09/06/2017 admin

Babadağ Burun Ameliyatı

Babadağ Burun Ameliyatı

Burun estetiğinde yapılacak yöntem hasta için oldukça önem arz etmektedir. Günümüzde çoğu hasta ameliyatın kelimesinden bile ürkebilir. Fakat ilerleyen tıp ve gelişen teknoloji ile bu korkuları en aza indiren yöntemler bulmak artık mümkün. İhtiyacınız olan Babadağ burun ameliyatı arayışınızda alanında uzman olan cerrahların olduğu merkez arıyorsanız, bu konuda küçük bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Alanında uzman cerrahlarımız ile size mutlu olacağınız burun estetiğini güvenle merkezimizde uzmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Dikkat Ve Tecrübe İsteyen Burun Ameliyatında Güven Önemli

Günümüz teknolojisi ile çekiç ve kesici alet kullanılmadan yapılan bu yöntem sayesinde oldukça rahat bir operasyon geçirebilirsiniz. İlk etapta burnunuz farklı açılarından fotoğrafları çekilerek 3d simülasyon yöntemi ile burnunuzun değişmiş hali size öncesinde gösterilebilir. Ve burun şeklinize kendiniz karar verebilirsiniz.

Kapalı burun estetiği tekniği ile neler yapılacağını dilerseniz maddeler halinde sıralayalım;

  • Burun kemeriniz alınabilir.
  • Burun ucundaki düşüklük düzeltilebilir.
  • Burun sırtındaki eğrilik orta hatta getirilebilir.
  • Burun deliklerindeki asimetrik bozukluklar düzeltilebilir.
  • Varsa burun etleriniz aynı seansta giderilebilir.

Kapalı burun tekniği ile burun ucunuzda iz kalmaz. Burun yapısı nazal kemik üst alar kıkırdak alt alar kıkırdak ve orta hatta nazal septumdan oluşur. Burun kemeri çekiç kullanılmadan özel bir cihaza alınır. Bu işlem sonrasında burun sırtı törpülenir burun sırtından kemer alındıktan sonra septumun sağ ve sol tarafından dikey kesiler yapılır. Sonrasında nazal kemiğin üst kısmından yatak kesiler iki taraflı yapılır. Merkezimizde Babadağ burun ameliyatı uzman cerrahlarımızın eşliğinde gerçekleşmektedir. Tüm burun operasyonları konusunda uzman olan cerrahlarımız ile küçük bir görüşme yapmanız yeterli olacaktır.

Operasyon Öncesi Ve Sonrası Sizinle Yakından İlgileniyoruz

  • Operasyon öncesi; Bir gece öncesinden yemek yemeği bırakıp sadece su içebilirsiniz. Operasyon öncesi anestezi testleri yapılarak damar yolundan sakinleştirici verilerek operasyona hazır hale getiriliyorsunuz. Operasyon sonrası 1 gece hastanede müşahede altında kaldıktan sonra taburcu ediliyorsunuz. İlk günler morluk dışında şişlik çok fazla olmamakla beraber bu sizin psikolojik olarakta rahat olmanızı sağlayacaktır. Ağrıların olmasına karşın önlem olarak ağrı kesici ilaçlar ile sprey ve krem takviyesi yapılabilir. Ödem oluşmaması için gece düz yatabilirsiniz.

 

  • Operasyon sonrası; Normal hayatınıza 1 hafta sonra dönebilirsiniz ve 1 yıl boyunca kontrollerinizi düzenli şekilde yaptırmalısınız. Bayanların en çok merak ettiği konu olan operasyondan 2 gün sonra makyaj yapılabilir herhangi bir sakıncası yoktur. Operasyon sonrasında duş alınabilir fakat arter bölgesi yani burun üst tarafı 2 kaş arasındaki bölge ıslatılmaması şartı ile duş alınabilir. En önemli konu ise buruna darbe alınmamasına dikkat edilmesidir. Burundaki silikon tamponlar çıkarılırken acı olarak hiç bir şey hissetmeyebilirsiniz. Aldığınız ilk nefes grip olduğunuzda uzun süre tıkalı olan burnunuzun açılması gibi gelebilir.

Alanında uzman olan cerrahlarımız ile sizlere birinci sınıf hizmet sunmaktayız. Babadağ burun ameliyatı için merkezimize gelerek güvenle burun estetiği yaptırabilirsiniz. Bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek size birinci sınıf hizmet sunarak önemli merkezlerden biri konumuna geldik. Sizde bize telefon ile ulaşarak randevu alabilir ve uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Merkezimizi yakından görmek isterseniz, sizleri estetik merkezimize bekliyor ve güler yüzlü çalışanlarımız ile karşılıyoruz. Detaylı bilgi için sitemizde yer alan çağrı merkezimizden bize ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum Burun Estetiği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.