16/05/2017 admin

Honaz Burun Estetiği

Honaz burun estetiği

Günümüzde en çok yaptırılan estetik türünden biridir. Burunda kemik oluşumu, et oluşumu, burunda eğrilik veya hoş görünmeyen sebepten dolayı birçoğumuz burun estetiğine yöneliriz. Oldukça kolay olan burun estetiklerinde bir iki haftaya normal bir görünüme sahip olunabilinir. Burun estetiği ameliyatı burundaki kıkırdak ve kemik yapısının değiştirilerek yeni bir görünüme sahip olunmasını sağlar. Yüz ile uyumlu bir görünüm elde edilmektedir. Burun estetiği sayesinde yeni bir buruna ve güzel bir görünüme sahip olursunuz. On altı yaşından sonra estetik ameliyatı yapılabilmektedir. Yapılan burun estetik ameliyatları;

  • Cerrahi Rinoplasti
  • Kapalı Rinoplasti
  • Revizyon Rinoplasti
  • Açık Rinoplasti

Gibi bir çok burun estetik ameliyat çeşitleri bulunmaktadır.  Burun estetiği ameliyatlarında doktorunuzu ve ameliyatın yapılacağı hastaneyi seçmeniz oldukça önemlidir. Burun estetiği ameliyatlarında burun deliklerine doğru yapılan ameliyatlarda herhangi bir kesik belirtisi kalmaz. Ayrıca iyi bir estetik cerrahı tarafından yapıldığında bu ve benzeri sorunlar ile karşılaşmazsınız.  Burun estetiği kısa süreli bir ameliyattır.

Estetiğin En Kolay Hali

Honaz Burun Estetiği hastanesi olarak ameliyatsız estetik yöntemi ile sizi 10 dakikada yep yeni bir buruna kavuşturuyoruz. Uzman doktorlarımız ile burunuzun sorununu belirleyip, ameliyatsız olarak estetik uygulanmaktadır. Bu uygulama yöntemi ile kısa sürede yeni bir görünüme sahip olursunuz. Burun küçültme, burun ucu kaldırma gibi bir çok burun estetiği gerektiren durumları ameliyatsız olarak gerçekleştirmekteyiz.

Alanında Uzman Kadro İle Başarılı Estetik

Honaz Burun Estetiği, hastanesi olarak uzman kadromuz son derece başarılı işlere imza atmıştır. Geliştirilen teknolojik yöntemler ile istediğiniz burunu doktorunuz ile birlikte oluşturmaktasınız. Daha sonra kendinizi başarılı doktorlarımızın ellerine bırakarak yep yeni bir buruna sahip olmaktasınız. Hastanemizi ziyaret ederek daha önce yapılmış burun örneklerine bakabilir, doktorlarımıza merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Başarılı işlere imza atan hastane ekibimiz ile sizler için haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Dilediğiniz Uzmanınızı Tercih Edebilirsiniz

Burun Ameliyatı, oldukça önemli bir ameliyattır.  Görünüm açısından oldukça önemli olan burun büyültülebilir, küçültülebilir vb. şekilde şekillendirilebilir. Alanında uzman cerrahlar tarafından yapıldığında mükemmel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu nedenle hastanemizi sizler için hizmete açtık. Lokal veya genel anestezi ile ameliyat işlemi gerçekleştirilir ve en kısa zamanda istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Honaz Burun Estetiği,   alanında son derece uzman ve başarılı işlere imza atmış estetik cerrahlarımız ile haftanın her günü siz değerli hastalarımıza hizmet sunmaktayız. Ameliyat olmak istediğiniz doktoru kendiniz seçebilmektesiniz. Burun estetiği, güzel bir buruna kavuşmanız için bir yoldur. Seçilen doktordan tutun da ameliyatın yapıldığı hastaneye, ameliyattan sonraki yaşamınıza kadar etki eder. Bu nedenle doktorlarımız tamamen sağlıklı bir görünüme kavuşana kadar doktorlarımız sizi yalnız bırakmaz. Estetik cerrahlarımız ile birlikte yapılmak istenen burunun şekline beraber karar vermektesiniz. Hastanemiz açık burun ameliyatı ve kapalı burun ameliyatı olarak ili çeşit estetik ameliyat gerçekleştirmektedir. Ayrıca son zamanlarda birçok kişinin tercihi haline gelen ameliyatsız olarak burun estetiği ameliyatı gerçekleşmektedir. Alanında son derece uzman kadroya sahip olan hastanemiz siz değerli hastalarımızın memnuniyeti bizim için önemlidir. Hastanın yüzüne yakışacak burun estetikleri yapılmaktadır. Kullanılan son teknoloji ile sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmanızı sağlarız. Uzmanlarımızın yaptığı örnek burun estetiklerine internet sitemizden bakabilirsiniz. Uzman kadro ve başarılı ameliyatları ile doktorlarımız ve hastanemiz her zaman hizmetinizdedir. Öğrenmek istediğiniz bir şey olduğunda telefon ile arayabilir veya internet sitemizden bize mail atabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.