31/05/2017 admin

Bozdoğan Burun Ameliyatı

Bozdoğan Burun Ameliyatı

Burun ameliyatlarını yapacak hekimin mutlaka alanında uzman olması gerekir. Çünkü bu tarz ameliyatlar uzmanlık gerektirir. Ayrıca seçeceğiniz kurumun profesyonel hizmet sunması da yararınıza olacaktır. Günümüzde burun ameliyatları estetik açıdan yapıldığı gibi zorunlu olarak d yapılmaktadır. Estetik açıdan istediğiniz tarz bir burna sahip olabilirsiniz. Erkek ve kadınlar estetik türünden yararlanabilirler. Seçilecek burun doktor ve hasta tarafından belirlenir. Yüzünüze en uygun seçilecek burun sonrası görsel olarak daha şık bir buruna sahip olabilirsiniz. Burun ucu estetiği ameliyatları da yapılmaktadır. Eğrilik veya herhangi bir olumsuzluk durumunda estetik türünden yararlanabilirsiniz. Burun küçültme ameliyatları lokal anestezi uygulanarak yapılır. Ameliyatın süresi ise 30 ile 60 dakika kadar sürmektedir. Burun ameliyatı konusunda mutlaka uzman estetik cerrahlardan destek alınmalı ve sürecin nasıl olacağı konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Uzman hekim size ameliyat sürecini mutlaka anlatmalı ve hangi aşamalardan geçeceğinizin bilgisini sunmalıdır. Bozdoğan burun ameliyatı estetik merkezimize hastalar ellerinde resimle gelerek burunlarının bu şekilde olma talebi ile gelirler. Ancak bu resimler gerçeği yansıtmadığı için istenilen başarı elde edilemeyecektir. En şık burnu belirleme doktorunuz tarafından uygulanacaktır.

Burun Ameliyatında Kurum Seçimi Önem Taşır

Burun ameliyatı konusunda kurumumuz profesyonel hizmet sunar. Tüm estetik cerrahlarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır ve Bozdoğan burun ameliyatı ile sizlere Avrupa standartlarında hizmet sunmaktayız. Bundan dolayı güven içerisinde sunulan hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Burun ameliyatları genellikle estetik açıdan yapılmaktadır. Sizde burnunuzla ilgili bir değişiklik yapmak istediğinizde bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurumumuz burada hastanın psikolojisine de gereken özeni göstermektedir. Nasıl bir burun istediğini ve tarafımızdan nasıl bir müdahalenin yapılacağı bilgisi verilmektedir. Bu bilgilerden sonra burun küçültme veya büyütme operasyonlarına geçilir. Kişinin burnu ile ilgili sorunu ortadan kaldırılmak için uzman cerrahlarımız hizmet vermektedir. Ameliyat 1 veya 2 saat kadar sürmektedir. Ameliyat sonrası kişi isterse evine gidebilir.

Burun Ameliyatı Sonrası Uzmanlarımız Sizi Takip Ediyor

Burun ameliyatından sonra dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar bulunmaktadır. Bu ayrıntılardan sonra daha sağlıklı bir buruna sahip olabilirsiniz. Yüzünüzde şişme olabilir. Bu gibi durumlarda korkuya kapılmanıza gerek yok. Zaman içerisinde şişlik inecek ve burnunuz normal halini alacaktır. Ayrıca ağrınız olursa doktorunuzun tavsiye ettiği ağrı kesicileri kullanabilirsiniz. Burnunuzu çarpmamaya özen göstermelisiniz. Herhangi bir olumsuzluk durumunda mutlaka doktorunuza danışmanız ve bilgi almanız gerekir. Bol sıvı gıda almanız gerekir. Ayrıca yumuşak gıdaları tüketmeye özen gösterin. Bozdoğan burun ameliyatı ihtiyacınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek uzman cerrahlarımız ile görüşme yaparak istek ve beklentilerinizi aktarmanızdır. Doktorunuzun tavsiye ettiği ilaçları kullanın onun dışında herhangi bir ilaç kullanımı yapmayın. Burnunuzla oynamamaya da özen gösterin. Üst dudağınızda bir uyuşukluk hissi olabilir bu durum zaman içerisinde geçecektir. Ameliyat sonrası şişlik indiğinde makyaj yapabilirsiniz. Ayrıca normal yaşantınıza dönebilirsiniz. Burun ameliyatı sonrası psikolojik değişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni burnunuza alışmanız biraz zaman alacaktır. Bundan dolayı kendinizi hazırlamanız gerekir. Kurumumuz bu konuda size yardımcı olmakta ve destek sunmaktadır. Her konuda uzmanlarımıza ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir soru karşısında da bize ulaşarak yardım alabilirsiniz. Estetik ve şık bir burna sahip olmak için size özel belirlediğimiz yöntemleri seçebilirsiniz. Ameliyat sonrası değişim sizi bile şaşırtacaktır. Şık ve estetik bir burun ile güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bizi arayarak estetik cerrahi konusunda ne kadar iyi olduğumuzu randevu alarak kendi gözlerinizle görmek isterseniz, merkezimize gelebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.