından ameliyat yapıldığında daha sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşabilmektesiniz. Bunun yanında ciddi sağlık sorunu haline gelmiş hastalarında burun estetiği yaptırdığını görmekteyiz. Burun estetikleri, estetik ameliyatların en başında gelmektedir. Ancak estetiği yapan doktor ve hastane çok önemlidir. Sonuç olarak burnunuza yeni bir şekil verilmektedir. Bunun için iyi bir doktor ve hastane araştırılmalıdır.

Burun Estetiği Ameliyat Süreci

Burun estetiği lokal veya genel anestezi ile uyuşturularak yapılmaktadır. Ameliyat öncesi genel kontrolleri doktor yapar ve gerekli gördüğü tahlilleri yaptırır.  Bu nedenle hasta herhangi bir şey hissetmez. Ameliyat süreci bir veya bir buçuk saat sürmektedir. Ameliyat işlemi bittikten sonra burunun içine tampon yerleştirilir. Tampon, estetik yapılan bölgenin iyileşme sürecini arttırmaktadır. Hasta aynı gün içinde taburcu edilebilmektedir. Ameliyatın ikinci veya üçüncü günü tamponlar çıkarılmaktadır. Burun şişliği iki veya dört güne geçmektedir.  Ancak burun estetiği ameliyatından sonra, göz altlarında morluklar oluşur bu morlukların geçmesi ise iki üç haftayı almaktadır. Göz altlarındaki morluklar ve şişliğin geçmesi için buz tedavisi uygulanmaktadır. Burun estetiği ameliyatından sonra kendinize bir süre dikkat etmelisiniz. Burun içi yaraların geçmesi zaman almaktadır. İncirliova burun estetiği alanında uzman ekibi ile birlikte en kısa sürede sağlığınıza kavuşmanızı sağlar.

Yeni Bir Buruna Kavuşmak

İncirliova burun estetiği, sayesinde yeni bir buruna kavuşmak çok kolay. Gelişen teknoloji sayesinde doktorunuz ile birlikte istediğiniz burun şeklini oluşturmaktasınız.  Burun yüzle ilgili bir bölge olduğu için, yüzünüze yakışması oldukça önemlidir. Beğendiğiniz burun örneklerine doktorunuz ile bakarak, yüzünüze gidecek burunu oluşturabilirsiniz. Burun estetiği ameliyatları on sekiz yaşından küçük hastalara yapılmamaktadır. Ameliyattan sonra doktorunuz ile bir süre iyileşme durumunuzu beraber takip etmektesiniz. Basit burun sorunları için neştersiz ve ameliyatsız on dakikada sorununuza çözüm olacak tedavi yöntemimiz bulunmaktadır. Lokal anestezi ile on beş yirmi dakika süren basit burun ameliyatı sayesinde hemen ertesi gün günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Estetiğin Adresi İncirliova

Estetik alanında önde gelen hastanelerden biridir İncirliova sağlık merkezimiz. Burun estetiği görüntü olarak veya bir rahatsızlık durumunda yapılan estetik ameliyatlardır. Bu nedenle hastanemizde yapılan burun estetiği ameliyat çeşitleri sizlere kendinizi mutlu hissetmenizi sağlıyoruz.

  • Cerrahi Rinoplasti
  • Kapalı Rinoplasti
  • Açık Rinoplasti
  • Revizyon Rinoplasti
  • Cerrahi Olmayan Rinoplasti
  • Dolgu Rinoplasti

İncirliova Burun Estetiği, olarak alanında uzman ekibimiz ile yukarıda belirttiğimiz estetik ameliyat türlerinin hepsi hastanemizde gerçekleşmektedir. Bu tip şikâyetlere sahip olan hastalarımız tıbbi müdahale ile hastanemizde sorunlarına çözüm bulmaktayız. Alanında başarılı hekimlerimiz ile sorunsuz burun estetiği ameliyatları gerçekleştirmekteyiz. Yeni burnunuzun nasıl olacağını üç boyutlu örnekler ile görebilmektesiniz. Estetik ameliyat çeşidi, hastalığınızın türüne göre değişmektedir. Ameliyat sonrasında doktorunuzun tavsiyelerine uyarak kısa sürede iyileşmenizi sağlar. İnternet adresimizden yapılan burun estetik ameliyatlarını görebilirsiniz. Dilerseniz telefon veya internet sitemizden randevu alabilirsiniz. Böylece doktorlarımız ile bire bir görüşme fırsatı bulup, sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Estetik alanında lider olan hastanemiz, siz değerli hastalarımız için hastanın tüm günü hizmet vermektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.