31/05/2017 admin

Denizli Burun Estetiği Fiyatları

Denizli Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği, günümüzde en sık yapılan ameliyatlar arasına yer alır. Burun görüntüsünden rahatsız olan kişiler genellikle bu estetik operasyonu tercih ederler. Küçükken geçirilen bir kaza sonucunda oluşan kötü görüntüyü gidermek adına da estetik cerrahi uygulanabilir. Zaman zaman kanser rahatsızlığı geçiren ve kanseri yenen hastalara da cerrahi müdahalede bulunulabilir. Türk burun tipi iri ve kemikli bir yapıya sahip olduğu için, yabancı hastalara göre operasyon biraz daha zordur. Denizli Burun Estetiği olarak, Op. Dr. Serkan BARIŞKAN profesyonel ekip ile çalışmalarımızı sürdürmektedir. Aklınıza takılan herhangi bir soru için, ilgili internet sitemizi ziyaret edebilir veyahut telefon numaralarından gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Burun Estetiği İçin Yaş Sınırı Var Mıdır?

Küçükken geçirdiğiniz bir kaza dahi olsa, operasyon için en az 18 yaşınızı beklemeniz gerekmektedir. Çünkü bu yaşa kadar kemik yapınız tam olarak oturmaz. Doktorlar hastanın kemik yapısı tam olarak oturmadan, herhangi bir cerrahi müdahalede bulunmak istemezler. Hastanın aynı zamanda daha bilinçli bir karar verebilmesi için, bu yaşa gelmesi gerekmektedir. Ameliyat öncesi olduğu kadar, ameliyat sonrası da hastanın dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır.

  • Daha önce herhangi bir ameliyat geçirmiş olması,
  • Burun ile yüz arasında orantısızlık olması,
  • Hastanın burun derisinin çok ince ya da kalın olması,
  • Operasyon sonrası hastanın, doktorun uyarılarına uymaması gibi durumlar bazı sıkıntılara yol açabilir.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Morluklar Devam Eder Mi?

Denizli burun estetiği olarak, hastalarımız ile iletişimimizi son derece canlı tutmaya gayret ediyoruz. Hasta doktor ilişkisi son derece önemlidir. Ameliyat sonrası oluşan morluklar, kemiklerin kırılmasından dolayı kaynaklanır. Kemik kırılma işlemi operasyondan operasyona farklılık gösterebilir. Operasyon sonrasında hemen normal hayatınıza dönebilirsiniz; ancak doktorunuzun size tavsiyesi 1 hafta istirahat etmenizdir. İlk 1 ay da darbelere karşı dikkat etmeniz gerekmektedir. İlk 4-5 gün ılık içecekler içip, ılık yiyecekler tüketmeye gayret edin. Dışarı çıkmaya başladığınızda güneş koruyucu kremler kullanmak ta faydalı olacaktır. Bu süre zarfında, doktorunuzun önerilerinden dışarı çıkmamanız gerekmektedir.

Burun Estetiği Ameliyatını Etkileyen Faktörler

Genellikle estetik operasyon geçirmek isteyen hastalar incelendiğinde, daha önceden estetik ameliyat geçirmiş insanlar olduğunu görürüyoruz. Burun estetiği ameliyatlarının yazın ya da kışın yapılmasının herhangi bir sakıncası yoktur. İstenilen zamanda yapılabilir. Operasyon olmaya karar verdiğinizde, ilk olarak doktorunuz ile güzel bir şekilde iletişime geçmeniz gerekmektedir. Özellik ile doktorunuza güvenmeniz gerekir. Operasyon öncesinde, doktorunuz tarafından burnunuzun her yönden fotoğrafının çekilmesi gerekir. Ameliyat sonrasında, öncesi ve sonrası diye karşılaştırma yapılacaktır. Nasıl bir burun istediğinizi doktorunuza güzel bir şekilde anlatmanız gerekir. Doktorunuz, burnunuzu inceleyerek, istediğiniz burunun isze uygun olup olmadığına karar verecektir. Sadece hasta istiyor diye, hastanın uygun bulduğu şekil de pek sağlıklı olmayacaktır. Denizli burun estetiği olarak, uzmanlarımız ile örnek burun estetiği yapıyoruz. Hasta, ameliyattan sonra, birkaç saat sonra taburcu olabilir. Sigara kullanan kişilerin, yüzlerinde bulunan morluklar daha geç iyileşecektir. Bu sebep ile ameliyat sonrası sigara içilmesi pek tavsiye edilmez. Ameliyat sonrası herhangi bir yara izi bulunmaz ve bu konuda uzmanlarımız ile sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Birinci sınıf uzman kadromuz ile sizlere son teknolojik cihazlarımızı kullanarak dünya standartlarında estetik cerrahi hizmetini sunuyoruz. Bizimle iletişime geçmek ve detayları öğrenmek isterseniz, 0850 226 50 30 çağrı merkezimizi arayabilir ya da merkezimize gelerek bizden detayları birebir yapacağınız görüşme ile öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Tagged: , , ,