25/05/2017 admin

Çine Burun Ameliyatı

Çine burun ameliyatı

 

Burun ameliyatı yapılmasının iki sebebi vardır. Birincisi burunla alakalı bir sağlık sorunu varsa burun ameliyatı yapılması gerekir. Kişinin burnunda eğrilik, burun eti, burunda kemik gibi nefes almayı engelleyici burundan kaynaklı hastalık olduğu hallerde burun ameliyatı kaçınılmaz olur. Kişi sağlıklı nefes alamadığında çeşitli solunum yolu hastalıkları yaşayacağından burun ameliyatı hayati önem taşır. Birde burunda sağlıksal bir sorun olmadığı halde kişi burun şeklini beğenmiyorsa burun ameliyatı yapılabilir. Burunda eğrilik, basık burun, büyük burun gibi burundaki çeşitli şekil bozuklukları kişinin psikolojik sağlığını bozar. Burnun çirkin olması kişinin kendini sevmemesini buna bağlı olarak asosyal içine kapanık bir hayat sergilemesine sebep olur. Ruh sağlığını bozan böyle durumlarda da burun ameliyatı yapılması gereklidir.

Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır

Burun ameliyatı öncesinde kişinin burnunda nasıl bir operasyon yapılacağı, ameliyat sonrası burun görüntüsünün nasıl olacağı kesin olarak tespit edilir. Ameliyat günü hasta genellikle genel anestezi ile uyutulur. Bazen çok hafif ameliyatlarda lokal anestezi yapılabilir. 2 ile 4 saat kadar süren burun ameliyatı sonrası genellikle hasta bir gece hastanede misafir edilerek taburcu edilir. Ameliyat sonrası bakım önemlidir. Özellikle sık sık buz kompleksi yapılmalıdır. Hasta uzun süre yürümemeli, ara ara sırt üstü yatarak istirahat etmelidir. Burun ameliyatı sonrası hastanın takibi önemlidir. Çine Burun Ameliyatı merkezlerimizde uzman doktor kadromuz ile ameliyat öncesi ve sonrası takiplerimiz ile burun ameliyatını en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Burun Ameliyatı Sonrası Karşılaşılabilecek Durumlar

Burun ameliyatı çok basit bir operasyon olmadığından işinde uzman iyi bir doktor tarafından yapılması çok önemlidir. Bazı burun ameliyatları sonrasında şu durumlar ortaya çıkabilir:

  • Burunda kanama ve akıntı,
  • Şiddetli baş ağrıları,
  • Burnun üst kısmında damarlanmalar,
  • Enfeksiyon durumu.

Eğer bu durumların oluşmasını istemiyorsanız, burun ameliyatı olacağınız hastaneyi ve doktoru çok dikkatli seçmeniz gerekir. Çine Burun Ameliyatı merkezleri olarak en iyi hizmeti veriyoruz. Profesyonel kadromuz, burun ameliyatında uzman profesör doktorlarımız ile örnek burun ameliyatları yapıyoruz. Uzmanlarımız ameliyat öncesi ve sonrası hasta ile birebir ilgilenerek en küçük riski bile göz ardı etmeden çalışmaktadır. Sağlık kolay kazanılamayacak çok hassas bir konu olduğundan en güvenilir ellerde burun ameliyatı olmalısınız.

Burun Ameliyatında Uzmanlarımız İle Hizmetinizdeyiz

Burun ameliyatları kesinlikle araştırılarak burun ameliyatında uzman doktorların bulunduğu bir hastanede yapılmalıdır. Çine Burun Ameliyatı merkezi en iyi burun ameliyatlarını yapan Kulak Burun Boğaz uzmanı doktorları ile size en iyi hizmeti veriyor. Burun ameliyatı teknolojik cihazlar ile estetik olarak yapılmalıdır. Burunda kalıcı izler, lekeler ya da istediğiniz şekilde olmayan bir burun tekrar tekrar ameliyat olmanıza sebep olabilir. Biz hasta memnuniyetini misyon edinerek burun ameliyatı konusunda çok titiz bir çalışma yapmaktayız. Burunda ortaya çıkabilecek en küçük risk bile düşünülerek en iyi burun ameliyatlarını yapıyoruz. Burun ameliyatı sağlık problemlerinden dolayı yapılıyorsa hastamız ameliyat sonrası tamamen sağlığına kavuşur. Nefes alma, horlama gibi problemler ortadan kalkar. Kişi günlük yaşamını daha rahat sürdürebilir. Eğer burun güzelliği için burun ameliyatı yapılıyorsa kişinin burnu tamda istediği şekilde olacaktır. Sözümüz icraatımızdır. En iyi n güvenilir burun ameliyatı için bizi arayarak randevu alabilirsiniz. Kaliteli hizmet arıyorsanız sizi estetik merkezimize bekliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.