09/06/2017 admin

Burun Estetiği Ameliyatı

Burun Estetiği Ameliyatı

             Günümüzde bir çok insan çeşitli sebeplerden dolayı estetik operasyonlar geçirmektedir. Sağlıksal veya daha iyi bir görünüm elde etmek gibi doğal sebeplerden dolayı estetik operasyonlar sık sık tercih edilmektedir. Estetik gelişen teknolojiyle birlikte sıkça tercih edilen kısa basit ameliyatlardandır. En çok estetik yaptırılan bölgelerden biride burundur. Burun düşüklüğü, kemerli burun, büyük burun bunları daha iyi görünebilmesi için estetik ameliyat en kolay ve en kesin çözümdür. Burun estetiği kısa sürede ve artık doktorların estetik üzerine çok gelişmesinden dolayı en mükemmel ve başarılı şekilde uygulanan operasyonlardandır. Bu operasyonlar hastanelerde yapılır. Bunlardan birisi de Burun Estetiği merkezimizdir. İnsanlar kendilerini daha iyi ve daha güzel hissetmek, görmek için bu ameliyatlara başvurmaktadırlar. Yüzümüz insanlarla muhatap olurken en dikkat çeken uzvumuz olmasından dolayı bir takım ufak sorunlar sizi rahatsız edebilir. Bu rahatsız olduğunuz ve düzeldiğinde kendinizi daha iyi hissedeceğiniz sorunlarım çözümü estetik operasyonlarla mümkün olmaktadır. Genellikle her insan düzgün bir burun yapısına sahip olayı hayal etmektedir. Bu sebeplerden dolayı da burun estetiği gibi kolay ve zahmetsiz ameliyatlarla en güzel ve yüzünüze göre en ideal burun yapısına sahip olabilirsiniz.

Yüzünüzü Güldürün!  

             Basit ve kolay işlemler sonucunda hayal ettiğiniz yüz hatlarına bu teknoloji devrinde ulaşmak artık çok zahmetsiz ve basit olmaktadır. En iyi doktorları bünyesinde bulunduran birçok merkez vardır. Estetik ameliyatla sevmediğiniz hoşunuza gitmeyen ve bu sebeplerle insanlara iletişime geçmekten korktuğunuz ne varsa değiştirin ve gülümsemenizi yüzünüzden eksik etmeyin diye estetik her cebe ve bütçeye uygun olarak ayarlanmaktadır. En çok şikayet edilen ve zor olacağı düşünülen operasyon burun estetiğidir ama burun estetiği sizi ameliyat öncesi en iyi şekilde bilgilendiriyor ve aklınızda soru işareti bırakmamayı kendine vazife bilmektedir.

Merkezimizde Burun Estetiği Ameliyat Süreci Nasıl?  

             Öncelikle hastalarımız muayene edilerek hastanın hangi bölgesi sorunlu ve nereye düzeltme yapılması gerektiğine karar verilmektedir. Daha sonrasında doktor hastaya ona uygun olan bir tasarım yaparak bunu hastaya uygulamakta ve en mükemmel görünüme hastasını ulaştırmaktadır. Tüm uzmanlarımız profesyonel olup bu sayede en mükemmel sonuca ulaşırsınız. Burun estetiği uzman kadromuz sizi en mükemmele ulaştırmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Burun estetiği ameliyatı sonrası 1 gün hastanede tutulmaktasınız ve bu süreçte sizi en rahata ulaştırmak için herkes elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Burun Estetiği İçin Periyodik Olarak Takibe Alınıyorsunuz

             Ameliyat sonrası ve ameliyatın türüne göre yüzünüzde yer yer geçici  morarmalar şişlikler olabilir bunların daha hızlı geçmesi için  soğuk bir maske verilmekte ve sizin rahatınız göz önünde tutulmaktadır. Daha sonrasında taburcu olursunuz ve sizi hayaliniz olan burun yapısına ulaştırmak için doktorumuz belirlediği periyotlarla kontrole gelirsiniz.

            Doktorunuzun bu kontrolü sayesinde aksi yönde gelişen bir terslik oluşursa direk müdahale edilir ve hastanın bu süreci en rahat şekilde atlatması sağlanır. Doktorunuzun önerdiği ilaçları alarak söylediği şekilde dikişlerinizin olduğu yerlere bir pamuk yardımıyla tahriş etmeden hafif hafif sürmeniz iyileşme sürecinizi hızlandırmaktadır. Eğer gözlük kullanıyorsanız 3 kadar süre kullanamayabilirsiniz doktorunuz size en uygun süreyi söyleyecektir ve o süreçten sonra gözlük takabilirsiniz o sürece kadar hastaların çoğu lensler yardımıyla sorunsuz bir şekilde bu süreci atlatmaktadırlar. Detaylı bilgi ve uzmanlarımız ile görüşme yapmak isterseniz, bize ulaşarak randevu alabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Son teknolojik cihazlarımız ile sizlere Avrupa ve dünya standartlarında hizmet sunuyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Tagged: , , , ,