03/06/2017 admin

Beyağaç Burun Estetiği

Beyağaç Burun Estetiği

Çeşitli burun problemleri ile bir çoğumuz burun estetiği ameliyatlarına ilgi duymaktayız. Bu nedenle ülkemizde gün geçtikçe estetik alanında da gelişmeler meydana gelmiştir. Geçen yıllarda estetik ameliyatlara karşı çıkılsa da zaman içerisinde bir çok alanda ilerleme gösterilmiştir. Gelişen teknoloji sayesinde artık ağrısız ve acısız burun estetik ameliyatları gerçekleşmektedir. Estetik ameliyatların en başında burun estetik ameliyatları gelmektedir. Ülkemizde en çok gerçekleştirilen estetik ameliyat, burun estetiği ameliyatıdır. Burun estetiği ameliyatında estetiği hangi doktorun yapacağı oldukça önemlidir. Herhangi yanlış bir hata da hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Burun estetik ameliyatları ameliyatsız ve ameliyatlı olmak üzere iki çeşit yapılmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği tamamen dolgu içerikli olup, herhangi bir kesik dikiş içerisinde barındırmaz on, on beş dakika süren kısa süreli bir estetik ameliyattır. Ameliyatlı burun estetiği, yaklaşık olarak bir buçuk, iki saat kadar süren ameliyatlardır. Kesik ve dikiş bulunur ama estetik olduğu için fark edilmez. Kişi kendisinde radikal bir değişiklik istemiyor ise ameliyatsız burun estetiğini tercih etmektedir.

Ameliyatlı Burun Estetiği Ve Estetik Çeşitleri

Beyağaç Burun Estetiği, hastanesi olarak hastalarımızın sağlığı bizim için herseyden önemlidir. Ameliyatlı burun estetiği bir veya bir buçuk saate süren estetik ameliyattır. Ameliyat öncesi doktorunuz ile burun görüntüsü hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Hatta sanal ortamda yeni burun görüntünüzü doktorunuz ile birlikte oluşturabilirsiniz. Çünkü estetik yapılan burnun yüzünüze uyum sağlayıp sağlamaması oldukça önemlidir. Hastanemizde yapılan burun estetik ameliyatı çeşitleri;

  • Burun kemiği ameliyatı
  • Burun Ucu Ameliyatı
  • Burun Kemik Eğriliği Ameliyatı
  • Kapalı Rinoplasti
  • Açık Rinoplasti

gibi hastanemizde bir çok çeşit burun estetik ameliyatı uygulanmaktadır.  Ameliyat sonrasında gözaltı morlukları ve şişlikler oluşabilir. Tamamen iyileşme süresi kişiye göre değişse de 6ila 12 ay arasında tamamen geçmektedir. Doktorlarımız tarafından iyileşme süreciniz tamamlanana kadar belirli aralıklarla kontrollere çağrılmaktasınız. Aklınızda kalan tüm sorularınız için doktorunuza danışabilirsiniz. Hastanemizde bir çok örnek burun modelleri bulunmaktadır.

On Dakikada Ameliyatsız Burun Estetiği

Bir çok hastamız tarafından tercih edilen estetik ameliyat yöntemidir. Yaklaşık on ila otuz dakika kadar süren işlemlerdir. Burnunda tamamı ile değişiklik istemeyen hastalar için uygulanan estetik yöntemidir. Dolgu olarak uygulanan estetik yöntemidir. Burun içerisine enjekte edilir. Kısa süre içerisinde hiçbir şey olmamış gibi hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilmektesiniz. Burun ile ilgili tüm sorunlarınızı en kısa sürede tedavi etmekteyiz. Beyağaç burun estetiği, alanında uzman kadrosu ve başarılı estetik ameliyatları ile birçok kişinin tercihi haline gelmekteyiz.

Burun Estetiği Alanında En Çok Tercih Edilen Hastane

Burun estetiği alanında her geçen gün kendini geliştirmekte olan hastanemiz siz değerli hastalarımız için haftanın yedi günü hizmet sağlamaktadır. Kurulduğu günden bugüne başarılı burun estetiği ameliyatları ile tercih edilen hastane olmuştur. Hastanemizde istediğiniz gün muayene olma şansınız bulunmaktadır. Doktorunuzu kendiniz seçebilir tedavi sürecini istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.  Burun estetiği konusunda doktorlarımız ile ön görüşme yapabilirsiniz. Kafanıza takılan soruları sorabilir estetik olup, olmayacağınıza karar verebilirsiniz. Siz değerli hastalarımızın sağlığı bizler için oldukça önemlidir. Son teknoloji ekipmanlarımız, alnında uzman doktorlarımız, ilgili personellerimiz ile Yedi yirmi dört hizmet sunmaktayız. En kısa zamanda sizleri de hastanemize bekleriz ve Beyağaç burun estetiği konusunda uzmanlarımız ile randevu almanızı öneririz. Profesyonel çalışanlarımız ile ve işinde uzman olan  cerrahlarımız ile burun estetiğinde size en iyi hizmeti sunuyoruz.
 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.