25/05/2017 admin

Çardak Burun Ameliyatı

Çardak Burun Ameliyatı 

Burun, tam suratımızın ortasında bulunan, soluk alıp vermemizi sağlayan organımızdır. Burun hem sağlık açısından hem de estetik açısından oldukça önemli bir organımızdır. Burun estetiği yaptırarak kısa sürede hem daha sağlıklı hem de daha güzel burunlara sahip olmak mümkündür. Burun ameliyatı ile ya da kansız yöntemler ile burnun şeklinin değiştirilmesi ve ona istenilen şeklin verilmesi mümkündür. Burun ameliyatı denilince akla tek neden gelmemektedir. Hastalar birçok farklı nedenden dolayı burun ameliyatı yaptırmaktadırlar. Mesela horlama sorunu olan hastalar burunlarındaki kemik eğriliğinden ya da burundaki etten dolayı böyle bir soruna sahip olmuş olabilirler. Ya da burun kemiği kırıklarında ameliyat icap edebilir. Burnundan hoşnut olmayan, burun yapısının kendisini çirkin gösterdiğini düşünen hastalar da ameliyat masasına yatabilmektedir. Çardak Burun Ameliyatı burun operasyonlarında bir numaradır.

Hangi Yöntemler İle Burun Operasyonları Yapılmaktadır?

Burun estetiği ve diğer burun sorunları için çeşitli teknikler kullanılarak operasyon yapılmaktadır. Burun operasyonları genel olarak cerrahi yöntemler ve diğer yöntemler olarak ikiye ayrılmaktadır. Eskiden burun ameliyatları için cerrahi yöntemler tek çözüm olarak nitelenebilirken, günümüzde burun ameliyatının da daha farklı kansız çözümler de sunulmaktadır. Bu nedenle hastalar hem taburcu sürelerinin kısalması, hem de daha acısız olması nedeniyle kansız burun operasyonlarına rağbet etmektedir. Lazer tedavisi ya da rinoplasti gibi yöntemler ile burnu kırmadan ya da kansız şekilde burun estetik operasyonları yapılabilmektedir. Hastaların daha çabuk taburcu olması ve diğer cerrahi yöntemlere nazaran daha kısa sürmesi nedeniyle ameliyatsız yöntemler çoğunlukla tercih edilmektedir. Çardak Burun Ameliyatı ile kısa sürede istediğiniz buruna sahip olabilirsiniz.

Bizden Alacağınız Destek İle Kısa Sürede İstediğiniz Burun Tipine Ulaşabilirsiniz.

Cerrahi yöntemler kullanarak ya da kullanmayarak daha sağlıklı bir burna sahip olmak istiyorsanız, siz de kısa sürede bizimle hayallerinize kavuşabilirsiniz. Kurumumuz uzman personeli ile kısa sürede sizleri istediğiniz buruna kavuşturmaktadır. Ağrısız ve acısız yöntemler ile burun ameliyatı kabusunuz olmaktan çıkacaktır. Eski ameliyatlara nazaran çok daha kısa süren yeni ameliyat teknikleri ile burun ameliyatı olmak korkularını yenebilirsiniz. Sonuçta daha güzel bir yüze sahip olmak sizin de hakkınızdır. Bu nedenle burun estetiği için bizden yardım alabilirsiniz. Çardak Burun Ameliyatı size birçok fayda sağlar. Bu faydaları sıralamak gerekirse:

  • Burun Ameliyatı yaptırarak yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.
  • Burun ameliyatı yaptırarak kısa sürede daha güzel bir yüze kavuşabilmeniz mümkündür.
  • Siz de hem kısa sürede taburcu olmak hem de neşter altına yatmamak için son teknoloji çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.
  • Burun ameliyatları eskisine nazaran daha ucuzdur. Uygun fiyatlara istediğiniz buruna sahip olabilirsiniz.

Uzman Doktorlarımız Sizlere Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

Eğer burun ameliyatı konusunda kararsız iseniz, siz de sağlık merkezimize gelerek uzman doktorlarımızdan fikir alabilirsiniz. İşinin ehli, uzman personelimizin sizlere sunacağı yol haritası ile kısa sürede ne tür bir operasyonun sizi beklediğini bilebilirsiniz. Kısa taburculuk süreleri ile normal hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz. Çoğunlukla lokal anestezi teknikleri kullanıldığından normal ameliyatlardan daha hafiftir. Hem kısa süren bir ameliyat olması, hem de hastanın kısa bir süre sonra gündelik işlerine geri dönebilmesi nedeniyle sağlık merkezimizden alacağınız hizmetten memnun olacağınızı garanti ederiz. Tamamen hijyenik koşullar altında yapılan ameliyatlarımız ile sağlıklı ve mutlu bir hayata merhaba deyin. İletişim numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.