28/05/2017 admin

Buldan Burun Estetiği

Buldan Burun Estetiği

 

Estetik ülkemizde hemen hemen her alanda oldukça gelişmiş ve teknolojik cihazlarında yardımı ile giderek daha fazla uygulaması yapılan bir cerrahi operasyon haline gelmektedir. Yapılan estetik ameliyatlarında karşılaşılan iyi sonuçlar üzerine  estetik doktorlarına olan  başvurular giderek çoğalmaya başlamaktadır. Estetik bayan ya da erkek fark etmeden yapılan ve vücudun belirli yerlerinde düzeltmeler gerçekleştiren bir anestezi kullanarak yapılan cerrahi operasyon olarak gerekli sağlık durumları olduğu sürece gerçekleşmesi mümkün olan ameliyat olmaktadır. Sağlık durumu olarak şeker hastaları, kolesterol, tansiyon, kalp ve damar hastalıkları olan kişilerin durumları göz önünde bulundurularak yapılan dikkat isteyen bir ameliyat olarak gerçekleştirmektedir. Uzun bir süre eğitim alan estetik doktorlarının hastaları üzerinde en iyi şekilde gerçekleştirmesi gereken ve sağlık problemlerini göz önünde bulundurarak operasyon yapmak mecburiyeti olmaktadır. Estetik doktorlar için sadece hastanın istediği burun ölçüsü değil yüz hatlarına uygun olan burun ölçüsü ile yapılaması gereken bir cerrahi işlem olmaktadır. Eğer estetik yapılacak bölge  cerrahi operasyon gerekmeden yapılacak bir estetik ise doğal yöntemler ve lazer estetik yöntemlerine başvurulmaktadır. Buldan burun estetiği kendi bünyesinde gerçekleştirdiği estetik ameliyatlarında aldığı başarı ve kat ettiği yol üzerine oldukça büyük işlere imza atmış estetik cerrahide ön planda olan bir sağlık kurumu olmaktadır. Estetikte olması gereken standartlar doktorların belirlediği  ve uygun zamanda gerçekleştirdiği işlem olmaktadır.

Estetikte En İyi Doktorlar İle Daha Hoş Görünmek Elinizde

Burun yüzün en orta noktasında bulunan ve yüz görünümünü oldukça fazla oranda etkileyen bir yer almaktadır. Burun estetiklerinde yaptığımız özel estetik modelleri ile hastalarımızın en iyi görünüme ulaşmasını sağlayarak daha sağlıklı şekilde cerrahi operasyonlar geçekleştirmekteyiz. Yaptığımız estetik ameliyatlarında oldukça iyi sonuçlar almış ve en başarılı doktorlar ile çalışmaktayız. Doktorlarımız alanında en iyi uzmanlık yapmış ve yaptıkları estetik ameliyatları ile isminden sıkça bahsettiren estetik cerrahları olmaktadırlar. Estetikte en iyi şekilde yapılan ameliyatların müşteri için hoş bir görünüm oluşturması bir yana sağlık içinde uygunluk taşıması gerekmektedir. Doktorlarımızın oldukça dikkat ettiği bu hususta hastanın öncelik olarak sağlık sorunlarının çözülmesi ve daha sonra estetik uygulaması gerçekleştirilmektedir. Sağlık sorunu olmayan hastaların belirlenen burun ölçüleri yapılaması gereken ameliyat çeşidi belirlendikten sonra estetik operasyonu gerçekleştirilmektedir. Buldan burun estetiği doktorlarımızın en iyi şekilde yaptığı ve hastalarını memnun ederek taburcu ettiği bir klinik olmaktadır.

Daha İyi Bir Görünüm İçin Doğru Adres

Estetik bilindiği üzere aslında kolay olan fakat gerekli muayeneler sonucu yapılması tercih edilen bir ameliyat olmaktadır. Estetikte olması gereken bütün  teçhizat ve teknoloji doktorun ameliyat esnasında ihtiyacı olan her koşula en iyi şekilde ulaşması gerekmektedir. Bünyemizde bulunan doktorlarımızın istediği her türlü teknoloji ve  ürün ellerinin altında olmaktadır. Buldan burun estetiği doktorlarımıza en çok sorulan sorular hastanın estetik sonrası kaç gün hastanede kalacağı, estetik sonrası oluşan morlukların ne zaman sonra geçeceği ve ağrılı bir dönem geçirip geçirmeyeceği sıkla sorulan sorular arasında yer almaktadır. Doktorlarımız hastalarına bu konularla ilgili detaylı bilgiyi vermektedir.

Estetiğin yapısı olarak kadın ve erkeğin daha hoş görünme isteğine bağlı olarak gerçekleştirilen cerrahi operasyon olarak doktorlarımızın sadece görüntü olarak değil hem de yüz hatlarına uygun olarak gerçekleştirdikleri bir cerrahi operasyon olmaktadır. Estetiğin amacı her ne kadar güzel görünmek olsa da doktorlarımızın verdiği hizmet sağlıklı şekilde daha güzel görünmek adına olmaktadır. Sağlıklı ve güzel bir estetik için bizi seçmeniz oldukça başarılı bir seçim olacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.