BLOG

Hiçbir güncellemeyi kaçırmayın!

Bodrum Burun Estetiği

Bodrum Burun Estetiği

İnsanın yüzde en göze çarpan bölgesi burundur bu yüzden de burun çok önemlidir. Kadınlar çok daha önem veriyor gibi görünse de erkekler de son zamanlarda burunlarından rahatsızlık duyup estetik ameliyatlara sıkça başvurmaktadırlar. Burun estetikleri bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir. İstanbul ’ da 10 insandan 8 i burun estetiği yaptırıyorsa, Manisa‘nın ufak bir köyünde 10 insandan 1 i belki yaptırabilmektedir. Bu yüzden de estetik bir görünümü çekinmeden rahatça uygulatmak istiyorsanız büyük ve açık görüşlü bir şehirde yaşıyor olmalısınız, eğer ki değilseniz, gerçekten duyacağınız birden fazla söz canınızı acıtabilir. Bodrum burun estetiği geçmişten beri çok sıkça tercih edilmektedir. Gerek turistik bir  şehir olması gerekse ileri görüşlü insanları ile rahat bir şekilde istediğiniz gibi ameliyat olabilirsiniz. Her yaştan birçok insan burun estetiği olabilmektedir. Kadınlar da 17 yaşından itibaren erkeklerde ise daha ileri bir yaşta ameliyat olabiliyorsunuz. Küçük yaşlar dahi olsa çok tercih edilen burun estetiği ile yüz bölgesinde yüzde yüze yakın estetik bir güzelliği sağlayabilirsiniz.

Burun Estetiği Aşamaları

Estetik burun ameliyatlarında burnun şeklini değiştirerek, kişinin yüzü ile uyumlu yeni ve doğal bir burun elde etmek amacı ile yapılmaktadır. Bodrum burun estetiği sıklıkla estetik ameliyatlarla adını duyurmaktadır. Bu yapılan ameliyatlar ile burun küçültülebilir, eğri burunu düzleştirilebilir, geniş burun daraltılabilir, uzun burun da kısaltılabilir. Bu ameliyatlar sırasında nefes alıp verme problemleri de giderilebilmektedir. Burun estetiklerinde ülkemizde en sık yapılmakta olan estetik yöntemdir. Burnun estetik görüntüsünden rahatsızlık olan yüzün diğer hattına da uyumsuz olduğunu düşünen ve kaza ve de geçirilen operasyonlarda burunda oluşan estetik bozukluğu düzeltmek istenilen kişiye uygulanmaktadır. Burun ise yüzün tam ortasında yer aldığı için büyük ve de asimetrik olması bütün gözleri bu bölgeye odaklar. Yüzdeki diğer güzel hatların da ön plana çıkabilmesini engeller. Operasyon bitiminde kişilerin sert bakışlarının ve duruşlarının ortadan kalktığı, güzel ama bu güzellik arda kalmış bölgelerin de öne çıkarak yüzün daha da güzelleştiğini gösterir. Merkezimizde her yaşa burun ameliyatı uygulanmakta ve operasyonlar Avrupa standartlarında yapılamaktadır.

Burun Estetiğinde Uygulanabilen Yaşlar

 • Burun estetiğinde yüzün ve kemiklerin gelişimi tamamlanır,
 • Ardından ergenlik çağında 17 yaş ve civarında uygulanır
 • Estetik sadece güzel görüntü amaçlı değil rahat nefes alma ve de hastalık amaçlı da olabilir.

Merkezimizde en son teknoloji kullanılarak burun ameliyatları yapılmaktadır. Sizde uzmanlarımızdan bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Operasyondan önce yapılabilen görüşmeler sırasında bilgisayar ile kişinin nasıl görüntüye sahip olabildiği gösterilir. Bodrum burun estetiği her şahsa özgürlüğü çerçevesinde uygulanabilir. Her hastada farklı uygulamalar yapılması gerekmektedir. Aynı tipte ve standart bir burun yapılamamaktadır.

Uzmanlarımıza nasıl bir burna sahip olmak istediğini söyleyin ve kendinizi alanında uzman olan doktorlarıma bırakın. Bir resim getirerek ben bu burna sahip olmak istiyorum diyemezsiniz. Bu hem yanlıştır. Hem de belki 3 belki daha fazla ameliyata girerek bu burna sahip olma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında da kendinizi tamamen doktorunuza bırakabilir ve o resimden çok daha mükemmel bir burna sahip olabilirsiniz. Gelişmiş teknolojiler ile burundaki estetik korunabilir ve burun ucu düşmesi ya da daha farklı ve daha büyük sorunlar ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Profil görünümünde alın, elmacık kemiği, burun, dudak ve de çenenin birlikteliği ile ortaya çıktığını unutmamanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Çardak Burun Estetiği

Çardak Burun Estetiği

Burun estetiği, burunun şeklini değiştirmeye yönelik yapılan bir ameliyat yöntemidir. Yüzün yapısında önemli bir yere sahip olan burun çeşitli sağlık sorunları ile estetik ameliyatlar yapılabilmektedir. Burun etleri, burun kemik eğriliği veya burnunuzda beğenmediğiniz bir bölüm estetik ameliyat olmanızı gerektirebilir.  Alanında iyi cerrahlar tarafından yapıldığında eskisinden daha iyi bir görünüme ulaşılabilir. Son zamanlarda en çok tercih edilen estetik ameliyatların başında gelmektedir burun estetiği. Hoş bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Ancak estetik ameliyat seçiminde doktor çok önemlidir. Doktorunuzu seçerken daha önce yaptığı ameliyatlara bakmanızı veya geçmiş hastaları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Burun çok önemli duyu organlarımızdan biri olduğu için ameliyat durumunda iyi bir doktorun bunu üstlenmesi önemlidir. Kötü bir burun görünümüne sahip olan kişiler toplum tarafından alay konusu olmaktadır. Kişi kendini zamanla dış çevreden soyutlamaktadır. Bu nedenle burun ameliyatları ve ameliyatı yapacak doktor önemlidir. Hastalarda en  sık rastlanan burun problemleri;

 • Doğan görünmeyen burun ucu
 • Nefes almada güçlük
 • Burunun fazla büyük veya küçük olması
 • Burun köprüsünde fazla eksiklik olması
 • Burun köprüsünün yeterince azaltılmaması
 • durumlarda ameliyat durumu söz konusu olabilmektedir. Teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte kişi istediği burunu seçebilmektedir.

Burun ameliyatları on sekiz yaşından itibaren yapılmaya başlanmaktadır. Genel veya lokal anestezi ile burun estetik ameliyatları yapılmaktadır. Yapılan estetik sayesinde herhangi bir dikiş veya çizik izi görülmemektedir. Bu sayede burun ameliyatı kolaylaşmış olması birçok kişinin tercih sebebi olmuştur.

Burun Ameliyatları Artık Ağrısız

Yeni bir uygulama tampon yöntemi ile estetik burun ameliyatları artık ağrısız olarak gerçekleşmektedir. Günümüz de en sık kullanılan yöntemlerden biridir tampon yöntemi. Burunun içine silikon yerleştirilerek ağrının azalmasına neden olmaktadır. Bu sayede burun estetik ameliyat olmak isteyenlerin korkusu da kalmamıştır.  Alanında uzman doktorlarımız bu yöntem ile istediğiniz buruna kısa sürede kavuşmanızı sağlamaktadır. Çardak burun estetiği gelişen teknolojisi ve uzman kadrosu ile size istediğiniz burunu sağlamaktadır. Burunda oluşan kemik eğriliği, burun eti, orta burun eti ve göze hoş görünmeyen burunların ameliyatlarını gerçekleştirmekteyiz. Üstelik istediğiniz burunu siz yaratmaktasınız. Estetik cerrahlarımızın oluşturduğu örnek burunlardan istediğinizi seçerek ameliyat ile istediğiniz burnuna kavuşmaktasınız.  Çardak burun estetiği hastanesi olarak burun estetiği konusunda iddialıyız.  Alanında son derece uzman estetik cerrahlar ile çalışmaktayız. Türkiye’ nin en iyi estetik cerrah grubunu oluşturarak sizlere kusursuz bir hizmet sağlamayı amaçlamaktayız. İnternet sitemize girerek daha önce yapılmış burun ameliyatlarına bakabilir veya hastanemizden randevu alarak doktorlarımızla bir ön görüşme yapabilirsiniz. Burun ameliyatında kullandığımız yeni yöntem ile hatalarımızın mutluluğunu sağlamaktayız. Burun tamponu sayesinde ağrılarınızdan ve korkularınızdan kurtulmaktasınız.

Yüzünüze Uygun Burunlar

Doktorlarımızın amaç edindiği ilkelerden bir diğeri ise yüzünüze uygun burun yaratmaktır. Doktorlarımız ile istediğiniz burunu size uygulamaktadır.  Doktorlarımız, burunun görünümünü estetik ölçülere ve yüzün diğer bölümlerine uygun ölçüde estetik ameliyatı gerçekleştirmektedir. Ameliyat süremiz bir iki saat sürmektedir. Aynı gün içerisinde taburcu edilirisiniz. Birkaç gün içerisinde kendinizi daha iyi hissedersiniz. Yapılan burun estetik ameliyatı ile gözaltı morlukları oluşmaktadır. İki veya üç haftada gözaltı morlukları da tamamen geçmektedir. Çardak burun estetiği hastanesi olarak ameliyattan sonrada sizi yalnız bırakmamaktayız. Düzenli aralıklar ile kontrole gelir iyileşene kadar tedavi sürecimiz devam etmektedir. Bu arada sürekli doktorunuz ile iletişimde olup, herhangi bir durumda karşılaştığınız da veya soru sormak istediğinizde telefon numarası ile ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

 

Kale Burun Estetiği

Kale burun estetiği

 

Burun estetiği, burnun yüzün tam ortasında yer almasından dolayı ve bazı sağlık problemlerinden kurtulma sağlamasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Kişiler bazen doğuştan bazen de sonradan oluşan şekil bozukluklarından kurtulmak isterler. Çünkü var olan şekil bozuklukları nedeniyle kendilerini özgüvensiz ve mutsuz hissederler. Aynı zamanda burun yapısından kaynaklı uyku apnesi, horlama veya nefes alamda zorlanma gibi sağlık problemleri yaşayabilirler. Tüm bu olumsuz durumlara veda etmek burun estetiği sayesinde çok kolaydır. Var olan sağlık sorunlarından kurtulurken aynı zamanda yeni ve estetik bir görünüme kavuşulmaktadır.

Burunla ilgili var olan sorunlar çok farklı şekillerde olabilmektedir. Kimi zaman ufak tefek sıkıntılar olabileceği gibi kimi zaman daha geniş kapsamlı operasyon gerektiren problemler de yaşanabilmektedir. Kale burun estetiği bu alanda gerek basit operasyon seçenekleri ile gerekse geniş kapsamlı ameliyat uygulamaları ile her zaman güvenle hizmet sunmaktadır. Hastalarının psikolojilerini ön planda tutarak, beklentilerine yönelik uygulamalar yapmaktadır. Aynı zamanda bu taleplerle birlikte uzmanlığı da harmanlayarak en başarılı sonuçları elde etmektedir.

 

Kişiye Özel Burun Tasarımları

 

Burun estetiğine bakış açısı, her kişiye göre farklılık gösterecek şekilde olmalıdır. Çünkü herkesin yüz yapısı, yüzündeki oranlar veya diğer özellikleri farklı şekillerdedir. Herkese aynı işlem uygulanamaz. Herkese aynı burun uygulanırsa, burun güzel olsa da tüm açıdan bakıldığında genel bir yüz güzelliği elde edilememiş olmaktadır. Kişilere yapılan burun, kişilerin gözleri, dudak ve çene yapısı, elmacık kemikleri ile uyumlu olmalıdır. Bu nedenle estetiği gerçekleştirecek olan uzman ve çalıştığı merkez işinde profesyonel olmalıdır. Kişilerin taleplerini dikkate aldığı gibi, bu talepleri kendi uzmanlığı ile birleştirmelidir.

 

Uygulanan burun estetiğinin başarılı olması hem o anki görünümde hem de sonrasında sorun yaşamamak adına çok önem taşır. Bu nedenle uygulama yapılacak olan kişinin fiziksel özellikleri, beklentileri, anatomik yapısı ve var olan sağlık sorunları dikkatlice değerlendirilmeli ve en uygun yöntem seçilmelidir. Bu sayede başarılı, estetik anlamda iyi görünen ve sağlık sorunu olmayan bir buruna kavuşmak mümkündür.

 

Burun Estetiğinde Güvenilir Adres

 

Uyguladığımız burun estetiğinde kişilerin beklentilerini ön planda tutarız. Fakat Kale burun estetiği alanında sağladığımız hizmette, hastalarımızın taleplerini kendi uzmanlığımız ile birleştiririz. Operasyonlarımızda yüzün tamamını inceler, buna uygun seçenekleri belirler, seçenekleri hastanın isteklerine göre şekillendiririz. Sağlam ve yeterli donanımız, uzman bilgimiz ve teknolojik anlamda yeterli kapsamımız ile başarılı işlere imza atarız. Bu sayede hastalarımız sağlıklı, estetik ve istedikleri gibi bir buruna kavuşmuş olurlar.

Burun estetiği çok farklı nedenlerden dolayı tercih edilmektedir. En sık nedenler arasında;

 

 • Zor nefes alma ve horlama sorunu,
 • Uyku apnesi gibi sağlık sorunları,
 • Kötü bir görünüm,
 • Kişinin özgüven zedelenmesi gibi nedenler yer almaktadır. Bu nedenlerden yola çıkarak, mümkün olan en gelişmiş ve uygun seçenekleri sunarız. Bu sayede hastalarımız sorunlarına veda ederek, diledikleri görünüme kavuşurlar.

 

Bilgisayarlı Görüntüleme İle Kötü Sürprizlere Son

 

Kişiler burun estetiği yaptırırken en çok nasıl görüneceklerini merak ederler. Bizler Kaleburun estetiği alanında, sunduğumuz bilgisayarlı görüntüleme sayesinde bu merakı ortadan kaldırır ve kötü sürprizlere son veririz. Kişiler yeni burunlarının yapısının nasıl olacağını, 3D dijital ortamda görebilirler. Burnun alacağı nihai sonucunu bu şekilde görüntülenebilmesi, kişiler için çok daha rahat ve güvenli bir operasyon sağlamaktadır.

Yaptığımız uygulamalara göre ameliyat sonrasındaki yaşananlar değişiklik gösterebilmektedir. Şişme, morarma veya ağrı benzeri şeyler hissedilebileceği gibi bunların hiçbirinin yaşanmaması da mümkündür. Fakat yaşanılan bu veya benzeri durumlar son derece doğaldır. Hızlı bir şekilde bu sorunlar kaybolmaktadır. Ortalama bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde kişiler sosyal hayatlarına rahatça geri dönebilmektedirler. Sadece bu dönemde güneşin zararlarından ve olabilecek darbelerden burnu korumada fayda vardır. Ameliyat sonrasında yapılması gerekenler, uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde hastalarımıza söylenmektedir. Kişilere özel olarak uygulamalar yapar ve tüm süreçte en üst seviyede hizmet sunarız. Sağlığınızı ve görünümünüzü uzman ellerimize emanet ederek Kale burun estetiği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Özverili çalışma şeklimiz ile dilediğiniz görünüme kolaylıkla kavuşurken varsa sağlık sorunlarınıza da veda edin.

 

Fethiye Burun Estetiği

Fethiye Burun Estetiği

Burun estetiği neden yapılır? Burun estetiği nasıl yapılır? Konularını ayrıntılı olarak açıklayacağız. Burun estetiği sağlık veya güzellik sorunlarını gidermek için yapılan bir ameliyattır. Burunda kemik, burun eti, kemikte eğrilik gibi nefes almayı engelleyen ve hayat kalitenizi düşüren bir sağlık sorununuz varsa burun ameliyatı yaptırmanız gerekir. Artık burun ameliyatları estetik cerrahi olarak yapılıyor ki hem sağlık probleminiz halledilirken hemde burun güzelliğinize önem veriliyor. Birde hiçbir sağlık sorununuz yok fakat burunda sizi rahatsız eden bir şekil bozukluğu varsa burun estetiği yapılabilir. Örneğin burun çok büyükse burun küçültme estetiği, burun çok basıksa burun kaldırma estetiği veya burunda eğrilik gibi şekil bozukluğu varsa düzeltmeler şeklinde burun estetiği yapılabiliyor. Burun tam yüzümüzün orta kısmında bulunduğundan güzelliği de elbette çok önemli oluyor. Yüzü dengeleyen burundaki şekil bozukluğu psikolojik olarak kişiyi olumsuz yönde etkiler. Burnunda şekil bozukluğu olan kişiler genellikle asosyal ve aynalara dargın kişiler oluyor. Kişi kendini sevmediğinde içsel özgüvenini yitirip çeşitli psikolojik sorunlar yaşayabiliyor. Bu nedenle burun estetiği hem beden hem ruh sağlığı için çok önemli bir ameliyattır. Fethiye Burun Estetiği uzman kadrolarla işini profesyonelce yapmaktadır. Burun estetiğinin  yapıldığı merkezler çok önemlidir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılıyor

Burun estetiği ameliyatının en zor tarafı kemiklerin şekillendirilmesidir. Klasik kemik kesme yöntemleri ile çok zor olan bu kemik kesme işlemi günümüzde lazer estetiğinde keski, çekiç kullanmadan ultrasonik kemik kesme şeklinde yapılıyor. Burun estetiği konusunda uzman bir yöntem olan lazerle burun estetiği ile hastalar ameliyat sonrası çok Daha Çabuk İyileşme Sağlanmaktadır.

Burun Estetiği Aşamaları

 • Burun estetiği ameliyatları artık genellikle lazer estetik olarak yapılmaktadır. Genel anestezi ile hasta hiçbir şey duymadan ameliyat olup bitiyor.
 • Ameliyat sonrası burunda şişlik ve morluk olmaması için sürekli buz terapi yapılıyor. Soğuk buz kolay ve çabuk iyileşmeye yardımcı oluyor.
 • Burun estetiği ameliyatı sonrası bir gece hastanede kalmanız öneriliyor. Şişme kanama gibi durumlar çok az rastlansa da önlem olarak hastanede kalmanız tavsiye ediliyor.
 • Bir hafta ev istirahatı sonrası normal hayatınıza dönüyorsunuz.Fethiye Burun Estetiği merkezleri işinde uzman kadrolar ile kısa sürede iyileşmeniz için hizmet veriyor.

Burun Estetiğini Merkezimizde Güvenle Yaptırabilirsiniz

Burun estetiğine karar verdiğinizde nerede ve kimin bu estetik ameliyatı yapacağı oldukça önemli bir konudur. Çünkü burnunuz istediğiniz gibi olmazsa tekrar ameliyat olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum uzun süre normal hayatınıza dönemeyeceğiniz için eziyet haline gelecektir. Uzman ellerde olmak için merkezimize gelmeniz yeterlidir. Uzmanlar tarafından yapılmayan bir ameliyat sonrası uzun süre işinize ve günlük hayatınıza dönemeyeceğinizden maddi ve manevi külfet olacaktır. Bu nedenle burun estetiği yaptırmak istediğiniz de merkezimiz ile iletişime geçerek son teknolojik cihazlar ve uzmanlar sayesinde sorun yaşamdan estetik ameliyatı olabilirsiniz. Fethiye Burun Estetiği konusunda profesyonel doktor kadroları ile size en iyi hizmeti sunuyor. Örnek burun estetiği ameliyatları ile güvenle burun estetiğinizi gerçekleştiriyor. Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası uzman desteği ile hiçbir sıkıntı çekmeden burun estetiğinizi yaptırabilirsiniz. Ameliyat sonrası kısa sürede normal yaşamınıza dönebilirsiniz. Çok büyük paralar ödemeden burun estetiğiniz hesaplı bir şekilde yapılır ve çok memnun kalırsınız. Burun estetiği konusunda uzman kadromuz ile hizmet veren merkezlerimize bekleriz. Detaylı bilgi için dilerseniz bize ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.

 

Muğla Burun Estetiği

Muğla Burun Estetiği İle En Güzel Burunlara Sahip Olun

Burun estetiği kapsamında en uzman doktorlara başvurmak ve onların maharetli elleri alında güzel burunlara sahip olmak oldukça mümkündür. Ancak her zaman bir burun ameliyatı olmayı istemeden önce kapsamlı bir araştırma yapılmalıdır. Yapılan araştırmalar içerisinde hastaneler, doktorlar ve bunların yanı sıra burun şekilleri, yüz hatları ve istenilen burunların nasıl yapılacağı yer almalıdır. Burada devreye girmekte olan Muğla burun estetiği cerrahları sayesinde sizler de en güzel burunlara sahip olabilirsiniz. Burun estetiği yaptırmak oldukça önemlidir ve burun çok fazla hassas bir kemik yapısına sahip olduğundan dolayı, işini en iyi şekilde yapan uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Burun estetiği ameliyatları farklı türlerde ele alınmaktadır. Burun eğriliği için, burun yapısı için, burun kıkırdağı eksikliği ve çökükler için her türlü yöntem farklı olarak ele alınmaktadır.

Muğla Burun Estetiği İle Yüz Hattınıza Uygun Burun Sizin Olsun

Doğuştan gelen bir yamukluk, eğrilik ya da kırılmalar sonucunda burun estetiği olmak şart hale gelmektedir. Kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre de bir takım burun değişikliği yapmak istemeleri oldukça normal bir durumdur. Burada devreye giren Muğla burun estetiği sayesinde gerek doğuştan gelen gerekse sonradan kazanılan hasarlar sonucunda en iyi ameliyatlar yapılmaktadır. Muğla ve çevresinde yer alan uzman cerrahlar kapsamında, tüm burun estetiği operasyonları kolaylıkla ve kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Dilediğiniz her an her yerden ulaşım sağlayarak başvurabileceğiniz rahatlıkta hizmetler devam etmektedir. Burun estetiği olmak için yalnızca burunda bir hasar olmasına gerek yoktur. Aynı zamanda kişiler burunlarını beğenmediği zamanlarda da makul ve muazzam bir buruna sahip olmak isteyebilirler. Bu gibi durumlarda da burun estetiği operasyonları gerçekleştirilmektedir.

Muğla Burun Estetiği Cerrahları Her Zaman En İyisini Sunmaktadır

Muğla burun estetiği kapsamında bünyemizde yer alan uzman cerrahlarımıza sayesinde, her zaman en kaliteli şekilde hizmetimizi vermeye devam ediyoruz. Tüm hastalarımıza dair ilk ele aldığımız durum tamamen memnuniyetten ibarettir. Bütçelere uygun bir şekilde yapmakta olduğumuz estetik operasyonları sayesinde, hastalarımız her zaman ameliyatlardan sonra memnun olarak ayrılmaktadırlar. Öncelikle hastalarımızın istedikleri burun şekillerini gözden geçirmekte, en ince ayrıntısına kadar incelemeleri ele almakta ve yüz hatlarına en uygun olan burunları elde etmeye çaba göstermekteyiz. Alanında en iyi şekilde doktoralarını ve yüksek lisanslarını tamamlamış olan uzman cerrahlarımız ile birlikte, en iyi estetik ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz. Öncesinde hastalarımızı tüm süreçten haberdar ederek, estetik esnasında, öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendiriyoruz.

Muğla Estetik Uzmanları Sizlere En İyi Hizmeti Sunmaya Devam Ediyor

Tüm cerrahlarımızla birlikte hizmete devam ediyor ve tüm burun estetiği olma ihtiyacı duyan ve isteyen hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Başvuru yapan hastalarımızın öncelikle ihtiyaçlarına sonrasında ise isteklerine en uygun olan burunları bahşediyoruz. Ameliyat öncesinde ve sonrasında dikkat edilecek konular hakkında uyarıları ve bilgileri de sunarak, 2 saatlik süren bir ameliyat sonucunda en sevilen burunları hastalarımızda görebiliyoruz. Üstelik tamamen memnun geçen bir operasyon sonucunda hastalarımızın da memnuniyetini görmek çalışma azmimizi de arttırıyor. İhtiyacınız olan burun estetik operasyonu için merkezimizde uzmanlarımız size en iyisini sunmak için çalışmaktadırlar. Bu kapsamda merkezimize gelen tüm hastalarımıza gerekli ilgiyi gösteren uzmanlarımız talebinizi en ideal şekilde karşılamak için çalışmaktadırlar. Detaylı bilgi ve Avrupa standartlarında hizmet için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

Marmaris Burun Estetiği

Görsellik Belirli Bir Yaştan Sonra Çok Önemli Olmaktadır

Görsellik kavramı yaş ilerlediği zaman daha çok ön plana çıkmaktadır. Yani özellikle çocuklarda böyle bir takıntı bulunmamakta olup, en çok gençlik döneminde insanlar görselliği kafalarına çok takmaktadır. Kimi insan gözünden kimi insan kaşından memnun olmamaktadır. Ancak birçok insanın buluştuğu ortak nokta burundaki rahatsızlıkların daha çok olduğu bilinmektedir. Çünkü burun insanın hem bakışını hem de duruşunu çok etkilemektedir. Ufak bir operasyon ile kişinin yüzü farklı bir hâle gelebilmektedir. Yani farklı demek bu daha çok olumlu olarak bahsedilmektedir. Burun büyüklüğü ya da burun ucu gibi sorunlar çok sık karşılaşmaktadır. Marmaris burun estetiği her türlü burun ile ilgili sorunlarınızı gidererek sizin daha mutlu olmanıza destek olunması sağlanmaktadır.

Burun Kişinin Psikolojisini Derinden Etkilemektedir

 • Burun ucu ya da burun kemiğindeki eğrilik kişinin görünüşünü çok fazla etkilediği için operasyon yapılmasına ihtiyaç bulunmaktadır.
 • Günlük hayatta yaşanan kazalarda burunun zarar görmesi durumunda tedavisi uzman hekimler tarafından sağlanmaktadır.
 • Doğuştan bir bebeğin burnunda herhangi bir problem var ise estetik ameliyatı yapılmaktadır.
 • Genellikle estetik ameliyatı 16 yaşından itibaren yapılmaktadır. Bu tamamen kişinin sağlığını etkileyip etkilemediğine göre tedaviye yön verilmektedir.

Estetik kişinin görselliğini ön plana çıkarmaktadır. Burun ucundaki sorunlar bile estetiğe ihtiyaç duyulduğu anlamına gelmektedir. Bu bakımdan doğru şekilde profesyonel destek alınması gerekmektedir. Burundaki bir problem kişiyi sadece mutsuz etmez aynı zamanda psikolojisini bile tamamen bozmaktadır. Doktorlarımız gelen hastaları ilk öncelikle mutlu olmalarını sağlayarak estetiğin kötü bir şey olmadığı düşüncesine geçilmesine destek verilmektedir. Marmaris burun estetiği tüm hastalarına ayrı olarak ilgi ve onlara yakınlık göstererek yardımcı olmaktadır.

Lazer İle Burun Estetiği Yapılmaktadır

İnsanların çoğu sağlığını etkilemeden hiçbir şekilde bıçak altına yatmak istememektedir. Ancak günümüzde teknoloji o kadar çok gelişmiştir ki burun estetiğinde bile lazer yöntemi kullanılmaktadır. Bizde hastalarımıza en kaliteli bir hizmet sağlamak için bıçak altına yatmadan lazer ile ameliyat yapılmasını sağlamaktayız. Ancak lazer ameliyatı normal ameliyata oran ile çok tecrübe istemektedir. Tüm doktorlarımız lazer ameliyatını en iyi ve başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Lazer ameliyatlarında hastanın genellikle burun kanallarından girilerek sorunlu bölge tespit edilerek onarılması sağlanmaktadır. Yani teknoloji tıp alanında çok iyi bir yerlere geldiği için insanlar artık tedirgin olmadan istediği şekilde burun ameliyatı geçirmektedir. Hastamız nasıl ameliyat şekli istiyor ise öncelikle bunu doktorlarımız ile konuşmalıdır. Yani burundaki soruna uygun olup olmadığına göre karar verilmesi sağlanır.

Burun Sorunları Ve Problemleri Ertelenmemelidir

Marmaris burun estetiği ile alanında çok başarılı hekimleri içinde barındırarak hastaların sorunları ile yakından ilgilenmektedir. Özellikle kavgalardan ya da trafik kazalarından dolayı burnun darbe almasından dolayı kırıklıklar yaşanmaktadır. Burunda aşırı kanama ve bozukluk var ise 24 saat içinde hastanemize başvurulması gerekmektedir. Burun ile ilgili tek bir sorun yoktur. Her insanın farklı şekilde sıkıntıları bulunmaktadır. Sağlık ile ilgili bir problem teşkil etmiyor ise insanlar genellikle estetikten uzak durmaya çalışmaktadır. Yani sırf utanıldığı ve korkulduğu için dile bile getirilmemektedir. Oysaki hiç zor bir operasyon olmadığı bilinmelidir. Günümüzde özellikle tüm imkânlar hastanemizde bulunduğu için her türlü sorunlara hızlı bir şekilde cevap verilmektedir.

 

Marmaris Burun Ameliyatı

Marmaris burun ameliyatı

Herkeste olabileceği gibi; sizin de burnunuzla ilgili bir sorununuz olabilir. Gece gündüz demeden, enfeksiyonel herhangi bir rahatsızlığınız olmadan, burnunuzda tıkanıklık hissediyor olabilirsiniz. Geceleri horlamalar canınızı sıkmaya başlamış olabilir. Ve hatta burnunuzdaki sorun sebebiyle sinüzit gibi rahatsızlıklar meydana gelebilir. İşte tüm bunların nedeni burun kemiğinizdeki problemden kaynaklı olabilir.

Burun kemiğiyle ilgili sorunlar hemen hemen herkesin başına gelebilecek sorunlardır. Doğuştan veya daha sonradan geçirilen herhangi bir kaza nedeniyle meydana gelebilir. Burun kemiğindeki özellikle eğrilik sorunu, birçok rahatsızlığı da beraberinde getirecektir. Az önce de bahsedildiği üzere; burundaki tıkanıklık hissi nedeniyle burundan nefes almada güçlük çekilebilir. Geceleri horlama sorununa sebep olabilir. Sinüzit gibi ileri derece rahatsızlıklara kadar sebebiyet verebilir. Bu nedenle eğer böyle bir kemik sorunu varsa eğer; geciktirmeden ameliyat olmak gerekir. Bu ameliyat 18 yaşını doldurmuş kişilere uygulanabilir. Fakat özel bir durum söz konusu ise; 18 yaş altına da uygulanabilir.

Burun Ameliyatı Öncesi Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Her ameliyatta olduğu gibi bu ameliyattan önce de doktor tavsiyeleri göz önünde bulundurulmalı, ona göre hareket edilmelidir. Ve yine her ameliyatta olduğu gibi; kan sulandıran ilaçlar kullanıyorsanız, ameliyattan önce bırakmalısınız. Bu durum, ameliyat anında sorun teşkil edebilir. Ve sigara da ameliyatlarda önemli bir unsurdur. Eğer kullanıyorsanız, sigarayı da ameliyattan bir müddet önce bırakmalısınız.

Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Oldukça hassas bir bölge olan burunda yapılan ameliyatlarda Marmaris burun ameliyatı ekibi olarak, oldukça iddialıyız. Burundaki sorun ne ise; sadece ona yönelik titizlikle çalışarak, burun içerisindeki yapılara zarar vermeyiz. Özellikle burun içerisindeki destek yapılarına zarar vermeden, sadece kıkırdaktaki eğriliği düzeltecek şekilde bu operasyonu gerçekleştiririz.

Korkulacak herhangi bir durum söz konusu değildir. “Yüzümde iz kalır mı, burun ameliyatı olduğum belli olur mu?” diye endişelenmenize gerek yok. Ameliyatınızı kapalı bir şekilde gerçekleştiririz. Özel durumlar söz konusu olursa eğer; o durumlarda burnun altından küçük bir kesi ile ameliyat yaparız. Lakin yine korkulacak bir durum söz konusu değildir. Bu ameliyatınızın süresi yarım saat ile bir saat arasında değişecektir. Yani; herhangi bir sorun olmadığı sürece, bir saat içerisinde operasyonu tamamlarız.

Marmaris burun ameliyatı ekibi olarak bizler, sizin rahatınızı ve sıhhatinizi önemsiyoruz. Bu nedenle de ameliyat bitiminde tampon kullanmaktan kaçınıyoruz. Zira tampon kullanıldığı takdirde rahat bir şekilde nefes almanız güç olacaktır. Ayrıca; o tamponun verdiği ağırlık sebebiyle de ağrı hissedebilirsiniz. Bu nedenle; bizler silikon içeren splint kullanıyoruz. Yani silikonlu tampon kullanıyoruz. Bu sayede rahat bir şekilde nefes almanızı, ağrı duymanızı engellemek istiyoruz. Özel durumlarda; yani gerektiği zamanlarda iki tampon bir arada kullanılabiliyor. Bunu da bilmenizi isteriz.

Ameliyattan Sonra Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ameliyattan sonraki aşamanın zor olduğunu düşünüp endişelenmeyin. Ameliyat olduğunuz gün, hastaneden ayrılabilirsiniz. Herhangi bir sorun olmayacaktır. Ameliyattan 2-3 gün sonra da burnunuza yerleştirilen silikonlu veya silikonsuz tamponlar çıkartılır. Eğer gözetim altında tutulmanızın daha sağlıklı olacağını düşünürsek, tamamen iyileşme sağlanana kadar kontrollerinizi ve burun temizliğinizi yaparız. Bu da en fazla 1 ay sürecektir. Ameliyattan sonra size de biraz iş düşüyor! Ameliyattan önce bıraktığınız sigara kullanımını, biraz daha ertelemeniz gerekiyor. Bir müddet daha kullanmasanız, çabuk toparlanma açısından daha iyi olacaktır.  Marmaris burun ameliyatı ekibi olarak; ameliyattan önce de sonra da yanınızdayız. Herhangi bir sorununuz veya şikâyetiniz olursa; bizlere ulaşmanız yeterli!

 

Sarayköy Burun Estetiği

Sarayköy Burun Estetiği

Burun, estetik cerrahide en çok tercih edilen operasyonların başında gelmektedir. Burnun yeniden şekillendirildiği rinoplasti ameliyatı ile kadın, erkek fark etmeksizin nefes alıp, vermede zorluk çekenlerin ya da dış etkenlerden kaynaklanan darbelerin sonucunda estetik ihtiyacı duyulabiliyor. Bu yüzden Sarayköy burun estetiği ile şekil bozukluklarının düzeltilmesi mümkün olabiliyor. Uzmanlar adayın yüz tipine en uygun olan estetiği gerçekleştirirken, doğal görünümden uzaklaşmamaya önem veriyorlar. Buruna estetiksel olarak şekil verilip, fonksiyonlarını kaybetmemesi için iyi bir plan doğrultusunda en iyi sunuca ulaşılabiliyor.

Burun Ameliyatında Hedef

Rinoplasti yani burun estetiği ameliyatı yaptırmaya düşünen kişiler, öncelikle burnu ile yaşadığı problemlerini ve estetik açıdan ne istediğini doktoruyla paylaşması, doğru müdahalenin planlanması açısından faydalı olacaktır. Çünkü burun estetiği ile dış görünüme olumlu etki sağlayabilmek için adayların istekleri dikkate alınarak ameliyatlar gerçekleştirilebiliyor. Sarayköy burun estetiği yapan uzmanlar kişinin estetiğe yatkınlığı ve cilt yapısına göre nasıl bir burunun yakışacağı konusunda önerilerde bulunarak ortak karar alınabiliyor. Burun estetiği standart uygulamaları olan bir operasyon olduğu için adayın kendine özel burun tasarımları ile başarılı, cerrahi sistem uygulanarak sağlıklı sonuçlar alınabiliyor. Her cerrahi ameliyatta olduğu gibi burun estetiği de risk taşımaktadır. Bu yüzden operasyonu deneyimli doktorlar tarafından yapılması risklerin azaltılmasında etkili olur. Ayrıca doktor ve hasta iletişiminin de önemi büyüktür. Ameliyat öncesi yapılan değerlendirmeler de adayın kemik ve kıkırdak dokusu, yüz şekli, cilt yapısı, cilt kalınlığı, yaşı ve ameliyat sonrası beklentileri ile olası riskler hakkında bilgilendirilerek işlem gerçekleştirilir.

 • Ameliyatlar burun üzerinde yapılacak işleme bağlı olarak lokal anestezi veya genel anestezi ile gerçekleştirilir.
 • Açık ve kapalı teknik uygulanarak kesi izi, şişlikler ve morarma 1 – 2 hafta içerisinde geçmektedir.
 • Erkek çocuklarda 17 -18 kız çocuklarında ise 16 yaşlarında ameliyat yapılabilmektedir.

 

Estetik Ameliyat Gerekliliği

Burun, insan yüzünün en önemli ve en dikkat çekici organıdır. Dışarıdan bakıldığında yüz hatlarının birbiriyle orantılı olması gerekir. Kaş, çene, göz ve yanaklar birbiriyle uyum içerisinde denge sağlamalıdır. Burun estetiği ile kişiler hem özgüvenlerini hem de psikolojik açıdan birbirini tamamlar. Rinoplasti ile burnun iç ve dış fonksiyonlarını kaybetmemesine önem veriyoruz. Birden fazla cerrahi girişimi içinde barındıran, Sarayköy burun estetiği ile küçük olan burnun büyültülmesi, çıkıntıların düzeltilmesi, sarkık olanı kaldırmak, burun kemerinin alınması ya da geniş olanı daraltmak gibi, uzmanlarımız ile örnek burun ameliyatları yapıyoruz. Her insanın yüz şekli ve büyüklük açısından birbirinden farklıdır. Bu yüzden en uygun ve ideal olanı ölçüm yaparak tamamen kişiye özel tasarlanmaktadır.

Burun Ameliyatından Sonra Sosyal Hayata Dönüş  

Burun yüzün tam ortasında bulunduğu için, yüz güzelliğimizi de dengede tutar. Bunun için uzmanlarımız doğal görünümden uzaklaşmadan adeta hiç estetik ameliyat geçirilmemiş izlenimi vermeye çalışıyorlar. Ameliyat süreci boyunca özen ile takibinizi yaparken, rahatlığı ve konforu yaşatmaktadırlar. Burun estetiği sonrasında yapılan işleme bağlı olarak aynı gün çıkabilir, 1 hafta içerisinde sosyal hayatınıza dönmeniz mümkün oluyor. Burun estetiği ameliyatları günümüzün gelişen teknolojileri ile bez tamponlar kullanılmamaktadır. Burun içine hava akımının geçmesine izin veren küçük oluklu silikonlar kullanılıyor. Ayrıca burun içine müdahalede bulunulmayacak ise tampon koyulmadan da ameliyatlar sonlandırılabiliyor. Uzmanlarımız ile görüşme ve randevu talep edebilir, bu sayede burnunuzda ki sorun ya da değişiklik talepleriniz için uygun çözümler üretebilirsiniz. Avrupa ve dünya standartlarında estetik operasyon hizmeti sunan sağlık kuruluşumuz ile daha sağlıklı ve güzel bir buruna sahip olmak mümkün.

 

Pamukkale Burun Ameliyatı

Pamukkale Burun Ameliyatı

Burun yüzün en gözde bölgesinden yer almasından dolayı yüze bakıldığında ilk dikkat çeken yerdir. İşte bu yüzden de burundaki estetik görünüm çok önemlidir. Genetik olarak her insanın burnu eğri, yamuk ya da olması gerektiğinden büyük olabilir veya kaza sonrasında burna darbe alarak burnunuzun eski görünümünü kaybedebilir ve de aynaya baktığınızda rahatsız olabilir, insanların bakışlarından da rahatsız olabilirsiniz. Bu yüzden de estetik burun ameliyatı olarak çok daha estetik ve yüzünüze yakışabilen bir burna sahip olabilirsiniz. Burun estetik ameliyatlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Lazerle burun ameliyatı, ameliyatsız burun ameliyatı, ameliyatlı burun ameliyatı, burun ucu kaldırma ameliyatı ve buna benzer birçok ameliyat bulunmakta. Burun ameliyatları her ilde çok yaygın olmamakla birlikte çok da tercih edilmemektedir. Bu yüzden de çevre etkeninden çekinen ufak kesimlerde insanlar bakışlardan çekindiklerinden dolayı estetik müdahaleye sıcak bakmazlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi illerimiz gelişmiş ve de kalabalık olduğundan dolayı insanlar birbirlerini kınamak yerine birbirlerini bu duruma teşvik ederek burun estetik ameliyatlara oldukça sıcak bakmaktadırlar. Pamukkale burun ameliyatı da son zamanlarda tercih edilmeye başlanmıştır. Son derece işinin ehli uzmanlara sahip ve de son derece güvenli çalışmaktadırlar.

Burun Ameliyatı Neden Yapılır?

Merkezimizde yapılan ve Avrupa standartlarından yapılan estetik operasyonları için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Burun ameliyatının birçok çeşidi bulunmaktadır. Burun küçültme, burun büyültme, burun ucu kaldırma, burundaki kemik alınması gibi birçok işlemi bulunmaktadır. Melezimizde yapılan Pamukkale burun ameliyatı ve estetiği, burundaki bir takım bozuklukların yeniden düzeltilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu ameliyatlarda genel anestezi ya da anestezi kullanılmaktadır. Burun estetik ameliyatlarının süresi anestezi ve de uyandırılma süresi içerisinde 1 ila 2 saat sürmektedir. Burun estetiği ameliyatının ardından, hastalar genel olarak aynı gün ameliyat olur ve eve taburcu olarak gönderilirler. Burun estetik ameliyatının sonrasında hastalar da birkaç günde ayağa kalkarak doktor kontrolü ve de bilgisi ile işe gidebilir ve hayatlarına devam edebilirler. Pamukkale burun estetiği, hastalar ve de estetik cerrahlar arasında kurulan kontrakt ameliyatlarının başarısı da bu seyirde önemli bir rol oynamaktadır.

Burun Estetiği Ameliyatı

 • Ameliyat süresinde anestezi süresi dâhil 1 ila 2 saat arasıdır. Ameliyat esnasında burnun deliklerinin içinden ve yapılan kesiklerle ameliyat başlar.
 • Burun sırtı, burun ucu ve de varsa içi ile ilgili problemler düzeltildikten sonra burun deliklerine tampon konularak burun sırtına alçı atel konur, ameliyat sonlandırılır.
 • Göz kapaklarında ise şişlik ve de morluğu minimum seviyeye indirmek açısından ilk günde göz kapakları flaster ile kapatılır.
 • Doktor kontrolünde de hasta ameliyat sonrasında aynı gün içerisinde eve gönderilebilir.

Pamukkale burun ameliyatı  için merkezimizden Avrupa standartlarında hizmet alabilirsiniz. Ayrıca merkezimizde yapılan burun ameliyatı sonrasında yüzde şişlik, burun ve baş ağrısı, halsizlik hissedilebilir. Doktorumuzun vereceği ilaçlar sayesinde bu etkileri minimum seviyeye indirebilirsiniz. Hastalarda yapılarına göre gözlerin etrafında morluk ve de şişlik nadiren de olsa görülür. İlk günlerde ihtiyaçlar dışında sırta birkaç adet yastık konularak yatılması önerilmektedir. Tampon olduğundan dolayı nefes almak zorluk verse de ağızdan nefes alarak bu zorluğu giderebiliriz. Hapşırma sırasında ağız açık ve de derin nefes alınarak, bu histen kurtarılabilir. Burundaki tamponlar çekilse bile 2 ila 4 ay arasında nadiren de olsa nefes alma problemleri yaşanabilir.  Sizde merkezime gelerek ihtiyacınız olan burun estetiği ya da ameliyatı için uzmanlarımızın tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

 

 

Ortaca Burun Ameliyatı

Ortaca Burun Ameliyatı

Öncelikle burun ameliyatı neden yapılır? Burun ameliyatı sağlık sorunları nedeniyle yapılabildiği gibi burundaki estetik şekil bozukluğu sebebiyle de yapılmaktadır. Burunda kemik eğriliği ve burun eti gibi nefes almayı engelleyen bir sağlık sorunu varsa burun ameliyatı sağlıklı bir hayat için zorunluluk olur. Zira sağlıklı nefes alınamadığında çeşitli hastalıklara sebep olmaktadır. Rahat nefes alınamadığında yürümek, spor yapmak, işimizi rahat yapmak hatta uyumak bile çok zor bir hal alacaktır. Burun ameliyatı sonrası nefesle ilgili tüm sorunlar son bulacak ve hayat standardınız artacaktır. Birde sağlık sorunu olmayan fakat burun büyüklüğü, eğriliği, basık burun gibi şekil bozukluğu sebebiyle yapılan burun ameliyatları vardır. Kişi burunda görüntü bozukluğu olduğunda psikolojik olarak kendini iyi hissetmeyecektir. Bu durum ise ruh sağlığını etkileyerek psikolojik problemlere sebep olacaktır. Burundaki çirkin görüntü nedeniyle kendiyle barışık olmayan, kendini sevmeyen kişi asosyal ve içine kapanık bir ruh hali sergileyecektir. Burun estetiği ile özgüveni yüksek sağlıklı bir psikolojiye kavuşacaktır. Burun ameliyatının uzman bir kadro ile yapılması önemlidir. Ortaca Burun Ameliyatı konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Merkezimizde Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır

Burun ameliyatının en zor kısmı kemik kesme işidir. Önceden kemik keskileri ve çekiç gibi aletler kullanılarak yapılan burun ameliyatı artık ultrasonik modern lazer sistemleri ile yapılmaktadır. Eskiden  uzun ve zahmetli bir burun ameliyatı sonrası hastalar çok ağrılı ve zor günler yaşarken şimdi teknolojinin gelişmesi ile artık burun ameliyatı daha kolay yapılmakta ve kısa sürede iyileşen hasta normal hayatına dönmektedir. Merkezimizde teknolojik cihazlar ile ve uzmanlarımı eşliğinde operasyonlar gerçekleşmektedir.

Burun Ameliyatı Aşamaları

 • İlk olarak hastanın durumu ve burun şekli tam olarak tespit edilip ameliyatın ne şekilde yapılacağı belirlenir. Hastanın yeni burun şekli bilgisayar yardımı ile robot resimlerde çıkartılıp kişinin istediği burun şeklinde nasıl yapılacağına karar verilir.
 • Belirlenen ameliyat gününde hasta genel anestezi ile bayıltılıp 2 ile 4 saat arası devam eden operasyon gerçekleştirilir. Bayıltılarak yapılan ameliyatta hasta hiç bir şey duymaz.
 • Ameliyat sonrası hemen buz tedavisine başlanır. Burunda morluk yada şişlik olmaması için yoğun buz terapi uygulanır.
 • Ağrı olmaması için serum ve ilaç tedavisi yapılır ve hasta bir gece hastanede misafir edilir. Hastaneden çıktıktan sonra bir hafta evde istirahat sonrası normal yaşama geri döner. Ortaca Burun Ameliyatıuzmanları ameliyat sonrası hasta takibi ile çabuk iyileşme için size yardımcı olur.

Neden bizi Tercih Etmelisiniz?

Burun ameliyatını nerede yaptırdığınız çok önemlidir. Zira burun ameliyatları sonrası memnun kalmayıp defalarca ameliyat olmak zorunda kalan çok fazla hasta vardır. Uzman bir kadro ile ameliyat öncesi ve sonrası hastaya destek olarak operasyonları gerçekleştirmekteyiz. Ortaca Burun Ameliyatı merkezlerinde örnek burun ameliyatlarını görüp işlemin ne kadar iyi yapıldığına şahit olabilirsiniz. Profesör doktorlarımız ile en küçük bir aksiliğe mahal vermeden ameliyatlar güvenli ve sağlıklı olarak yapılır. Hastalar kısa sürede iyileşip günlük hayatlarına geri dönebilirler. Burun ameliyatından dolayı uzun süre yüzünüzde şişlik ya da morluk içinde dolaşmak zorunda kalmazsınız. Yüzünüz çok çabuk iyileşir ve eskisinde daha güzel bir burun ile hayatınıza devam edersiniz. Burun ameliyatınız için çok fazla para harcamadan hesaplı ve en iyi şekilde ameliyatınız gerçekleşir. Estetik burun ameliyatları güzelliğinize güzellik katar. Nefesiniz açılır sağlıklı bir yaşama kavuşursunuz.